LLM у міжнародному комерційному праві

Загальні відомості

Опис програми

Ступінь магістратури з міжнародного комерційного права в University of Johannesburg (флагманська програма юридичного факультету) розроблена для того, щоб пройти студентами денної форми навчання та студентами заочної форми навчання протягом двох років. Програма складається з модулів Міжнародного комерційного права A, B і C, а також незначної дисертації на тему з Міжнародного комерційного права. Міжнародне комерційне право A і B пропонується протягом першого семестру, а Міжнародне комерційне право C - протягом другого.

Програма LLM надає студенту огляд приватно-правових аспектів міжнародної торгівлі з акцентом на приватні міжнародно-правові питання. Конфліктна орієнтація курсу дійсно робить його унікальним, і в цьому плані застосовується широкий порівняльний підхід, що включає правові системи в Африці, Австралії, Європі, на Близькому Сході, Далекому Сході та Північній та Південній Америці разом з відповідними регіональними , наднаціональних та міжнародних інструментів у цій галузі. Більшість лекцій пропонує професор Ян Л Нелс, відомий професор міжнародного комерційного права та директор Науково-дослідного центру міжнародного приватного права в країнах, що розвиваються, в University of Johannesburg . Профес Нельс був членом робочої групи, відповідальної за розробку Гаазьких принципів вибору права в міжнародних комерційних договорах та офіційного коментаря до Принципів під егідою Гаазької конференції з міжнародного приватного права. Він є членом Ради керуючих UNIDROIT у Римі. UJ має офіційні угоди з Гаазькою конференцією та UNIDROIT, а Юридична бібліотека UJ є бібліотекою-депозитарієм для обох міжнародних організацій. Доктор Еза Фредерікс, заступник директора Науково-дослідного центру, є координатором модулів з міжнародного комерційного права А. Професор Майкл Мартинек з Університету Саарланда в Німеччині пропонує різні лекції в рамках програми LLM в якості свого видатного відвідувача професора міжнародного комерційного права в UJ. Професор Мартинек - провідний науковий співробітник з почесними докторами університетів Китаю, Франції, Польщі та Румунії. Додаткові лекції пропонують професор Чарль Гюго (професор банківського права та член Банківської комісії Міжнародної торгової палати), пан Фаадхіл Адамс та містер Гарт Боуерс, а також запрошені викладачі з інших університетів та організацій.

Заняття відбуваються о 18:00 до 20:00 в будні дні. Загалом, як мінімальна вимога до вступу, студенти повинні здобути в середньому 65% для предметів юридичних наук за ступенем LLB. До складу студентського корпусу можуть входити студенти з наших університетів-партнерів з Анголи, Бельгії, Китаю, Німеччини, Ісландії, Індії, Кенії, Малаві, Нідерландів, Танзанії та Туреччини.

Міжнародне комерційне право A

Роль та характер міжнародного комерційного права.

Цивільна та комерційна юрисдикція в різних африканських країнах (включаючи Південну Африку), Австралії, Бразилії, Канаді, Індії та Європейському Союзі (Брюссельський Регламент про Ібіс та внутрішнє законодавство Франції, Німеччини та Великобританії).

Визнання та виконання іноземних судових рішень у різних африканських країнах (включаючи Південну Африку), Австралії, Бразилії, Канаді, Індії та Європейському Союзі (Брюссельський Регламент про Ібіс та внутрішнє законодавство Франції, Німеччини та Великобританії).

Гаазька конвенція про угоди про вибір суду та проект Гаазьких судових рішень.

Міжнародне комерційне право B

Договір приватного міжнародного права, ліберальна давність і майно в Росії

а. національні правові системи, включаючи країни різних африканських країн (включаючи Південну Африку), Австралію, Бразилію, Канаду, Китай, Індію, Японію, Росію, Південну Корею, Швейцарію, Туреччину та Сполучені Штати Америки;

б. регіональні та наднаціональні інструменти, включаючи Конвенцію про місто в Мексиці та Регламент Рим I (Європейський Союз); і

c. міжнародні документи, включаючи Конвенцію sur la loi, застосовну aux ventes à caractère international d'objets mobiliers corporels та Гаазькі принципи вибору права в міжнародних комерційних договорах.

Міжнародне комерційне право C

Вступ до порівняльного права.

Міжнародне договірне право та аспекти права власності:
  • а. внутрішнє майно та договірне право у міжнародній сфері: вибрані юрисдикції;
  • б. Інкотерми Міжнародної торгової палати;
  • c. аспекти Конвенції ООН про міжнародний продаж товарів;
  • г. Конвенція Організації Об'єднаних Націй про обмеження періоду міжнародної купівлі-продажу товарів;
  • і
  • е. аспекти UNIDROIT Принципи міжнародних комерційних контрактів.
  1. Міжнародне право фінансування з точки зору загального права та міжнародного приватного права з посиланням на Єдину митницю та практику документарних кредитів Міжнародної торгової палати.

  2. Вступ до міжнародного транспортного права та міжнародного транспортного страхування з погляду південноафриканського права з посиланням на міжнародні документи.

  3. Міжнародний комерційний арбітраж з посиланням на Типовий закон ЮНСІТРАЛ про міжнародний комерційний арбітраж, Нью-Йоркську арбітражну конвенцію та різні арбітражні правила.

Бурсарії доступні. Студенти, які зареєструються вперше у 2018 році та які закінчили ступінь магістра протягом двох років, мають право на відшкодування повних зборів за навчання (без урахування реєстраційного збору та збору ІКТ та за умови дотримання певних умов).

Для отримання додаткової інформації та запитів щодо вимог до вступу, термінів закриття та процедури подання заявки, а також щодо змісту курсової роботи, будь ласка, не соромтеся звертатися до викладачів:

Місіс П Магонгоа: Окленд Парк Kingsway Campus
Тел: 011 559 3843, Електронна адреса: phaladim@uj.ac.za, Web: www.uj.ac.za/law

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути