LLM з міжнародного економічного права (LL.M.)

Загальні відомості

Опис програми

З одного погляду

 • Ступені, що нагороджуються: магістр права (LL.M.) ступеня з Leuphana університету Люнебурга та Університету Глазго або Університету Вест-Індії
 • Термін подачі заявки: 1 квітня - 1 червня. Подовжений термін подачі заявки до 31 серпня для навчальної програми міжнародного економічного права.
 • Тип програми: Тематична актуальність
 • Дата початку: кожен зимовий термін, жовтень
 • Обсяг: 120 КП відповідно до ECTS
 • Тривалість: 4 семестри
 • Мова: англійська
 • Розташування: Lüneburg та Glasgow або Bridgetown
 • Внесок: за рік: 720 EUR * в Люнебургському університеті Leuphana
 • Тарифи: на рік: 7.000 GBP (ЄС) * / 15.500 GBP (поза межами ЄС) * в Університеті Глазго або 10.000 USD Університет Вест-Індії
  * можуть змінюватися

Два роки програма LLM дослідження пропонує поглиблене вивчення міжнародного економічного права з подвійною мірою від Leuphana університету Люнебург в Німеччині і Університету Глазго в Шотландії, або в університеті Вест - Індії в Барбадосі.

Ідея та цілі

Інтегруючи державне і приватне економічне право, програма об'єднує дві галузі права, які часто висвітлюються незалежно як у юридичній літературі, так і в навчанні. Цей розділ буде подолано в рамках цієї програми, щоб дати студентам цілісний підхід до міжнародного економічного права, який характеризує цю область права на практиці.

Програма має на меті забезпечити широкий, науковий та глибокий зв'язок з гравцями та структурами міжнародного економічного права (перший навчальний рік у Люнебурзі), а також сприяти додатковій спеціалізації в одному з основних предметів міжнародного економічного права, наприклад, Корпоративні

 • поглиблені знання в різних галузях міжнародного економічного права
 • основне командування функціями міжнародних ринків та відносин
 • вміння аналізувати можливості та межі глобальних відносин та міжнародні норми щодо міжнародних економічних аспектів
 • ідеальна підготовка до застосування економічних питань в рамках глобальної системи.

Після успішного завершення програми студенти будуть нагороджені магістра права (LL.M.) в області міжнародного економічного права з Leuphana університету Люнебург і магістра права (LL.M.) з Університету Глазго, або Магістр права (LL.M) з Університету Вест-Індії, залежно від того, яке місце студентів обирають для свого другого навчального року.

Структура програми

Навчальна програма буде завершена в Люнебург, де студенти проводять свій перший рік ( з жовтня по серпень) і другий рік або в Глазго або Барбадос (вересень-серпень).

У Люнебурзі має бути завершено шість обов'язкових модулів. Кожен з наступних обов'язкових модулів несе 10 кредитів: міжнародне право, міжнародне економічне право, європейське право, європейське економічне право, міжнародне приватне право та європейське приватне право.

У Глазго / Шотландії студенти мають можливість вибрати одну з семи спеціалізацій: Корпоративний

У Бриджтауні / Барбадосі, студенти мають можливість вибирати курси з широкого спектру модулів в області корпоративного

На основі консолідованих знань, отриманих у першому році навчання та спеціалізації в одному з основних предметів міжнародного економічного права у другому навчальному році, студенти завершують навчання в кінці програми, написавши магістерську дисертацію.

Завдяки міжнародному контексту цієї теми всі модулі навчальної програми в Люнебурзі, Глазго та Барбадосі пропонуються лише англійською мовою. Крім професійної кваліфікації, тісне партнерство між університетами забезпечує придбання мовних та культурних навичок, які мають велике значення для практики міжнародного економічного права.

Кар'єрні перспективи

Студенти будуть підготовлені спеціально для керівних посад у багатонаціональних компаніях, а також консультативні посади як у державному, так і в приватному секторі. Це буде досягнуто за допомогою всебічного та поглибленого аналізу міжнародного економічного права та його впровадження в національне законодавство у поєднанні з основним напрямком міжнародного економічного права та набуттям міждисциплінарних навичок, особливо мовою міжкультурні компетенції. Різні можливості для спеціалізації, таким чином, дозволяють акцентувати увагу на різних професійних сферах, а також на професійній кар'єрі в академічних контекстах в галузі досліджень, викладання та адміністрування.

Магістерська програма спрямована на національних і міжнародних студентів юридичних , які або мають ступінь бакалавра юридичних наук (бакалавр), ступінь бакалавра з переважно юридичним компонентів, перший державний іспит, або міжнародний еквівалент.

Для кандидатів, чия перша мова не є англійською, університети, які присуджують премії, встановлюють мінімальний рівень володіння англійською мовою. Всі випробування англійської мови є прийнятними для вступу як для студентів з ЄС, так і для іноземних студентів для цієї програми:

 • Академік IELTS (Міжнародна система тестування англійської мови): загальна оцінка 6,5 без субтеста менше 6,5, або
 • ibTOEFL: 92; немає суб-тесту менше 22, говорячи не менше 23, або
 • CAE (Cambridge Certificate of Advanced English): мінімум B, або
 • CPE (сертифікат Кембриджського знання англійської мови): мінімум C, або
 • PTE Academic (особистий тест англійської мови, академічний тест): 68; мінімум 60 в письмовій формі.

Навіть якщо ви не закінчили ступінь бакалавра, ви можете подати заявку на цю програму. Ви повинні довести успішно закінчені курси на 81% від необхідної загальної продуктивності (загальна продуктивність 180 CP або 210 CP залежно від вашої навчальної програми).

Університети-учасники

Leuphana University of Lüneburg

Leuphana University of Lüneburg є молодим і динамічним державним університетом, відомим своєю новаторством і унікальною моделью університету в німецькому академічному ландшафті. На основі всеохоплюючої і цілісної філософії освіти він вважає себе гуманістом і стійким університетом. Хоча імператор Фрідріх ІІІ вже дав дозвіл на заснування Вищої школи права в Люнебурзі в 1473 році, знадобилося більше 500 років, щоб відкрити юридичну школу «Леуфана», яка була створена тільки в 2013 році.

Юридична школа Leuphana є першою юридичною школою в німецькій державній науковій установі, яка пропонує міждисциплінарні навчальні програми в основному англійською мовою. Вона об'єднує всіх науковців-юристів, заснованих на леуфані, для надання викладання та нагляду за освітньо-кваліфікаційними рівнями. Поєднуючи питання права та бізнесу через спеціальний міждисциплінарний підхід, дослідження та викладання в юридичній школі Leuphana є одночасно інноваційною та міжнародною.

Університет Глазго

Університет Глазго є четвертим найстарішим університетом в англомовних країнах і входить до 100 кращих університетів світу (QS World University Rankings). Він є одним із засновників престижної групи Russell провідних британських університетів і вважається дослідницьким центром. Закон викладався в Університеті Глазго з 15-го століття, і сьогодні школа права є найвищою оцінкою в Шотландії та у Великобританії .

Спираючись на досвід свого міжнародного персоналу, Школа права сприяє ретельному дослідженню, що сприяє теоретичному та практичному розвитку дисципліни. Програми для аспірантів пропонують широкий спектр спеціалізованих курсів в основних галузях права, включаючи міжнародне право, міжнародне конкурентне право, міжнародне торговельне право, корпоративне та фінансове право. Щороку вони привозять студентів зі всього світу до Глазго за унікальний професійний та особистий досвід.

Університет Вест-Індії

Університет Вест-Індії (UWI) є найбільшим і найдавнішим провайдером вищої освіти в англомовних країнах Карибського басейну з головними містечками в Барбадосі, Ямайці, Тринідаді і Тобаго.

UWI - це міжнародний університет з викладачами та студентами з більш ніж 40 країн світу та спільні зв'язки з більш ніж 100 університетами по всьому світу. Мережа UWI випускників включає в себе один лауреат Нобелівської премії, десятки Rhodes вчених і більше 18 діючих і колишніх карибських прем'єр - міністри і глави держав.

Юридичний факультет був створений в 1970 році зі штаб-квартирою на кампусі Кейв-Хілл на Барбадосі. Факультет добре підготовлений для надання юридичної післядипломної освіти в галузі корпоративного та комерційного права та публічного права з сучасними сучасними технологіями, які супроводжують висококваліфікованих фахівців, як з академічними, так і з практичними знаннями.

Концентрація у комерційному праві та корпоративному праві була розроблена для задоволення потреб студентів, зацікавлених у вдосконаленій програмі юридичних досліджень, орієнтованій на корпоративне право, фінансове право, право інтелектуальної власності та транснаціональне комерційне право.

Останнє оновлення Чер 2019

Про навчальний заклад

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... Детальніше

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. Згорнути