LLM у порівняльному законодавстві

Загальні відомості

Опис програми

LLM у порівняльному законодавстві120675_Campus-Coast-best.jpg

Опис програми

LLM в програмі порівняльного правознавства спеціально розроблена для адвокатів та випускників юридичних шкіл, які навчаються за межами Сполучених Штатів.

Кандидати на LLM в порівняльному законодавстві зараховуються до двох необхідних курсів, вступ до американського права та юридичного письма та досліджень. Окрім цих двох необхідних курсів, кандидати в програму порівняльного правознавства вибирають курси з того ж навчального плану як студенти ДД та інші студенти магістра.

Студенти, чия рідна мова не є англійською, також мають право отримати додатковий час на іспитах та використання словника перекладу за умови, що вони подають TOEFL / IELTS оцінку на момент вступу.

Поки студенти приймають більшість з тих самих курсів, що й JD та інші кандидати в LLM, вони мають перевагу в отриманні доступу до двох обов'язкових курсів та іспитів. Крім того, юридична школа з задоволенням пропонує спеціалізовані зони концентрації в рамках LLM у порівняльному законодавстві:

  • Бізнес та корпоративне право
  • Кримінальне право
  • Міжнародне право
  • Закон про інтелектуальну власність
  • Екологічні
  • Оподаткування

Зайняття однієї з концентрацій, перерахованих вище, є необов'язковою; студенти не зобов'язані проводити Концентрацію.

120671_36155075092_dab2fe9226_o.jpg

Вимоги до заявки

Щоб допомогти в процесі подання заявки, перегляньте наш контрольний список. Ви можете отримати доступ до онлайнової заявки з нашого веб-сайту. Ми вважаємо за краще, щоб заявники використовували онлайнову службу, надану LSAC.

Міжнародні заявники повинні подати офіційний бал TOEFL або IELTS. Кандидати повинні мати Служби освітніх випробувань подати офіційний звіт TOEFL безпосередньо в наш офіс. Мінімальний бал TOEFL - 93. Для іспиту IELTS ваш рахунок повинен бути поданий безпосередньо в наш офіс за допомогою системи міжнародного тестування англійської мови. Мінімальна оцінка IELTS - 7,0.

Термін подачі заявки на участь у програмах LLM на весняний семестр - 1 листопада. Кінцевий термін подання заявки на освітній семестр - 1 червня. Ми використовуємо процедуру прискореного прийому, тому як тільки ваш файл буде завершено, він буде поданий до Комісії з прийому.

120672_AdobeStock_240916513.jpeg

Навчання

Навчання за програмою LLM з порівняльного правознавства на 2019-2020 навчальний рік становить $ 1885 за кредит. Програма магістра з порівняльного права складається з 25 кредитів. Плата за навчання та збори підлягають зміні; поточні ставки навчання доступні на веб-сторінці фінансової допомоги школи права.

Усі заявники з LLM, що працюють на повний робочий день, автоматично розглядаються для стипендій за заслуги. Додаткова заявка не потрібна. Стипендія нараховується на основі вмісту вашого файлу допуску. Управління фінансової допомоги юридичною школою може надати вам додаткову інформацію про фінансову допомогу, включаючи направляти вас на відповідні ресурси для іноземних студентів.

120673_150429na-0015.jpg

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of San Diego (USD) School of Law is recognized for the excellence of its faculty, depth of its curriculum, and strength of its clinical programs. Each year, USD educates approximately 9 ... Детальніше

The University of San Diego (USD) School of Law is recognized for the excellence of its faculty, depth of its curriculum, and strength of its clinical programs. Each year, USD educates approximately 900 Juris Doctor and graduate law students from throughout the United States and around the world. We are also extremely pleased to report that Princeton Review recently ranked USD as the #1 most beautiful campus in the United States. Згорнути