LLM нафтового, газового та гірничого права

Загальні відомості

Опис програми

Курс спирається на наш значний досвід у цій галузі та розроблений у відповідь на зростаюче значення юридичних питань, пов'язаних з нафтовою, газовою та гірничодобувною промисловістю.

Це забезпечить вас основою для майбутньої кар'єри або подальшої аспірантури (MPhil / PhD) навчання в більшості аспектів регуляторного та комерційного світу, оскільки вони стосуються міжнародної енергетичної галузі, з особливим акцентом на нафтові та гірничодобувні галузі це зростаюча сфера господарської діяльності.

Чому саме цей курс?

 • Отримайте сильну аналітичну розуміння ключових правових питань у цій фахівця і розширення галузі права.
 • Посилення вдячність нафтової, газової та гірничодобувної промисловості в їх глобальної економічної ситуації.
 • Скористайтеся нашим досвідом в нафтовій, газовій та гірничодобувної промисловості, а також взаємодоповнюючих областях міжнародної торгівлі та комерційного права.
 • Виберіть дослідження маршруту, який підходить вам повний робочий день, неповний робочий день та дистанційного навчання варіантів.
 • Відвідувати Міжнародна літня школа з можливістю досліджувати закон в європейському контексті.
 • Стипендій.
 • Індивідуальні модулі можуть бути вивчені для отримання нагород на постійне підвищення кваліфікації (CPD). Напишіть нам за деталями.
 • 98% нашої аспірантури студенти юридичної школи працюють або займаються подальшим вивченням через шість місяців після закінчення (DLHE, аспірантів 2015-16).

Що ви будете вивчати

Цей курс забезпечить вас сильним аналітичним розумінням ключових юридичних питань у цьому регіоні, зосереджуючи особливу увагу на аспектах природоохоронного та інвестиційного законодавства нафтової, газової та гірничодобувної промисловості. Він також спирається на наші сильні сторони у міжнародному торговельному та комерційному праві, які допоможуть вам оцінити нафтогазові та гірничодобувні галузі у світовому економічному контексті.

Як ви вчили

Навчальний рік для LLM курсів розділений на три частини: два десятки-тижневих вираженні (термін один не працює з початку навчального року до різдвяних канікул, строком на два між Різдвом і Великоднем) і літній період.

Денні студенти, які закінчили курс протягом одного навчального року, вивчають три модулі в кожному терміні та завершують дисертацію протягом літа.

Неповний робочий день студенти, які закінчили курс протягом двох академічних років, вивчають три модулі за термінами "Один та Два" в кожному році (шість в загальному), починаючи з роботи з вивчення їх дисертації в перший літній період і завершуючи його протягом другого.

На повний і неповний робочий день режимів модулі викладав протягом тижня. Залежно від вашого графіка, ви можете очікувати, щоб бути присутнім на більш ніж один день. Семінари під керівництвом академіків, але, як правило, вимагають провести широку підготовчу роботу, керуючись і часто пов'язані короткі презентації або інші вклади. Модулі можуть бути виключно перенесено через потреби курсу.

Ваше майбутнє Кар'єра

Викладені модулі в LLM нафтового, газового та гірничого права надають студентам основи майбутньої кар'єри або подальшого вивчення в більшості аспектів регуляторного та комерційного світу, оскільки вони стосуються міжнародної енергетичної галузі, з особливим акцентом на нафту та гірничодобувні сектори цієї зростаючої області господарської діяльності.

Розвиток кар'єри є невід'ємною частиною програми, і наша кар'єрна команда проводить ряд семінарів, де ви можете визначити методи та стратегії, які дозволять вам досягти ваших кар'єрних цілей.

Через відмінну репутацію школи у юридичній професії, наші випускники дуже затребувані та визнані за глибину та актуальність своїх знань.

Вимоги до вступу

Великобританія

 • Хороший ступінь права, 2.2 або вище.
 • Кандидати, чия перша ступінь не є законом, вимагатимуть надання доказів прихильності до предмету LLM, які вони хочуть вивчати.
 • Кандидати з інших дисциплін будуть вітатися у відповідних обставинах, особливо якщо вони мають досвід у цій галузі, навіть якщо не в якості юристів.

Ми зазначаємо ці мінімальні вимоги до в'їзду, але ми окремо оцінимо вашу здатність користуватися цією програмою. Ми іноді пропонуємо місця на основі нестандартних кваліфікацій, а також промислового або професійного досвіду.

Міжнародний

Ми приймаємо кваліфікацію зі шкіл, коледжів та університетів у всьому світі для вступу на наші ступені UG та PG. Якщо ви не знаєте, як ваша кваліфікація відповідає міжнародним вимогам наших курсів, будь ласка, відвідайте нашу міжнародну сторінку кваліфікації.

Курси фундації

Якщо вам потрібно зробити базовий курс для задоволення наших вимог курсу, будь ласка, відвідайте Nottingham Trent International College (NTIC). Якщо ви вже вчитеся в Великобританії в школі або коледжі і хотів би знати, якщо ми можемо прийняти вашу кваліфікацію, будь ласка, відвідайте нашу сторінку підготовчі курси.

Вступні вимоги англійської мови

Якщо англійська мова не є вашою рідною, ви повинні показати нам, що ваші навички мови достатньо сильні для інтенсивного академічного навчання. Для цього курсу ми, як правило, вимагаємо одного з наступних дій:

 • IELTS 6.5 з мінімальним 5,5 в кожному навику.
 • Еквівалент англійської мови кваліфікації.
Останнє оновлення Вер 2017

Про навчальний заклад

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Детальніше

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Згорнути