LLM у міжнародному комерційному праві

Загальні відомості

Опис програми

Програма буде особливо привабливою для випускників юридичних факультетів, які бажають розвивати спеціалізацію в галузі комерційного права, і особливо здатність розуміти та застосовувати комерційне право в мульти-юрисдикційних сценаріях. Програма покращить кар'єрні перспективи випускників, тих, хто починає кар'єру в юридичних професіях, юрисконсультів комерційних організацій та будь-яких юристів, чия робота включатиме транскордонні комерційні відносини.

Огляд

Чому обирати LLM у міжнародному комерційному праві

Юридична школа

Школа права є кафедрою факультету мистецтв, гуманітарних та соціальних наук. Він розташований на першому поверсі Будівлі Фонду.

Юридична школа також має давню традицію зобов'язуватися розвивати передані навички студентів за допомогою таких проектів, як Advanced Lawyering та Moot Court, а також завдяки передовим основним модулям, таким як Альтернативне вирішення спорів. Усі ці ініціативи сприяють цілісному мисленню "загальної картини" і можуть явно підвищити м'які навички учнів, такі як вирішення проблем, прийняття рішень, спілкування, робота в команді, планування, критичне мислення та навички людських відносин. У поєднанні з нашими обов’язковими ініціативами клінічної освіти вони забезпечують інтегруючий імпульс - сприяючи відчуттю злагодженості між певними програмами навчання та полегшуючи студентам розуміння того, як їх навчання застосовується в конкретних контекстах. Тому не дивно, що наші випускники опинились партнерами у великих юридичних фірмах, партнерами у великих бухгалтерських фірмах, адвокатурі, керівних посадах у державних департаментах, НУО, ЄС, наукових колах та приватній галузі.

Аспіранти також отримують вигоду від цього дослідницького досвіду, незалежно від того, вирішили вони вступити до загального рівня LLM або до спеціального рівня LLM (LLM - Міжнародне комерційне право, права людини у кримінальному судочинстві або європейське та порівняльне право), або пройти аспірантуру як частину нашого значного докторська когорта студентів.

Школа також твердо прагне співпрацювати з юридичною професією, урядовими відомствами, неурядовими організаціями та іншими відповідними зацікавленими сторонами в усіх юридичних дисциплінах. Ми налагодили особливо міцні робочі стосунки з Ан Гардою Сіочаною та Управлінням доходів і зборів. Ми також розвивали міцні міжнародні зв'язки, і наші студенти можуть пройти навчання в Канаді та США. Наші студенти також можуть провести повний навчальний рік в європейському університеті на Мальті, Кіпрі, Греції, Італії та Нідерландах. Ми також маємо зв’язки з університетами Німеччини, Франції та Іспанії, де предмети викладаються рідною мовою. У нас дуже жвавий міжнародний студентський колектив на юридичному факультеті. Нещодавно проведене Міжнародне опитування студентів, в якому взяли участь понад 5000 іноземних студентів, які зараз навчаються в семи ірландських університетах, визнало UL найкращим університетом для забезпечення найкращого досвіду студентів, найкращої підтримки студентів та найтеплішого прийому в Ірландії. UL також входить до 100 найкращих університетів, що приймають Еразмус, згідно з останніми статистичними даними, опублікованими Комісією ЄС.

Чому обирати LLM у міжнародному комерційному праві?

LLM в галузі міжнародного комерційного права була дуже успішною програмою UL з моменту її створення, і в середньому понад 88% випускників знайшли роботу протягом року після закінчення навчання. Програма буде особливо привабливою для випускників юридичних факультетів, які бажають розвивати спеціалізацію в галузі комерційного права, і особливо здатність розуміти та застосовувати комерційне право в мульти-юрисдикційних сценаріях.

LLM з міжнародного комерційного права занурює аспіранта в більш детальні аспекти комерційного права, а також розвиває широко застосовувані юридичні дослідження та інші передані навички. Акцент робиться на тих галузях права, як кредит і безпека, інтелектуальна власність та законодавство про конкуренцію, які є критично важливими для діяльності будь-якого комерційного підприємства в сучасному світі. Програма також враховує зростаючу інтернаціоналізацію торгівлі за допомогою модулів у світовому законодавстві про конкуренцію та міжнародних торгових організаціях. Ця міжнародна спрямованість програми надає можливість випускникам знайти роботу не тільки в Ірландії, але і в багатьох інших юрисдикціях.

Виберіть з широкого спектру модулів, включаючи:<UL>

Закон міжнародних торгових організаційЗакон міжнародних ділових асоціацій / корпоративне управлінняЗакон про глобальну конкуренціюМіжнародний захист інтелектуальної власностіКонтртеррористичне право та міжнародний бізнесUL>

Зміст програми

Цей ступінь можна здобути на повний робочий день, дванадцять місяців або неповний робочий день двадцять чотири місяці. Студенти денної форми навчання закінчують програму протягом дванадцяти місяців, приймаючи чотири модулі як в осінньому, так і в весняному семестрі, перед тим, як закінчити дисертацію протягом літнього семестру. Студенти-заочники закінчують програму протягом 24 місяців, беручи два модулі як в осінньому, так і у весняному семестрі кожного року, перед тим, як закінчити дисертацію в літньому семестрі другого курсу. Відбір модулів для кожного семестру здійснюється за погодженням з директором курсу.

Тема для дисертації студента визначається протягом весняного семестру, під керівництвом викладача та подається наприкінці літнього семестру.

Семестр 1<UL>

LA6001 Розширені навички правових дослідженьLA6031 Закон про організації міжнародної торгівліLM6021 Міжнародні ділові асоціаціїLM6011 Міжнародні ділові операціїUL>

Семестр 2<UL>

Методика дисертаціїUL>

3 Факультативи від<UL>

LA6032 Закон про глобальну конкуренціюLA6022 Антитерористичне право та міжнародний бізнесLA6112 Міжнародний захист прав інтелектуальної власностіLA4062 Міжнародне трудове правоLA6102 Закон про кредит та забезпеченняLA6072 Міжнародне деліктне право та бізнесUL>

Семестр 3<UL>

ДисертаціяUL>

Якщо студент бажає закінчити магістр протягом дворічного періоду заочного навчання, два модулі будуть проходити в кожному з чотирьох семестрів з подальшою дисертацією на 15 000 слів. Вибір модуля здійснюється за погодженням з директором курсу.

Вимоги щодо вступу

Для зарахування на цю магістерську програму будуть потрібні відзнаки другого класу на бакалавраті права (рівень 8 - Національний орган з питань кваліфікації Ірландії). У виняткових випадках заявник, який не може задовольнити вимоги бакалаврату, може бути прийнятий на підставі відповідного професійного досвіду.

Що включити до вашої програми<UL>

Кваліфікаційні стенограми та сертифікати.Кваліфікація (и) з англійської мови, якщо англійська не є вашою рідною мовою.Сертифікований переклад ваших стенограм / сертифікатів англійською мовою, якщо оригінальні стенограми подані не на англійську мову.Копія вашого свідоцтва про народження або паспорта.UL>

Англійська мова вимоги

Заявники, першою мовою яких не є англійська, повинні надати докази або попереднього успіху після закінчення UL рівня кваліфікації, що викладається за допомогою англійської мови, або відповідати одному з наведених нижче критеріїв (не більше ніж за два роки до подання заявки):

Прийнятні кваліфікації з англійської мови включають наступне:<UL>

Випускні іспити з європейських країн, де англійська мова представлена як предмет і досягнуто прийнятного рівня.Ірландське посвідчення англійської мови - звичайний рівень D або вище.TOEFL - 580 (на паперовій основі) або 90 (на основі Інтернету).IELTS - мінімальний бал 6,5 * з не менше 6 в будь-якому одному компоненті.Тест з англійської мови з англійської та академічних цілей (ETAPP) - клас C1.Англійська мова GCE 'O' / англійська мова GCSE - клас C або вище.Cambridge Assessment English - Сертифікат про володіння англійською мовою - Оцінка C / Сертифікат просунутого рівня англійської мови B.Іспитні комісії GCE - Оксфордська делегація місцевих іспитів - Оцінка C / Кембриджський місцевий іспит - Синдикат шкільних сертифікатів 1-6 / Рада вступних та шкільних іспитів Лондонського університету - Проходження шкільних сертифікатів 1-6.UL>

Результати іспитів, крім перелічених вище, також можуть бути прийняті як такі, що відповідають нашим вимогам з англійської мови. Зверніться до Міжнародного відділу освіти за порадою.

Випускник профілю

LLM з міжнародного комерційного права залучає студентів з Китаю, Німеччини, Індії та багатьох інших юрисдикцій. Програма дозволяє студентам спеціалізуватися на комерційному праві та розвивати юридичну англійську та комерційну англійську, які домінують у світі комерції. Міжнародні студенти позитивно реагують на UL та програму.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

The University of Limerick is a distinctive, pioneering and connected university that shapes the future through educating and empowering people to meet the real challenges of tomorrow.

The University of Limerick is a distinctive, pioneering and connected university that shapes the future through educating and empowering people to meet the real challenges of tomorrow. Згорнути