LAWSTUDIES

Заочне навчання Адміністративно-правові дослідження Африка - Адміністративно-правові дослідження програми МВА Африка

LLM або магістра права являє собою введення в нових галузях, що становлять інтерес для них, а також можливість для подальшого спеціалізуються на їх поточне Сфери практики і, як правило, обмежуються тими, хто досягнуть статусу на честь своїх попередніх правових досліджень.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Навіть якщо ви вирішите Східної Африки міфологічні, чарівні Танзанії; Сенегалу, земля Teranga або Південній Африці, з її широкими можливостями, щоб вбратися і служити, дослідження в Африці буде переважною.

Заочне навчання Адміністративно-правові дослідження Африка - Візьміть Адміністративно-правові дослідження Африка. Отримати всі Заочне навчання Адміністративно-правові дослідження програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Адміністративно-правові дослідження, Африка, Заочне навчання Filter

LLM при складанні та тлумаченні договорів

University of Johannesburg
LLM
Січ 2020
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Ви зацікавлені в переговорах, складанні та виконанні договорів? Чи подобається вам ідея вивчення контрактного права в яскравому комерційному центрі Південної Африки? Ви хочете ...

Детальніше

LLM в банківському праві

University of Johannesburg
LLM
Січ 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Програма LLM University of Johannesburg в галузі банківського права розроблена для того, щоб надати студентам спеціалізовані знання з аспектів права, що мають велике значення ...

Детальніше