LLM при складанні та тлумаченні договорів

Загальні відомості

Опис програми

Ви зацікавлені в переговорах, складанні та виконанні договорів? Чи подобається вам ідея вивчення контрактного права в яскравому комерційному центрі Південної Африки? Ви хочете здобути знання та навички, необхідні для досягнення успіху в складанні договорів?

У комерційній атмосфері, де все більше статутів поширюють права споживачів і де звичайна мова набуває все більшого значення, розробник сучасних контрактів вже не може вдаватися до вирізання та вклеювання розрізнених, архаїчних і навіть незаконних фраз, тим самим підробляючи разом договір. Швидше, знання чинного законодавства, що стосується складання та тлумачення договорів, та чудові знання мови - це інструменти, необхідні юристам, які ведуть переговори та розробляють проекти договорів. Дійсно, як практичні, так і теоретичні знання щодо складання та тлумачення договорів незамінні для юристів-практиків.

Стиль лекції в цій програмі інтерактивний. Заняття невеликі, і програма обслуговує виключно групу студентів, які отримають користь від тісного контакту зі своїм професором та експертами-практиками з відповідної юридичної галузі. Програма представлена протягом двох років. На першому курсі студенти мають один клас на тиждень. У першому семестрі першого курсу клас займається тлумаченням договорів. Другий семестр першого курсу стосується права та мови. За необхідності заняття можуть бути представлені у вигляді ряду семінарів по суботах.

Перший семестр другого курсу присвячений розробці договорів, і є один клас на тиждень. Протягом другого семестру другого курсу очікується, що студенти закінчать свою незначну дисертацію. University of Johannesburg має чудову бібліотеку та електронні ресурси. Ці ресурси разом із щотижневими написаннями допомагають студентам писати свої незначні дисертації.

Курс складається з наступних чотирьох модулів:

  • Тлумачення договорів;
  • Право та мова;
  • Складання контрактів; і
  • Незначна дисертація.

Ступінь приймається неповний робочий день протягом двох років. Лекції проводяться після 18:00 або по суботах, щоб вмістити студентів, які працюють протягом дня.

Лектори:

Курс читатимуть лекції проф Далін Міллард, доктор Маріке Роос, д-р Еза Фредерікс та експерти, запрошені на презентацію запрошених лекцій.

Вимоги до прийому:

Загалом, як мінімальна вимога до вступу, студенти повинні здобути в середньому 65% для суб'єктів юридичних наук за спеціальністю "бакалавр".

Стипендії:

Стипендії доступні. Студенти, які здобули ступінь протягом двох років, мають право на відшкодування плати за навчання (без урахування реєстраційного збору та збору ІКТ та за умови дотримання певних умов).

Карєрні можливості:

LLM з складання та тлумачення контрактів надає випускникам знання та навички, які дозволять їм досягти успіху в цій складній та динамічній галузі. Прекрасні навички складання проекту надають юристам перевагу в переговорах, складанні та виконанні всіх договорів, і ця навичка особливо цінна в комерційній практиці. Ті, хто працює юрисконсультами чи державними службовцями, що займаються закупівлями, виявлять, що поєднання теорії договорів та практичних навичок забезпечить їм можливість досягти успіху у своїх сферах.

Для отримання додаткової інформації та запитань щодо вимог до вступу та процедури подання заявки, а також щодо сутності курсової роботи звертайтесь до викладачів:

Місіс П Магонгоа: Окленд Парк Kingsway Campus
Тел: 011 559 3843, Електронна адреса: Phaladim@uj.ac.za, Web: www.uj.ac.za/law

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути