Filter
Магістр права
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Азіатське право, Пошук кращих програм LLM тут! - Азіатське право

LLM, також відомий як магістр права, є аспірантською програмою для студентів, які пройшли ступінь бакалавра та бажають продовжити навчання в юридичній сфері. Програма може бути адаптована до бажань учня і може зосередитись на певній галузі права.

Що таке LLM в азіатському праві? Ця програма найбільш типово пропонується висвітлювати студентам широкий спектр юридичних питань, які стосуються азіатського театру. Навчання часто допомагає досвідченими викладачами в класі та на семінарі, з навчанням, лекціями та дослідженнями. Вчені програми зазвичай беруть участь у дискусіях, наукових роботах і презентаціях, і вони можуть відчувати деякі польові роботи. Типові класи часто включають злиття та поглинання, міжнародне підприємницьке право та правила, що стосуються конкретної країни чи міста.

Участь, яка завершує цю програму, часто розвиває передові наукові навички, що дозволяє вивчати теми в особистому та професійному житті. Випускники також можуть навчитися аналізувати регуляторні структури та розуміти культурні конфлікти в межах країн, знання, які можуть допомогти з просуванням кар'єри.

Вартість цієї програми базується на оплаті навчання, заявки та реєстрації, фінансової допомоги та інших витрат. Потенційні студенти повинні зв'язатися з кожною школою, щоб краще зрозуміти загальні витрати.

Випускники LLM в азіатському праві можуть шукати кар'єри в юридичному спектрі в міжнародному праві та фінансів. Вони можуть бути найняті великими та малими компаніями, які займаються міжнародними справами в азіатському регіоні. Інші можливі роботодавці включають академічні установи, державні установи, неурядові організації та юридичні фірми. Позиції, які можуть бути доступні для випускників, включають юристів, юридичних аналітиків, етнографічних фахівців, фахівців з досліджень та виконавчих директорів.

Ця програма пропонується в декількох країнах різними університетами. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути

3 Результати в Азіатське право

The College of Law

Малайзійська юридична практика магістра права (Applied Law) розроблена таким чином, щоб задовольнити потреби малайзійської юридичної професії на вищому рівні, набути нави ... [+]

LLM (ПРИКЛАДНЕ ПРАВО) МАЛАЙСЬКА ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА

Малайзійська юридична практика магістра права (Applied Law) розроблена таким чином, щоб задовольнити потреби малайзійської юридичної професії на вищому рівні, набути навичок на практиці в різних областях спеціалізованої практики.

Він був розроблений The College of Law у співпраці з Радою адвокатів Малайзії.

ЧОМУ МАЙСТЕРИ ПРИКЛАДНОГО ЗАКОНОДАВСТВА?... [-]
Малайзія Kuala Lumpur
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Peking University School of Transnational Law

LL.M. Програма поєднує курси транснаціонального права з багатьох правових традицій для підготовки студентів до глобальної практики, що включає конфліктуючі правові традиц ... [+]

LL.M. STL Програма

LL.M. студенти отримають глибокі знання та розуміння китайського та західного законодавства та правових традицій, а також практичних навичок, необхідних для міжкультурного успіху. LL.M. випускники PKU STL продовжать кар'єру в приватному секторі, державному секторі, юридичній роботі з громадських інтересів та юридичних академічних колах у всьому світі.

Пекінський університет... [-]
Китай Shenzhen
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universitas Gadjah Mada

Клас магістра права (LLM) на юридичному факультеті УГМ призначений для задоволення потреб експертів у різних галузях права, які є значущими для Індонезії, як локально, та ... [+]

Клас магістра права (LLM) на юридичному факультеті УГМ призначений для задоволення потреб експертів у різних галузях права, які є значущими для Індонезії, як локально, так і глобально. Вона пропонує унікальні модулі для підвищення знань і здібностей студентів при аналізі закону в індонезійському контексті, а також сприяє розвитку права в глобальному контексті. Обладнані ступенем LLM, наші випускники спрямовані на те, щоб вони могли заповнювати критичні посади в широкому спектрі галузей, від міжнародних корпорацій до міжнародних організацій.... [-]

Індонезія Yogyakarta
інформація
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою