LLM (загальний)

Загальні відомості

Опис програми

 • Початкові дати: Щомісячні надходження
 • Режим навчання: онлайн-навчання
 • Нагороджений: Університетом Східного Лондона
 • Фінансування: доступні часткові стипендії

LLM (General) розроблений, щоб надати вам можливість:

 • Розширіть свої можливості знайти корисну, задоволену та продуктивну роботу.
 • Надамо вам відповідний, цікавий та стимулюючий досвід навчання.
 • Подовжуйте ставлення до навчання протягом усього життя, що сприятиме збільшенню можливостей працевлаштування, подальшому розвитку кар’єри та подальшому навчанню.

Працездатність

Подальші перспективи вашої кар’єри

Якщо ви вже маєте юридичну кар’єру, то цей курс дає вам можливість спеціалізуватися на цілеспрямованій, професійній підготовці у галузях, які вас цікавлять.

Ви також можете вивчити цей курс, якщо ви є професіоналом, який працює в суміжних сферах і отримав би користь від розуміння сучасних правових питань бізнесу, прав людини, міжнародного права та інших галузей.

Юридична освіта є дуже привабливою для роботодавців у будь-якому секторі, оскільки вона демонструє величезний спектр передавальних навичок, аналітичної розвідки та розуміння регуляторних рамок, які застосовуватимуться до будь-якого бізнесу чи організації.

Чому вибирають Університет Іст-Лондон?

Подайте заявку на стипендію Unicaf, щоб навчатись в Інтернеті на університет Іст-Лондону, який дуже поважає ступінь для просування вашої кар’єри.

Міжнародні студенти

Ми з гордістю є міжнародною організацією UEL, що має 19 000 студентів з більш ніж 120 різних країн та будь-якого можливого досвіду.

Академічна досконалість

Шістдесят два відсотки наших досліджень офіційно класифікуються як «провідні у світі» або «чудово на міжнародному рівні».

Мережа випускників

Аспіранти UEL автоматично стають частиною глобальної мережі, що розширюється, і надалі принесе користь вашій кар’єрі на майбутній рік.

Онлайн навчання

Досвід: Інтернет-навчання через Unicaf стало можливим завдяки вдосконаленій системі управління навчанням, розробленій для забезпечення оптимального досвіду навчання для студентів.

Підтримка репетиторів: Дружні, досвідчені консультанти для студентів Unicaf проводять заявників на кожному етапі процесу подання заявок та підтримують вас до кінця, поки ви не завершите програму та не отримаєте ступінь.

Інтернет-клас: Студенти мають регулярний контакт та взаємодію з викладачами та студентами з усього світу.

Вимоги до вступу

 • Акредитована грамота з відзнакою Великобританії 2,2 або міжнародний еквівалент.
 • Відвідували офіційні стенограми всіх університетів, коледжів.
 • Володіння англійською мовою: IELTS 6.0 або міжнародний еквівалент.

Заявка на процес

 • Заповніть і надішліть форму на цій сторінці.
 • Радник зателефонує вам, щоб провести вас через процедуру подання заявки.
 • Команда прийому зв’яжеться з вами, щоб обговорити вашу заявку та допоможе вам зареєструватися.
Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

The University of East London has been pioneering futures since 1898: from the 2nd Industrial Revolution through to where we are now, the 4th. We are a careers-led university, dedicated to supporting ... Детальніше

The University of East London has been pioneering futures since 1898: from the 2nd Industrial Revolution through to where we are now, the 4th. We are a careers-led university, dedicated to supporting our students to develop the skills, emotional intelligence and creativity needed to thrive in a constantly changing world. Згорнути