LLM у вирішенні міжнародних спорів (арбітраж)

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Інтернет-програми Лондонського університету королеви Мері з міжнародного вирішення спорів мають на меті надихнути нового покоління юристів переосмислити традиційні підходи до конфліктів та їх вирішення та забезпечити їх інструментами, необхідними для успіху в цій галузі. Вони поєднують тверде теоретичне обґрунтування, широку міждисциплінарну підготовку та можливості для індивідуального навчання та розвитку навичок. Крім того, наші динамічні програми призначені для того, щоб запропонувати вам всі чудові можливості навчання, які ви отримаєте на кампусі, без обмежень фіксованих часів та місць розташування.

Онлайн-програми в галузі вирішення міжнародних спорів можуть бути вивчені неповний робочий день як магістр права (LLM), диплом про аспірантуру (PGDip) або аспірантуру (PGCert). PGDip і PGCert - це коротші версії програми LLM. На відміну від LLM, вони не вимагають закінчення дисертації, але надають вам вміст майстра. Різниця між PGDip і PGCert - це кількість модулів, необхідних (PGCert менше, ніж PGDip).

Структура

LLM у вирішенні міжнародних диспутів доступний для навчання за сумісництвом, що пропонується протягом двох академічних років. За цей час ви будете проводити чотири модули викладання та 20 000 слів дисертації. За кожний модуль ви отримаєте 30 кредитів, і ви отримаєте ще 60 кредитів для дисертації. Щоб закінчити навчання, ви повинні набрати повний 180 кредитів, що включає виконання кожного аспекту модулів та передачу всіх відповідних завдань.

Модулі

Зокрема, два основні модулі комерційного арбітражу пропонують студентам детальний перегляд всіх ключових юридичних питань, що виникають у процесі арбітражного розгляду. Це забезпечить вас знаннями та навичками, необхідними для досягнення успіху у цій галузі, як адвокати, адвокати, академічні працівники чи арбітри.

 • Міжнародний комерційний арбітраж: теорія та контекст
 • Міжнародний комерційний арбітраж: вибрані питання
 • Арбітраж інвестиційного договору
 • Інвестиційний арбітраж: суттєвий захист
 • Дисертація

Вимоги до вступу

Щоб мати право на вступ до програми LLM, PGDip або PGCert International Dispute Resolution, вам слід мати наступне:

Випускники юридичних наук

 • Звичайна кваліфікація для вступу до програми - це ступінь юриспруденції або ступінь з суттєвим змістом закону з принаймні 2,1 відмітками (або міжнародним еквівалентом).
 • Право випускників з 2.2 нагород, які також мають інші юридичні кваліфікації та / або значний професійний досвід.

Випускники неправосуднів

 • Випускники, які не мають права та мають мінімальну диплом з відзнакою 2.2, які також отримали заслуги (або 60 відсотків) у загальній професійній експертизі (CPE) або диплом з права дипломів (GDL), визнані професійними організаціями Великобританії.
 • Випускники неправосуднів також можуть розглядатися на підставі значного професійного досвіду в правовій сфері або області, безпосередньо пов'язаної з їхньою програмою навчання.

У будь-яких випадках для повної онлайн-заявки необхідно провести справедливу оцінку та прийняти рішення. Кожна заявка розглядається за своїми перевагами та з огляду на всебічні документи заявки.

Повне та детальне резюме потрібне для всіх програм, і це особливо важливо, коли потрібно враховувати професійний досвід.

Міжнародні заявники

У Королеві Марії ми пишаємося нашою світовою спільнотою, і ми маємо давню історію вітати студентів з усього світу. Протягом багатьох років багато тисяч наших міжнародних випускників продовжують займатися успішною кар'єрою.

Щоб мати змогу максимально використовувати модулі та навчатися за пропозицією, а також проводити обговорення в режимі онлайн, всі заявники повинні відповідати мінімам академічних стандартів англійської мови для вступу. Вам потрібно буде надати докази достатньої англійської мови відповідно до наших стандартних вимог англійською мовою. Потреба в IELTS становить 7,0 в загальному і принаймні 7,0 в компоненті для написання.

Якщо ви не досягли необхідного рівня англійської мови, тоді ви повинні продовжувати приймати іспити з англійської мови у вашій країні, щоб досягти потрібного рівня.

Як ви оцінюєтеся?

Як студент Queen Mary Online, ми просимо вас активно брати участь у придбанні навичок та знань. Ми використовуємо суміш дискусійних форумів та групових веб-семінарів, призначених для створення обгрунтованої дискусії навколо певних тем.

Кожен модуль складається з оціночних завдань, модульного есе та підсумкового оцінювання (іспит на випуск). Постійна оцінка підвищить відносини між студентами та викладачами, і ви отримаєте регулярні відгуки експертних репетиторів. Ви також зможете звернутися з питаннями та питаннями безпосередньо до організатора курсу та директора курсу.

Остання дисертаційна робота, необхідна для LLM, включатиме поглиблене вивчення та незалежне дослідження на тему, узгоджене з вашим керівником.

Де ми могли б привести вас

З історії успіху наших випускників LLM ми знаємо різноманітні кар'єри, які можуть бути відкритими для вас на успішному завершенні цього курсу. Як ви б очікували, більша частка застосовувала свої знання з дисциплін безпосередньо як адвокати, адвокати, адвокати, юридичні асоціації чи паралелі. Інші пішли працювати в таких галузях, як фінансове та енергетичне регулювання, консультації, патенти та торгові марки. Багато студентів, які вже є достатньо кваліфікованими та практикують протягом кількох років, змогли просунути свої позиції в рамках існуючої компанії або спеціалізуватися на новій сфері права. Значна частина продовжує займатися аспірантами та успішно залучає фінансування для цих проектів як у QMUL, так і в інших університетах Великобританії або за кордоном.

Навички, розроблені за допомогою нашої програми - у поєднанні з позакласною діяльністю, яку ми пропонуємо, дозволили нашим недавнім випускникам перейти до кар'єри у Великобританії та у всьому світі на таких підприємствах, як:

 • Герберт Сміт Freehills
 • Дентони
 • Страхування Cubb
 • Номура
 • Делойт
 • Латам
 • Представництво Європейського Союзу
 • Звичайно
 • Honda
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

QMUL Online offers you world-class teaching delivered by leading academics and professionals at the top of their game.

QMUL Online offers you world-class teaching delivered by leading academics and professionals at the top of their game. Згорнути