Юридична практика LLM (господарське право) Рег. № 252956

Цей автономний курс магістра надасть вам цінну інформацію про те, як діє англійська правова система, з акцентом на обрану Вами спеціалізовану область комерційного права (реєстр. № 252956) . Ця кваліфікація надасть вам практичні навички, які допоможуть вам отримати роботу у вашій спеціалізованій сфері в юридичних чи комерційних цілях. Якщо ви вже працюєте в цих областях, наш LLM покращить ваше резюме і допоможе вам взяти на себе більш високу роль.

Ці курси зареєстровані в Гонконзькому нерегіональному реєстрі курсів (NCR). Індивідуальні роботодавці мають право визнати будь-яку кваліфікацію, до якої можуть керувати ці курси.

Вимоги до курсу

  • Умови вступу до Великобританії: Студенти повинні мати ступінь бакалавра з Великобританії в будь-якому предметі на рівні 2: 2 або вище або рівноцінної кваліфікації.
  • Хоча ми приймаємо заявки від випускників англійського права, ви, швидше за все, повторите багато тем з вашого ступеня бакалавра. Ми рекомендуємо в першу чергу розглянути онлайн-версію даного курсу, розроблену для тих, хто має кваліфікацію за законом. Випускники програм LLB університету права не мають права на цей курс.
  • Вимоги до міжнародного вступу: Рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.5 або вище, принаймні 6,0 в кожному компоненті.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 6 інших курсів в U Law Hong Kong »

Останнє оновлення Травень 25, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Бер 2020
Duration
12 Місяця
Денне навчання
Price
100,000 HKD
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Бер 2020
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

Бер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date