LLM з міжнародного корпоративного та комерційного права

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Розвивайте свою глобальну юридичну кар’єру за допомогою онлайн-кваліфікації LLM від школи юридичних наук «Діксон Пун», однієї з провідних юридичних шкіл у світі. 100% Інтернет-міжнародне міжнародне корпоративне та комерційне право дозволяє вам скористатися всесвітньо відомим викладанням King's College London, де б ви не були. Ви отримаєте неперевершене розуміння сфер права, що регулюють дуже складний, складний та динамічний корпоративний та комерційний світи, що набувають все більш глобального характеру.

Цей ступінь магістра права викладається в Інтернеті, що означає, що ви можете підвищити свою освіту без відриву від роботи або інших зобов'язань. Шість пунктів пропуску протягом року ставлять навчання за вашим графіком.

LLM International Corporate and Commercial Law призначена для студентів, які бажають продовжити кар'єру в галузі корпоративного чи комерційного права. Було б корисно студентам, які прагнуть працювати у корпоративному та комерційному секторах, але не обов'язково в рамках юридичної кар'єри. Програма стала б чудовою основою для студентів, які розглядають правові дослідження.

Деталь курсу

Інтернет-магістр міжнародного корпоративного та комерційного права є тематично структурованим навколо життєвого циклу корпоративного органу, надаючи вам глибоке розуміння сучасного надзвичайно складного та динамічного глобального корпоративного та його комерційного світу. Програма матиме велике практичне значення; це забезпечить студентів навичками вирішення проблем, здатністю вирішувати юридичні проблеми та питання на тлі економічних реалій та гарного ділового розуміння. Програма:

  • Розглянемо питання міжнародного корпоративного права, включаючи регулювання злиттів і поглинань, корпоративну форму та її питання, корпоративні суб'єкти та міжнародні корпоративні фінанси.
  • Зосередьтеся на ключових операціях та правових угодах, укладених корпоративним органом, включаючи операції торгівлі, судноплавства, фінансів, енергетики та інвестицій.
  • Включіть етап, коли «справи йдуть не так», при цьому основна увага приділяється вирішенню спорів та корпоративній неплатоспроможності. Включає курси з міжнародного комерційного арбітражу та міжнародної корпоративної неплатоспроможності.
  • Забезпечити загальну правову основу та теми корпоративного та комерційного сектору права, а також підкріпити глобальне та транснаціональне бачення, що лежить в основі програми.

Вона базується на найсучаснішому правовому мисленні, що випливає з досвіду основних правових систем і міжнародних і транснаціональних правових режимів. Ви отримаєте користь від новаторської транснаціональної юридичної точки зору права Диксона Пуна в юридичних дослідженнях та навчанні.

На першому місці в Великобританії за дослідницьку майстерність (Research Excellence Framework 2014) і одну з 10 кращих шкіл Великобританії в світі, наші науковці надають передову юридичну освіту в інтелектуально жорсткій та стимулюючій середовищі. Отримайте ступінь магістра права в Королівському коледжі в Лондоні та покращуйте свої кар'єрні можливості.

Якщо ви зацікавлені в вивченні з нами тут, в Лондоні, школа права Діксон Poon також пропонує широкий спектр ступенів LLM на кампусі.

Вимоги щодо вступу

A 2: 1 диплом з відзнакою (або за кордоном еквівалент) з права, або в ступені з 70% змісту права, або в диплом з права.

Якщо ви маєте високий 2: 2 (тобто 57% -59%) за законом, або в ступені з 70-відсотковим вмістом права, і принаймні 3 роки досвіду роботи в галузі права, ваша заявка буде розглянута.

Професійний досвід. Кандидати, які досягли 2: 1 або вище в не-юридичній освіті (тобто фінанси або бізнес), будуть розглядатися для цієї програми за умови, що вони мають принаймні 3 роки досвіду роботи в галузі права (тобто тих, хто працює за законом фірма як практикуючий адвокат або тих, які пройшли адвокатський іспит і працюють як практикуючий адвокат). Також можуть бути розглянуті виняткові кандидати зі значним досвідом роботи, які тісно пов'язані із законом, але не мають суттєвого правового характеру (наприклад, керівники контрактів).

Кар'єрні перспективи

У King's, ви будете входити в один з найбільш конкурентоспроможних студентів світу і приєднатися до спадщини випускників, які шукають деякі з провідних роботодавців у цій галузі. Школа права Діксона Пун має тісні зв'язки з деякими з провідних юридичних фірм світу та міжнародними роботодавцями. LLM Королівського коледжу Лондона дозволить Вам навчатися разом з іншими професіоналами у галузі права у всьому світі та підвищити Ваші перспективи кар'єри.

LLM International Corporate and Commercial Law призначена для студентів, які бажають продовжити кар'єру в галузі корпоративного чи комерційного права. Було б корисно студентам, які прагнуть працювати у корпоративному та комерційному секторах, але не обов'язково в рамках юридичної кар'єри. Програма стала б чудовою основою для студентів, які розглядають правові дослідження.

Моє робоче життя надзвичайно зайняте. Я багато подорожую і теж треба проводити час вдома з родиною. Я знав, що треба жонглювати їх і яким-небудь чином вписуватися в хід між іншими зобов'язаннями. Якщо ви вдома або працюєте, ви можете отримати доступ до курсу в будь-який час. Цей курс розроблений таким чином, що відповідає моїй роботі та особистому життю, тому я і вибрав його.

- Саліо, студент King's Online

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established i ... Детальніше

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established in 1831 and has played an integral role in the life of King's since the university was formed almost 200 years ago. Згорнути