LLM (магістр права)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Підніміть свої юридичні знання на новий рівень. Розвивайте спеціальні знання, необхідні для побудови корисної кар’єри в галузі права, якою ви захоплені.

Якщо ви готові взяти свою юридичну кар'єру в певному напрямку, LLM - чудовий наступний крок.

LLM - це перспективна та міждисциплінарна юридична кваліфікація, яка дає висококваліфікованих та працевлаштованих випускників для світу, який дедалі більше зв’язується.

Наш курс поєднує в собі відмінне викладання, обгрунтоване науковими дослідженнями, із прагненням поглибити знання та розуміння того, як закон застосовується до приватних осіб, бізнесу та суспільства. Плюс, як це працює між країнами та організаціями та транснаціональними компаніями на більш широкій світовій арені.

Ви можете залишити LLM широким або вибрати один із чотирьох спеціалізованих маршрутів:

 • Європейське право
 • Міжнародне ділове право
 • Міжнародний закон про права людини
 • Міжнародне право

Копати глибше

Наш LLM робить особливий акцент на функціонуванні та застосуванні закону в сучасному національному, регіональному та міжнародному контексті. Ви розглянете ефективність світового правопорядку після 1945 року та норми міжнародного публічного права, що регулюють відносини між державами, вплив зростаючого об'єму міжнародних прав людини та європейських законів на національні правові системи та розвиток транснаціонального органу. бізнесу, торгівлі та комерційного законодавства.

Також основна увага приділяється актуальним питанням, таким як мінливі відносини між Великобританією та Європейським Союзом у світлі референдуму про Brexit 2016 року та Угоди про вихід з 2018 року.

Коли ви розширюєте свої юридичні знання, ви також зможете розробити передові критичні, аналітичні та оцінні навички.

Дослідження з ударом

Розширений аспект незалежного вивчення цього курсу дозволить вам зосередитись на галузі права, яка вас цікавить. Ви будете працювати із спеціалістами-дослідниками, які формують правове середовище - від закону про дискримінацію до медичної етики.

Це ідеальне оточення, якщо у вас є амбіції стати фахівцем у певній галузі права або продовжити кар'єру в юридичних дослідженнях.

Особливості та переваги

 • Спеціалізовані маршрути - виберіть один із чотирьох спеціалізованих навчальних маршрутів LLM, щоб розвинути своє розуміння галузі права, яка вам подобається.
 • Фокус дослідження - дізнайтеся у нашої команди фахівців з досліджень. Вони мають тісні зв’язки з громадянським суспільством, аналітичними центрами, європейськими інститутами та директорами, а також провели дослідження, які мають важливе значення.
 • Динамічний юридичний центр - Манчестер має процвітаючий юридичний сектор. Ви навчаєтесь в оточенні національних та міжнародних фірм, які спеціалізуються в різних галузях юридичної практики.
 • Поставте теорію на практиці - використовуйте наші зв'язки для проведення професійної роботи з нашими партнерами. Це чудовий шанс взяти те, що ви навчаєтесь, і застосовувати його до справжніх справ.
 • Визначне навчальне середовище - доступ до чудових можливостей у нашій Манчестерській юридичній школі, включаючи вишуканий зал суду, юридичні бібліотеки, центр кар'єри та ІТ-зони.
 • Розширюйте свої знання - почуйте гостьові лекції від юридичних фахівців та практиків з Північно-Заходу та далекого зарубіжжя.
 • Зв'язок - скористайтеся нашими великими посиланнями на юридичні фірми та адвокати, щоб допомогти розвинути відносини, які могли б покращити вашу кар'єру.

“LLM дозволив мені переслідувати свої інтереси, розширюючи знання, які я отримав від своєї LLB. Мені подобалося займатися більш поглибленою спеціалізацією та спеціалізуватися в галузі права, про яку мені було цікаво дізнатись більше ".

Джейк Хейворт
LLM

Інформація про курс

Наш магістр права (LLM) дає вам можливість розширити свої знання про право, одночасно розвиваючи передові навички юридичного дослідження. Ви витратите інтенсивний рік (або два, якщо ви навчаєтесь за сумісництвом), підвищуючи свій досвід у предметних областях на ваш вибір. Зрештою, ви отримаєте міжнародно визнану кваліфікацію аспірантури, яка може допомогти вам виділитися на конкурентному ринку праці.

LLM зосереджується на тому, як закон стосується приватних осіб, бізнесу та суспільства. За підтримки наших академічних спеціалістів та практикуючих юристів ви глибоко вивчите, як і чому формується закон та як його застосовують.

Ви також вивчите, як це пов'язано з політикою та процесами формування політики в національному, регіональному та міжнародному контексті. Наприклад, ви розглянете законодавство стосовно раси, інвалідності та релігії, дискримінації, регулювання бізнесу, міграції, надання медичної допомоги та навіть наслідків Brexit. І, розширюючи свої юридичні знання, ви також розвиватимете вдосконалені критичні, аналітичні та оціночні навички, які можуть бути цінними в ряді різних ролей.

LLM - це гнучкий курс, що дає вам вибір між загальним або спеціалізованим маршрутом. Таким чином ви можете адаптувати своїх магістрів відповідно до ваших конкретних професійних інтересів чи академічних цілей - чи хочете ви глибше розуміти предмети, які ви вже вивчали, або взагалі займатися новими напрямами.

Протягом усього передового незалежного вивчення цього курсу ви будете працювати із спеціалістами-дослідниками, які формують правове середовище - від закону про дискримінацію до медичної етики. Це ідеальне підґрунтя, якщо ви хочете перейти до юридичних досліджень чи наукових кіл. Завершення LLM також показує, що ви маєте інтелектуальний потяг та відданість досягненню успіху у вибраній вами галузі права. Коротше кажучи, це кваліфікація, яка відкриє можливості для різних дисциплін, ряду секторів та у всьому світі.

Ви можете вибрати загальний рівень LLM, в якому ви вивчаєте різноманітні предмети, або спеціальний Pathway LLM, де ви вирішите вивчати одну з наступних областей:

 • Європейське право
 • Міжнародне ділове право
 • Міжнародне право прав людини
 • Міжнародне право

Основні одиниці

 • Передові юридичні системи, навички та дослідження 1
 • Передові юридичні системи, навички та дослідження 2
 • Розширене незалежне дослідження

Варіант одиниць

Виберіть дві 30-кредитні одиниці та дві 15-кредитні одиниці зі списку, який може включати:

 • Міжнародне право прав людини (30 кредитів)
 • Право, тероризм та права людини (30 кредитів)
 • Європейське законодавство про міграцію та притулок (30 кредитів)
 • Рівність та права людини (30 кредитів)
 • Європейське право конкуренції (30 кредитів)
 • Міжнародне публічне право (30 кредитів)
 • Міжнародне кримінальне право (30 кредитів)


 • Принципи корпоративного права та управління (30 кредитів)
 • Права людини та охорона здоров’я (15 кредитів)
 • Право міжнародної торгівлі (15 кредитів)
 • Інтелектуальна власність у глобальному контексті (15 кредитів)
 • Brexit, законодавство Європейського Союзу та Великобританії (15 кредитів)
 • Міжнародне дитяче право (15 кредитів)
 • Міжнародне право біженців (15 кредитів)

Якщо ви вирішите взяти один із спеціалізованих Pathways LLM, вам потрібно буде вибрати два варіанти 30 кредитів із зазначеного списку, що стосуються Pathway та додаткові дві одиниці 15 кредитів із більш загального вибору.

Зверніть увагу: Опційні одиниці залежать від наявності та ресурсів та можуть змінюватися рік від року.

Варіанти розміщення

Як частина юридичної школи в Манчестері, наші студенти LLM мають можливість долучитися до волонтерської роботи через мережу Pro Bono. Працюйте з одним із наших партнерів, і ви не просто пропонуватимете безкоштовні знання людям, які цього потребують, - ви також матимете шанс набути реальних навичок та відповідного досвіду.

Існує цілий ряд різних маршрутів для роботи за винагороду, працюючи над проектами з місцевими, національними та міжнародними партнерами. Це може бути робота над лінією юридичних консультацій або консультування стартапів у нашому кафе «Бізнес-право», або це може бути підтримка працівників бездомних або навіть робота у справах про смертні кари в США. Це може бути складно, але це також корисно. Хоча ви змінюєте своє резюме, ви також можете змінити життя людей.

Наш спеціальний консультант з питань кар’єри також готовий зв’язати вас з юридичними фірмами, щоб ви могли розвивати власні можливості для набуття досвіду та побудови вашої мережі.

Розбиття щодо вивчення та оцінки

10 кредитів прирівнюються до 100 годин навчання, що є комбінацією лекцій, семінарів та практичних занять та незалежного навчання. Кваліфікація магістра зазвичай складається з 180 кредитів, PGDip 120 кредитів, PGCert 60 кредитів та MFA 300 кредитів. Точний склад вашого навчального часу та оцінки курсу будуть різними залежно від варіанту вибору та стилю навчання, але це може бути:

Вивчення

 • 20-денна лекція, семінари тощо; Розміщення 0%; 80% незалежне дослідження
 • Лекції, семінари або подібні за сумісництвом 20%; Розміщення 0%; 80% незалежне дослідження

Оцінка

 • Очна 100% курсова робота; 0% практичні; 0% обстеження
 • За сумісництвом 100% курсові роботи; 0% практичні; 0% обстеження

Вимоги до вступу

Вам знадобиться хороший диплом з відзнакою у Великобританії - принаймні 2: 2 - у галузі права або суміжних гуманітарних наук, соціальних наук або ділової дисципліни. Крім того, ви матимете диплом юриста з юридичного / загального професійного іспиту або відповідну професійну кваліфікацію, еквівалентну 2: 2 АБО відповідний диплом або ступінь аспіранта.

Іноземні студенти, будь ласка, зверніться до MMU .ac.uk / international

Англійська мова вимоги

Нам потрібен IELTS із загальним балом 7,0 з не менше 5,5 у будь-якій категорії або еквівалентною прийнятою кваліфікацією англійської мови.

Комісії та фінансування

Студенти Великобританії та ЄС

 • Плата за повний робочий день: 9 250 фунтів стерлінгів на рік. Комісія за навчання залишатиметься однаковою для кожного року вашого курсу, за умови, що ви закінчите його в звичайні строки (без повторних років або перерв у навчанні).
 • Плата за неповний робочий день: 1542 фунтів за 30 кредитів, що вивчаються на рік. Комісія за навчання залишатиметься однаковою для кожного року вашого курсу, за умови, що ви закінчите його в звичайні строки (без повторних років або перерв у навчанні).

Студенти, що не входять до ЄС та на острові Канал

 • Плата за повний робочий день: 16 000 фунтів стерлінгів на рік. Комісія за навчання залишатиметься однаковою для кожного року вашого курсу, за умови, що ви закінчите його в звичайні строки (без повторних років або перерв у навчанні).
 • Плата за неповний робочий день: 2667 фунтів стерлінгів за 30 кредитів, що вивчаються на рік. Комісія за навчання залишатиметься однаковою для кожного року вашого курсу, за умови, що ви закінчите його в звичайні строки (без повторних років або перерв у навчанні).

Додаткова інформація

Кваліфікація магістрів зазвичай складається з 180 кредитів, 120 кредитів PGDip, 60 кредитів PGCert та 300 кредитів МЗС. Плата за навчання залишатиметься незмінною для кожного навчального року за умови, що курс буде завершено за звичайний термін (без повторення років або перерв у навчанні).

Додаткові витрати

Витрати на спеціалісти

 • Необов’язковий кошторис: £ 300

Усі необхідні для курсу книги доступні в бібліотеці. Університет також має лабораторії для персональних комп'ютерів та послугу позики на ноутбук. Однак багато студентів вирішують придбати деякі основні підручники для курсу та / або ноутбук. Студенти можуть також потребувати друку своїх завдань та інших документів. Витрати на друк на кампусі починаються від 5р за сторінку. Орієнтовні витрати становлять 300 фунтів на ноутбук до 100 фунтів на рік для книг та друку.

Витрати на розміщення

Немає обов'язкового розміщення, але деякі факультативи пропонують конкурентне розміщення, якщо ви подали заявку на конкурсне розміщення, тоді будь-які пов'язані з цим витрати, такі як подорож до місця розташування або до суду в межах місця розміщення, будуть вашою відповідальністю. Оскільки ці витрати можуть значно відрізнятися, ми не можемо оцінити витрати.

Кар'єрні перспективи

Цей курс може дати вашим перспективам кар’єрного росту в юридичному секторі реальний поштовх. Міждисциплінарна кваліфікація LLM є міжнародно визнаною і може відкрити двері для захоплюючих можливостей у всьому світі.

Навички досліджень, які ви створите, можуть підвищити вашу привабливість у цілому ряді організацій, починаючи від державного управління та державної служби, закінчуючи добровільним та громадським секторами та у світі торгівлі / бізнесу. Ви також будете добре підготовлені до доктора філософії, якщо хочете перейти на наукову та наукову діяльність.

Незалежно від вашого досвіду або досвіду, після завершення цього курсу ви побачите роботодавців, у яких є інтелектуальний рух та відданість, щоб досягти успіху в обраній вами сфері права.

Цей просунутий та спеціалізований юридичний тренінг означає, що ви добре працюєте в багатонаціональному середовищі, а також у регіональних або національних фірмах або в юридичних колективах.

Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Детальніше

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Згорнути