LLM у галузі права інтелектуальної власності

Загальні відомості

Опис програми

Якщо ви хочете бути стратегічним мислителем в ІР, заповніть LLM в UJ!

"Майбутнє нації залежить не лише від ефективності промисловості, а ефективність галузі не в чому залежить від захисту інтелектуальної власності". Суддя Річард Познер в Rockwell Graphic Systems, Inc. проти DEV Industries , 925 F.2d 174 (7-е цир. 1991)

Сфера інтелектуальної власності (ІС) сягає широкого рівня і, мабуть, є найбільш динамічною сферою права, оскільки вона постійно змінюється. Що це стосується? Природу ІС найкраще зрозуміти через порівняння з іншими, відчутними, формами власності. Одним із прикладів є нерухоме майно, наприклад, земельний ділянку.

Інші приклади - такі речі, як транспортний засіб, годинник або футбольний м'яч. У цих випадках людина має права на сам об’єкт. Іншими словами, ваші права будуть порушені, якщо об’єкт буде знищений. Позиція з IP відрізняється. Прикладом може бути патент на бінокль для нічного бачення. Права інтелектуальної власності патентодавця не будуть порушені, якщо бінокль буде знищений. Причиною цього є те, що саме винахід захищено, а не бінокль. Відповідно, ІР - це той закон закону, який регулює створення та використання нематеріального майна та забезпечення права на нього. До об'єктів різних прав ІР зазвичай належать патенти, авторські права, зареєстровані дизайни та торгові марки.

Щоб правильно зрозуміти всі ці питання, необхідно вивчити їх на просунутому рівні. Необхідно розуміти і законодавство, і прецедентне право, що стосуються певної дисципліни. У сучасному світі бізнесу неможливо належним чином боротися з комерційними транзакціями без необхідного тла ІС. Ця LLM має на меті забезпечити студента необхідними інструментами для орієнтації в ІС-ландшафті та створення обізнаності про підводні камені або можливості, які можуть представляти себе. Насправді, у певних ситуаціях, власник вищої кваліфікації з ІС може віддавати перевагу конкретному завданню перед тим, хто не має такої кваліфікації.

В ОГЛЯДУ КОМПЛЕКСНОЇ ПРИРОДИ ІС, СТУДЕНТИ ВІДПОВІДУЮТЬСЯ САМО З ІНТЕРАКТИВНОГО ЕКОЛОГІЇ КЛАС. ЦЕ СПЕЦІФІЧНА МЕТА СТУПЕНЯ ДЛЯ ШЧИШІШЕ ТАКОЇ ВЗАЄМОДІЇ.

Що я буду вчити? Ви дізнаєтесь більше:

  • Закон про торговельні марки
  • Авторське право та Інтернет-право
  • Патентний закон
  • Ви також напишете дисертацію на тему права інтелектуальної власності.

Викладачі

Координатором курсу є професор Вім Альбертс, який має 20-річний практичний досвід. Йому допоможуть інші вчені, а також практикуючі.

Стипендії

Стипендії доступні. Студенти, які здобули ступінь протягом двох років, отримують право на відшкодування школярів за навчання (без урахування реєстраційного збору та збору ІКТ та за умови дотримання певних умов).

Вимоги до прийому

Загалом, як мінімальна вимога до вступу, студенти повинні здобути в середньому 65% для суб'єктів юридичних наук за спеціальністю "бакалавр".

Карєрні можливості

IP LLM може призвести до кар'єри:

  • адвокат
  • адвокат
  • юрисконсульт уряду
  • юридичний радник у приватному секторі

Це також може відкрити двері для позиції в регуляторному середовищі або посади в міжнародному агентстві.

Для отримання додаткової інформації та запитань щодо вимог до вступу, термінів закриття та процедури подання заявки, а також щодо сутності курсової роботи звертайтесь до викладачів:

Місіс П Магонгоа: Окленд Парк Kingsway Campus
Тел: 011 559 3843, Електронна адреса: phaladim@uj.ac.za, Web: www.uj.ac.za/law

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути