LLM у міжнародному комерційному праві

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Новий LLM з міжнародного комерційного права дає Вам фахові знання щодо регулювання міжнародної торгівлі та глибокого розуміння більш широких соціальних, економічних та політичних контекстів, що формують сучасне комерційне право та практику.

Курс пропонує широкий спектр модулів, які є сучасними, академічно строгими та орієнтованими на навички. Ви отримаєте основні знання про рамки та регуляторне середовище сучасної комерції, маючи при цьому гнучкість адаптувати свій ступінь відповідно до ваших інтересів та кар'єрних прагнень, вибираючи з ряду спеціалізованих модулів комерційного права (і факультативні модулі зі школи менеджменту). ).

Незалежно від вашого вибору, ваші дослідження будуть розглядати ключові сучасні питання, такі як розробки в галузі інформаційних технологій, вільна торгівля і протекціонізм торгівлі, Brexit і стійкість.

Рейтинги

University of Bradford посідає 301-400 у світі для бізнесу та економіки у рейтингах вищих навчальних закладів світу 2019 року.

107941_the-business-ranking.jpg

Вимоги до вступу

 • 2: 2 або вище з будь-якого предмету або відповідного досвіду роботи на рівні випускників.

Англійська мова вимоги

 • IELTS на рівні 6,5 або еквівалент з мінімальним значенням 5,5 у кожному підтесті.

Якщо ви не задовольняєте вимоги IELTS, ви можете взяти курс англійської мови до University of Bradford .

Що ти навчаπшся

Інтенсивна двотижнева індукція на початку курсу гарантує, що всі студенти, включаючи тих, хто не має права та / або міжнародного рівня, вивчають основні концепції та академічні навички, необхідні для досягнення результатів навчання.

Студенти отримують 180 кредитів модулів, що складаються з 120 балів, а також 60 дисертацій.

Студенти повинні будуть взяти 40 кредитів основних модулів, що охоплюють теми, що стосуються принципів регулювання та виконання; і Закон про сталий розвиток у бізнесі та суспільстві, який вивчить основні теми та забезпечить необхідний фон і більш широкий контекст сучасного середовища, в якому діють підприємства та їх регулювання.

Крім того, студенти повинні будуть взяти в загальній складності 60 кредитів модулів з наступних (20 кредитів кожен), які забезпечать конкретні і глибокі знання в спеціалізованих аспектах комерційного права:

 • Вирішення господарських спорів
 • Міжнародні комерційні договори та електронна комерція
 • Міжнародне право інтелектуальної власності
 • Міжнародний банк та фінанси
 • Торгово-інвестиційне право

Заключний 20-кредитний модуль LLM з Міжнародного комерційного права є вибором, який може бути обраний з переліку вище, з більш широкого кола модулів післядипломної освіти з Школи права, таких як бізнес, права людини та навколишнє середовище, нафтове право Закон про зміну клімату, або модулі з інших відділів, таких як Школа менеджменту.

Зауважте, що до моменту вступу до 2020 року інформація про модуль може змінюватися.

Модулі

Основний

 • Основи права і навичок (LAW7029-R)
 • Закон про сталий розвиток у сучасному бізнесі та суспільстві (LAW7030-B)
 • Теорія та практика регулювання (LAW7035-B)
 • Дисертація LLM (LAW7032-E)

Варіант

 • Міжнародні комерційні договори та електронна комерція (LAW7031-B)
 • Закон про міжнародну торгівлю та інвестиції (LAW7045-B)
 • Міжнародне право інтелектуальної власності (LAW7008-B)
 • Комерційне вирішення спорів (LAW7036-B)
 • Міжнародне банківське та фінансове право (LAW7037-B)
 • Міжнародне конкурентне право (LAW7007-B)
 • Cyberlaw (LAW7039-B)

Вибірковий

Вивчення та оцінка

Ви будете викладатися в малих групах в інтерактивному та залученому навчальному середовищі.

У деяких модулях ви матимете можливість брати участь у клінічній юридичній освіті, де ви отримуєте практичний досвід роботи з реальними випадками, а також підтримується науковими діячами.

Курс також посилюється відвідуванням запрошених доповідачів з усіх верств суспільства, включаючи юридичні професії, наукові кола та бізнес.

Збори, фінанси та стипендії

Оплата за навчання

 • Головна / ЄС: 7 190 фунтів стерлінгів на рік
 • Міжнародний: 16 840 фунтів стерлінгів на рік

Стипендії

Щороку ми присуджуємо численні стипендії, які не підлягають поверненню, студентам Великобританії, ЄС та міжнародних студентів на основі академічних досягнень, особистих обставин або економічних труднощів. Для отримання більш детальної інформації відвідайте наш веб-сайт стипендій.

Підвищення працездатності

Правова клініка

Наша юридична клініка дає студентам можливість застосувати теорію на практиці. Студенти працюють у нашій юридичній клініці, консультуючи членів громадськості спільно з Бюро консультування громадян та CHAS @ StVincent's.

Студенти навчаються інтерв'ю та консультування громадськості з будь-якого аспекту закону. Працюючи в складі команди, студенти обговорюють цю справу і вирішують, чи потребує клієнт юридичну консультацію. Під керівництвом директора клініки студенти потім готують консультацію для свого клієнта.

Студенти також мають можливість пройти формальне навчання з питань імміграційного законодавства, що призводить до присвоєння OISC (Управління Уповноваженого з питань імміграційних служб) кваліфікацій рівня 1 і 2, шляхом співпраці з CHAS @ StVincent's. Це дає студентам можливість брати участь у наданні імміграційних консультацій, отримуючи визнані кваліфікації.

Зйомка

Наші студенти мають можливість долучитися до низки внутрішніх та зовнішніх змагань зі зйомки.

Зйомка доповнює юридичну освіту студентів і є відмінним способом навчитися використовувати закон для створення переконливих юридичних аргументів. Студенти повинні проаналізувати проблеми, дослідити закон, підготувати письмові подання та представити свої аргументи навченому юристу або судді.

Конкурс імітує процедури, які застосовуються в апеляційних судах, і є прекрасним шансом для студентів, щоб вони могли практично втілювати свої навички та знання.

Кар'єрна підтримка

Університет прагне допомагати учням розвивати та підвищувати можливості для працевлаштування, і це є невід'ємною частиною багатьох програм. Спеціалізована підтримка доступна на протязі всього курсу від служб Кар'єра та Можливості зайнятості, включаючи допомогу в пошуку роботи на умовах неповного робочого часу під час навчання, розміщення, відпустки та вакансії випускників. Студенти заохочуються отримувати доступ до цієї підтримки на ранньому етапі та використовувати великі ресурси на веб-сайті Careers.

Обговорення варіантів з консультантами спеціалістів допомагає прояснити плани, вивчаючи варіанти та вдосконалення навичок полювання на роботу. У більшості наших програм безпосередньо залучаються консультанти з розвитку кар'єри в навчальний план або через спеціально організовані семінари.

Кар'єрні перспективи

Наші курси формуються Міжнародною консультативною радою Школи права, що складається з провідних діячів судової та юридичної практики, наукових кіл і індустрії та суспільства, які консультують нас щодо навичок та компетенцій, необхідних у поточному та майбутньому робочому місці. Це підсилює розробку та доставку наших курсів, забезпечуючи нашим студентам знання та досвід, які не тільки академічно строгі, але і цінуються роботодавцями.

Підтримка навчання

Вам буде виділено особистого наставника - кого ви зможете розмовляти про будь-які наукові або особисті проблеми. Персонал, який відповідає за адміністрування LLM, допоможе вам з щоденними запитами щодо програми.

Ми - невелика, віддана і дружна школа права, що дозволяє нашому академічному та допоміжному персоналу знайомитися з студентами особисто, а також пропонувати індивідуальну підтримку та навчання. Ми переконуємося, що ваш час з нами настільки корисний, як і можливо, і робимо все можливе, щоб допомогти вам досягти вашого потенціалу.

Юридична бібліотека надала підтримку нашим бібліотекарям, які зможуть надати вам рекомендації щодо використання правових баз даних, посилання на OSCOLA або пошук книги в бібліотеці.

Крім надання права доступу до ключових підручників та інших матеріалів у друкованому вигляді, бібліотека законів також підписується на три основні юридичні бази даних:

 • Westlaw
 • Бібліотека Lexis
 • Hein Online

Таким чином, ви матимете цілодобовий електронний доступ до та за межами кампусу до більшості матеріалів, необхідних для успішного завершення програми. Якщо репетитори вимагають від вас прочитати матеріал, який не так легко доступний, він буде наданий вам через Blackboard. Вам пропонується також проконсультуватися з іншими колекціями, оскільки цікаві та корисні матеріали з усіх вивчених тем доступні з різних дисциплін, і, отже, ви будете представлені до бібліотеки в цілому, а не лише до конкретних колекцій як частини ця програма.

Бібліотека включає засоби самостійного випуску та самовіддачі, копіювальні апарати та принтери, зони для безшумного навчання та соціального навчання, а також бездротовий доступ по всій будівлі. У верхньому атріумі на 1-му рівні розміщено інформаційний стіл, спеціальний комп'ютерний ноутбук-бар та приміщення для соціального навчання.

Студенти LLM також мають доступ до соціальних просторів, включаючи загальну кімнату для аспірантів та кімнату Weir.

Дослідження

Наша основна дослідницька тема - це закон, який є рушійною силою змін у глобальному суспільстві. Це відображає досвід нашого академічного персоналу та наше прагнення до сучасних та практично відповідних досліджень, які є глобальними в контексті та орієнтованими на забезпечення сталого та стійкого суспільства, у тому числі в контексті міжнародного бізнесу.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Детальніше

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Згорнути