Наш LLM курс міжнародного торгового та комерційного права був розроблений фахівцями з питань і досвідчених юридичних фахівців з багаторічним досвідом роботи. Він спирається на ваші знання з PG Cert і PG Dip програмних модулів і дозволяє вам провести частину оригінальних досліджень, заповнивши 60-кредитну дисертацію.

Закон є широко визнаним та поважним предметом, а знання, отримані на нашому Міжнародному торговому та комерційному праві LLM, відкриють для вас багато можливостей для розвитку вашої кар'єри в кар'єрі високого рівня в міжнародній юридичній фірмі, багатонаціональній компанії або урядовій організації.

Методика викладання та стиль

Оскільки ми є 100% онлайн-університетом, ми використовуємо віртуальне навчальне середовище, а не традиційний кампус. Система відслідковує і керує процесом навчання в режимі реального часу та надає вам негайний доступ до ваших навчальних матеріалів.

Ця навчальна платформа дозволяє як студентам, так і викладачам активно брати участь у розмовах у реальному часі, а ви можете слухати та переглядати живі лекції та семінари через Інтернет.

Ви підтримуєте весь навчальний курс видатним студентом та можете регулярно спілкуватися зі студентами та викладачем.

Оцінка

Ми застосовуємо підхід, що ґрунтується на присвоєнні, для оцінки замість іспитів. Оцінювання міжнародного торгового та комерційного права LLM буде засноване на поєднанні письмових курсових робіт та роботи на дисертації або індивідуальному проекті.

Наприкінці навчання ви подасте 60-ти дипломну роботу.

Ви зможете побачити ваші поточні попередні оцінки від початку програми, що дозволить вам оцінити успіх ваших поточних методів навчання та чітко визначити сфери, які потребують вдосконалення.

Кар'єрні перспективи

Ми прагнемо підвищити рівень працевлаштування серед наших випускників. Наші Інтернет-курси дають вам можливість покращити свої кар'єрні перспективи та заробляти на потенціал з використанням набору ключових навичок, які можна безпосередньо передавати на робоче місце.

Юридичні знання, отримані в рамках Міжнародного торгового та комерційного права LLM, можуть підготувати вас до участі в міжнародній юридичній фірмі, міжнародній компанії або урядовій організації.

Кваліфіковані адвокати або адвокати також зможуть використовувати навички та знання, отримані при вивченні курсу, для виконання своїх річних вимог щодо підвищення кваліфікації фахівців (CPD).

Вимоги до вступу:

Для цього захоплюючого курсу доступні два маршрути проїзду: Академічний маршрут в'їзду та маршрут роботи на робочому місці.

21-денна гарантія повернення грошей

Якщо ви берете участь у нашому Міжнародному торговельно-комерційному законі LLM, але вирішите, що онлайн-навчання не для вас, ми дозволимо вам відкликати його протягом 21 дня з дати початку, зазначеної в листі вашої пропозиції. Якщо ви сплатили перший депозит спершу, ви отримаєте повне відшкодування.

Варіанти оплати

Наші гонорари однакові для всіх студентів, і будь-хто отримає 10% знижку, якщо вони сплачують щорічний платіж за навчання або курс навчання на передньому плані. Багато аспірантів, які є громадянами Великої Британії або ЄС, які живуть в Англії, також мають право на отримання державної підтримки.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 7 інших курсів в University of Essex Online »

Останнє оновлення Жовтень 23, 2018
Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
24 Місяця
Денне навчання
Price
10,906 GBP
щомісячно сплачується.
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date