LAWSTUDIES

Європейське право Великобританія - програми МВА Великобританія Європейське право

Закон випускників шкіл та адвокати зазвичай застосовують магістр права щоб отримати знання в спеціалізованій області права, таких як податкове законодавство або міжнародним правом, або для переміщення від однієї області практичної діяльності в іншу.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Європейське право Великобританія - Візьміть Європейське право Великобританія. Усі програми Європейське право та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Європейське право, Великобританія Filter

LLM у порівняльному та європейському приватному праві

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh
LLM
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Ця програма спрямована на те, щоб надати вам глибоке розуміння основних напрямків приватного права через дві великі європейські правові традиції, загальне та цивільне право. ...

Детальніше

LLM в європейському праві

Edinburgh Law School - The University of Edinburgh
LLM
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Ця програма забезпечує імпульс для всіх, хто зацікавлений в нагородній кар'єрі в галузі права, бізнесу, політики або політики в межах ЄС або за її межами. Поглиблене знання за ...

Детальніше