LLM у страховому праві

Загальні відомості

Опис програми

Вас цікавить галузь страхування та як вона працює в Південній Африці? Ви хочете знати, як функціонують страхові продукти в галузі фінансових послуг? Ви хочете отримати експертні знання з спеціалізованих питань, що стосуються страхових судових процесів?

Страхування - це пристрасна покупка, і багато південноафриканців купують цей фінансовий продукт лише в рамках кредитних операцій. Інші види страхових продуктів часто використовуються розсудливими споживачами як частина стратегії заощаджень. Як би там не було, є різноманітні страхові продукти, які продаються та продаються щодня. Крім того, немислимо, що будь-який юрист, який практикує комерційне право, не повинен мати добре обґрунтованих знань із страхового права. Як ми знаємо, страхування мало цікавий розвиток у Південній Африці, і багато юридичних систем вплинули на страховий договір, як ми його знаємо. Нещодавні події, такі як запровадження Закону № 37 про фінансові консультативні та посередницькі послуги 2002 року та запровадження так званої системи фінансового регулювання «Twin Peaks» створили досить складну правову базу для страхування, і це призвело до напруги в галузі. . Завдання полягає в тому, щоб отримати знання про правову базу, визначити виклики, з якими стикаються споживачі Південної Африки, розглянути Правила захисту власників політики та інші заходи захисту споживачів та оцінити систему шляхом порівняння її з іншими правовими системами. Страхування є потужним інструментом, за допомогою якого споживачі можуть захистити себе від небезпеки, але залишається питання, чи знають поточні продукти усвідомлення унікального характеру ринку Південної Африки.

Стиль лекції в цій програмі інтерактивний. Заняття невеликі, і програма обслуговує виключно групу студентів, які отримають користь від тісного контакту зі своїм професором. Модуль представлений протягом півроку.

Курс буде складатися з таких широких тем, а саме:

  • Роль страхування в південноафриканському контексті
  • Спосіб укладення договорів страхування
  • Різниця між довгостроковим страхуванням та короткостроковим страхуванням та детальними принципами, що стосуються кожного, та
  • Виберіть південноафриканські страхові практики порівняно з іншими юрисдикціями

ЛЕКЦІЯ

Курс читатиме лекція професора Дейлін Міллард. Вона є автором ряду найвидатніших назв страхового права, включаючи бюлетень Юта про право страхування (щоквартальне видання), Сучасне законодавство про страхування в Південній Африці (Юта, 2010 р.) Та співавтором Закону про пояснення FAIS (2016) LexisNexis, Дурбан .

ВИМОГИ ДОПОМОГИ

Загалом, як мінімальна вимога до вступу, студенти повинні здобути в середньому 65% для суб'єктів юридичних наук за спеціальністю "бакалавр".

СТИПЕНДІЇ

Стипендії доступні. Студенти, які здобули ступінь протягом двох років, мають право на відшкодування плати за навчання (без урахування реєстраційного збору та збору ІКТ та за умови дотримання певних умов).

КАРЄРНІ МОЖЛИВОСТІ

Модуль LLM у страховому праві, як частина ступеня комерційного права, дозволяє випускникам використовувати свої експертні знання з банківської справи, комерційних судових процесів та їх дотримання. Страхування є невід’ємною частиною комерційного права, і знання цього життєвого поля є незамінним. Курс забезпечує чудову теоретичну основу та поєднує теорію та практичні навички для того, щоб підготувати студентів до успіху у своїй кар’єрі. Лектор є членом AIDA (Association Internationale de Droit Assurances) і як такий має доступ до найновіших знань та розробок у страховому праві.

Для отримання додаткової інформації та запитань щодо вимог до вступу та процедури подання заявки, а також щодо сутності курсової роботи звертайтесь до викладачів:

Місіс П Магонгоа: Окленд Парк Kingsway Campus
Тел: 011 559 3843, Електронна адреса: phaladim@uj.ac.za, Web: www.uj.ac.za/law

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути