LLM спортивне право

Загальні відомості

Опис програми

Магістратура Закон Спорт

Спорт стає все більш важливим в бізнесі і може включати значні фінансові пакети. Існує зростаючий попит на кваліфікованих фахівців відповідного спортивного права, і це, звичайно був розроблений, щоб виконати цю потребу.

Про Закон LLM спорту

Вплив Великобританії, європейського та міжнародного права і норм в спорті зростає, і це, звичайно фокусується на регуляції спорту в британському і на рівні ЄС. Ви будете досліджувати такі області, як спорт, права і людське тіло і вигоди від нашої значний досвід у суміжних галузях охорони здоров'я та права інтелектуальної власності.

Чому LLM Закон Спорт?

 • Дізнайтеся про Великобританії, Європи та міжнародних законів і правил, що стосуються спорту, і зрозуміти, як спорт стає все більш важливою справою.
 • Скористайтеся нашим досвідом у спортивній закону і взаємодоповнюючих областях охорони здоров'я та права інтелектуальної власності.
 • Виконувати зростаючий попит на відповідної кваліфікації спортивних юристів та менеджерів.
 • Повний і неповний робочий день дослідження маршрути.
 • Відвідувати Міжнародна літня школа з можливістю досліджувати закон в європейському контексті.
 • Стипендій.
 • Окремі модулі можуть бути вивчені для розвитку безперервного професійного (CPD) нагород.

Модулі

Ви будете вивчати шостій викладав модулі слідують дисертації. Основні модулі:

 • Європейське право і політика Спорт
 • Спорт, інтелектуальної власності і торгівлі
 • Спорт, законодавства і регулювання
 • Спорт, Закон і людського тіла

Ви також вибрати два модуля з іншого предметної області, за винятком нафтової, газової та гірничодобувної законом.

Оцінка

У кожному випадку модулі оцінюються через один шматок курсової роботи. Це, як правило, приймає форму Проблемно або твір в стилі питання, але буде залежати від модуля. Ви можете уявити і отримати зворотній зв'язок на оцінках протягом кожного модуля.

У дисертації 18000 - 20000 слів про підходящому темі Вашого вибору і включає в себе один-до-одного нагляду з репетитором, який є експертом у цій галузі.

Як вчитися?

Навчальний рік для LLM курсів розділений на три частини: два десятки-тижневих вираженні (термін один не працює з початку навчального року до різдвяних канікул, строком на два між Різдвом і Великоднем) і літній період.

Студенти денної форми навчання - які закінчують курс протягом одного навчального року - вивчення трьох модулів у кожній термін і завершити дисертацію протягом літа.

Частина часу студенти - які закінчують курс протягом двох навчальних років - вивчення трьох модулів по Правила одне і двох в кожному році (шість у цілому), починаючи роботу з дослідження їх дисертацію протягом першого літнього періоду та його завершення протягом другого.

На повний і неповний робочий день режимів модулі викладав протягом тижня. Залежно від вашого графіка, ви можете очікувати, щоб бути присутнім на більш ніж один день. Модулі можуть бути виключно перенесено через потреби курсу.

Семінари під керівництвом академіків, але, як правило, вимагають провести широку підготовчу роботу, керуючись і часто пов'язані короткі презентації або інші вклади.

Вимоги до вступників

Випускники право

Ви будете мати потребу в гарній ступеня в галузі права (2.2 або вище) або, диплом з відзнакою в іншій дисципліні плюс або CPE (Загальні професійний іспит) або GDL (Диплом в законі) кваліфікація перетворення.

Випускники право Номери

Кандидати з інших дисциплін будуть вітатися у відповідних обставинах, особливо якщо вони мають досвід у цій галузі, навіть якщо не в якості юристів.

Вимоги до англійської мови

Іноземні студенти повинні продемонструвати, що вони мають достатні знання письмової та розмовної англійської мови перед початком курсу. Ми зазвичай вимагає одну з наступних:

 • IELTS 6.5 з мінімальним 5,5 в кожному навику
 • еквівалент англійської мови кваліфікації.
Останнє оновлення Лис 2015

Про навчальний заклад

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Детальніше

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Згорнути