LLM з міжнародного права та розвитку прав людини

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Права людини і закон - це величезна область зростання, що розвивається і розширюється у відповідь на нові події, загрози та еволюцію нашого мислення як суспільства. Вона має велике значення для основних глобальних викликів, таких як війна, тероризм, гендер, міграція та зміна клімату, а також суттєво взаємодіє з наслідками науки та інновацій.

Цей новий LLM з прав людини і розвитку покликаний забезпечити розуміння прав людини в його багатошаровій формі, з критичним акцентом на її взаємодоповнюваності з розвитком.

Курс пропонує широкий спектр модулів, які є сучасними, академічно строгими та орієнтованими на навички. Ви отримаєте основні знання про більш широке контекстне законодавство та політику в цій галузі, маючи при цьому гнучкість адаптувати свій ступінь відповідно до ваших інтересів і кар'єрних прагнень, вибираючи з ряду спеціалізованих законів з прав людини і модулів розвитку.

Рейтинги

University of Bradford посідає 301-400 у світі для бізнесу та економіки у рейтингах вищих навчальних закладів світу 2019 року.

Вимоги до вступу

 • 2: 2 або вище з будь-якого предмету або відповідного досвіду роботи на рівні випускників.

Англійська мова вимоги

 • IELTS на рівні 6,5 або еквівалент з мінімальним значенням 5,5 у кожному підтесті.

Якщо ви не задовольняєте вимоги IELTS, ви можете взяти курс англійської мови до University of Bradford .

Що ти навчаπшся

Інтенсивна 2-тижнева індукція на початку курсу гарантує, що всі студенти, включаючи тих, хто не має права та / або міжнародного рівня, навчаються основним концепціям та академічним навичкам, необхідним для досягнення результатів навчання.

Студенти отримують 180 кредитів модулів, що складаються з 120 балів, а також 60 дисертацій.

Студенти повинні будуть взяти 40 кредитів основних модулів, що охоплюють теми «Принципи регулювання та забезпечення дотримання», а також Закон про сталий розвиток у бізнесі та суспільстві, який вивчить основні теми та забезпечить необхідну основу та більш широкий контекст вивчення цієї теми.

Крім того, студенти повинні будуть взяти в загальній складності 60 кредитів модулів з наступних (20 кредитів кожен), які забезпечать конкретні і глибокі знання в спеціалізованих аспектах прав людини і розвитку:

 • Міжнародне публічне право
 • Міжнародний закон про права людини
 • Міжнародне гуманітарне право
 • Закон про гендерні питання
 • Закон про міграцію та притулок
 • Миротворчість та будівництво миру
 • Права людини та навколишнє середовище
 • Управління розвитком

Остаточний 20-кредитний модуль LLM з Міжнародного комерційного права є вибором, який може бути обраний з переліку вище, з більш широкого кола післядипломних модулів з Школи права або з інших відділів, таких як Школа управління.

Зауважте, що до моменту вступу до 2020 року інформація про модуль може змінюватися.

Модулі

Основний

 • Основи права і навичок (LAW7029-R)
 • Закон про сталий розвиток у сучасному бізнесі та суспільстві (LAW7030-B)
 • Теорія та практика регулювання (LAW7035-B)
 • Дисертація LLM (LAW7032-E)

Варіант

 • Міжнародне публічне право (LAW7044-B)
 • Міжнародне право прав людини (LAW7043-B)
 • Міжнародне гуманітарне право (LAW7019-B)
 • Закон і гендер (LAW7038-B)
 • Закон про імміграцію та біженців (LAW7023-B)
 • Бізнес, права людини та навколишнє середовище (LAW7041-B)
 • Миротворчість та миротворчість (PES7046-B)
 • Управління розвитком (DEV7035-B)
 • Міжнародне кримінальне право (LAW7046-B)
 • Вибірковий

Вивчення та оцінка

Ви будете викладатися в малих групах в інтерактивному та залученому навчальному середовищі.

У деяких модулях ви матимете можливість брати участь у клінічній юридичній освіті, де ви отримуєте практичний досвід роботи з реальними випадками, а також підтримується науковими діячами.

Курс також посилюється відвідуванням запрошених доповідачів з усіх верств суспільства, включаючи юридичні професії, наукові кола та бізнес.

Правова клініка

Наша юридична клініка дає студентам можливість застосувати теорію на практиці. Студенти працюють у нашій юридичній клініці, консультуючи членів громадськості спільно з Бюро консультування громадян та CHAS @ StVincent's.

Студенти навчаються інтерв'ю та консультування громадськості з будь-якого аспекту права. Працюючи в складі команди, студенти обговорюють цю справу і вирішують, чи потребує клієнт юридичну консультацію. Під керівництвом директора клініки студенти потім готують консультацію для свого клієнта.

Студенти також мають можливість пройти формальне навчання з питань імміграційного законодавства, що призводить до присвоєння OISC (Управління Уповноваженого з питань імміграційних служб) кваліфікацій рівня 1 і 2, шляхом співпраці з CHAS @ StVincent's. Це дає студентам можливість брати участь у наданні імміграційних консультацій, отримуючи визнані кваліфікації.

Зйомка

Наші студенти мають можливість долучитися до низки внутрішніх та зовнішніх змагань зі зйомки.

Зйомка доповнює юридичну освіту студентів і є відмінним способом навчитися використовувати закон для створення переконливих юридичних аргументів. Студенти повинні проаналізувати проблеми, дослідити закон, підготувати письмові подання та представити свої аргументи навченому юристу або судді.

Конкурс імітує процедури, які застосовуються в апеляційних судах, і є прекрасним шансом для студентів, щоб вони могли практично втілювати свої навички та знання.

Кар'єрна підтримка

Університет прагне допомагати учням розвивати та підвищувати можливості для працевлаштування, і це є невід'ємною частиною багатьох програм. Спеціалізована підтримка доступна на протязі всього курсу від служб Кар'єра та Можливості зайнятості, включаючи допомогу в пошуку роботи на умовах неповного робочого часу під час навчання, розміщення, відпустки та вакансії випускників. Студенти заохочуються отримувати доступ до цієї підтримки на ранньому етапі та використовувати великі ресурси на веб-сайті Careers.

Обговорення варіантів з консультантами спеціалістів допомагає роз'яснити плани шляхом вивчення варіантів та вдосконалення навичок пошуку роботи. У більшості наших програм консультанти з розвитку кар'єри мають безпосередній внесок у навчальний план або через спеціально організовані семінари.

Кар'єрні перспективи

Наші курси формуються Міжнародною консультативною радою Школи права, що складається з провідних діячів судової та юридичної практики, наукових кіл і індустрії та суспільства, які консультують нас щодо навичок та компетенцій, необхідних у поточному та майбутньому робочому місці. Це підсилює розробку та доставку наших курсів, забезпечуючи нашим студентам знання та досвід, які не тільки академічно строгі, але і цінуються роботодавцями.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Детальніше

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Згорнути