LLM у порівняльному та європейському приватному праві

Загальні відомості

Опис програми

Опис програми

Ця програма спрямована на те, щоб надати вам глибоке розуміння основних напрямків приватного права через дві великі європейські правові традиції, загальне та цивільне право. Це дає вам можливість отримати вищу кваліфікацію, яка є академічно жорсткою та професійно корисною.

Ґрунтуючись як на цивільних, так і на загальноприйнятих традиціях, він поєднує порівняльне вивчення ключових галузей приватного права з динамікою європейських гармонізаційних ініціатив. Це особливо підходить для тих, хто вивчав цілий ряд предметів приватного права на рівні бакалавра, хоча це також відкрите для тих, хто отримав ступінь магістра права за сумісництвом інших спеціальностей.

Структура програми

Програма пропонує вам широкий спектр тем, які стосуються різних аспектів приватного права з порівняльної та європейської точки зору, що дозволяє вам адаптувати LLM, щоб задовольнити ваші конкретні інтереси. Курси викладаються членами академічної спільноти юридичної школи, які є експертами у цій галузі.

Ви повинні заповнити 180 кредитів навчання - 60 кредитів беруться в обов'язковій дисертації, а решта 120 кредитів беруться на курсах викладання. Ви оберете мінімум 80 кредитів з обов'язкових курсів та до 40 кредитів варіантів курсів.

Зверніть увагу, що через непередбачені обставини або брак попиту на певні курси, ми не можемо проводити всі курси, які рекламуються, до початку навчального року.

Результати навчання

Ця програма призначена для навчання студентам з визнанням майстер-рівнем підготовки в галузі європейського приватного права.

Ви отримаєте сучасне юридичне навчання, яке допоможе вам визначити та інтерпретувати проблеми, пов'язані з приватним правом, за допомогою інструментів порівняльного аналізу.

Окрім підготовки юридичних досліджень, ви зможете зрозуміти основні проблеми сучасного порівняльного права, включаючи питання європейської гармонізації. Програма також дозволить студентам перейти до кандидата наук, якщо вони цього хочуть.

Вимоги до вступу

Мінімальний ступінь здобуття ступеня від 2 до 1 у Великобританії або його міжнародного еквівалента за законом.

Ми також розглянемо кандидатів з дипломом у відповідній дисципліні, яка включає відповідне попереднє вивчення.

Вступ до цієї програми є конкурентним. Задоволення мінімальних вимог до розгляду не гарантує пропозиції навчання.

Англійська мова вимоги

Всі заявники повинні мати одну з наступних кваліфікацій як доказ їх здатності до англійської мови:

  • ступінь бакалавра або магістра, який викладався та оцінювався англійською мовою в більшості країн, що говорять англійською мовою, як визначено візами та імміграцією Великобританії

  • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,5 у кожному модулі)
  • TOEFL-iBT: загальна кількість 100 (принаймні 23 у кожному модулі)
  • PTE (A): загальна кількість 67 (принаймні 61 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
  • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 176 в кожному модулі)
  • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ступені викладання та оцінювання англійською мовою повинні складати не більше трьох років на початку вашої програми навчання. Мовні тести повинні бути не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Карєрні можливості

Ця програма забезпечить вас відмінною основою як для докторських досліджень у зростаючій області порівняльного та європейського приватного права та юридичної практики в міжнародних юридичних фірмах, або зайнятості в міжнародних організаціях.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. Згорнути
Едінбург , Великобританія Інтернет + 1 Більше Менше