LLM з міжнародного економічного права (LL.M.)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

З одного погляду

 • Ступені, що нагороджуються: магістр права (LL.M.) ступеня з Leuphana університету Люнебурга та Університету Глазго або Університету Вест-Індії
 • Період подання заявки: 1 квітня - 1 червня.
 • Тип програми: Тематична актуальність
 • Дата початку: кожен зимовий термін, жовтень
 • Обсяг: 120 ECTS
 • Тривалість: 4 семестри
 • Мова: англійська
 • Розташування: Lüneburg та Glasgow або Bridgetown
 • Внесок: за рік: 720 EUR * в Люнебургському університеті Leuphana
 • Тарифи: на рік: 7.000 GBP (ЄС) * / 15.500 GBP (поза межами ЄС) * в Університеті Глазго або 10.000 USD Університет Вест-Індії
  * можуть змінюватися

Два роки програма LLM дослідження пропонує поглиблене вивчення міжнародного економічного права з подвійною мірою від Leuphana університету Люнебург в Німеччині і Університету Глазго в Шотландії, або в університеті Вест - Індії в Барбадосі.

Ідея та цілі

Міжнародне економічне право має вирішальне значення для більшості транснаціональних видів діяльності. Стати експертом у цій галузі!

Ця магістерська програма подвійного ступеня об'єднує студентів з усього світу. Він поєднує приватне та публічне міжнародне економічне право та пропонує цілісний підхід до цієї галузі права.

Під час першого року навчання в Люнебурзі ви дізнаєтесь, як науково взаємодіяти зі структурами та найважливішими гравцями міжнародного економічного права . Під час свого другого курсу в Глазго чи Бриджтауні ви можете зосередитись на більш конкретних предметах, таких як корпоративне та фінансове право, міжнародне комерційне право, міжнародне конкурентне право чи право інтелектуальної власності.

Суміш обов'язкових модулів та факультативів є унікальною особливістю програми. Це дає змогу отримати глибокі знання в різних галузях міжнародного економічного права, базове уявлення про функції міжнародних відносин та ринків, а також навички аналізу шансів та ризиків глобальних відносин та міжнародних економічних норм.

Підготуйтеся до юридичних викликів глобалізації !

Структура програми

Перший рік (жовтень-серпень) ви проведете у Люнебурзі, а другий рік (вересень-серпень) або в Глазго, або на Барбадосі .

У Люнебурзі ви закінчите шість обов'язкових модулів. За кожен модуль ви отримуєте десять кредитних балів: Міжнародне право, Міжнародне економічне право, Європейське право, Європейське економічне право, Міжнародне приватне право та Європейське приватне право.

У Глазго ви можете обрати одну із семи спеціалізацій: корпоративне та фінансове право, інтелектуальна власність та цифрова економіка, міжнародне комерційне право, міжнародне конкурентне право та політика, міжнародне економічне право, міжнародне право або міжнародне право та безпека.

У Бріджтаун ви маєте можливість обирати курси із широкого спектру модулів у галузі корпоративного та комерційного права та публічного права, наприклад корпоративного права, фінансового права, права інтелектуальної власності та транснаціонального комерційного правочину.

На основі консолідованих знань, здобутих на першому курсі та спеціалізації на другому курсі, студенти закінчують навчання, написавши дисертацію магістра.Усі модулі цієї міжнародної програми англійською мовою. Тісна співпраця між трьома університетами дозволяє не лише здобути професійну кваліфікацію, а й культурні та мовні навички, що мають велике значення у міжнародному економічному праві.

Кар'єрні перспективи

Якщо ви хочете працювати на керівних посадах багатонаціональних компаній або на консультаційних посадах як в приватному, так і в державному секторі , це ідеальна програма для вас. Ви будете добре підготовлені до цих посад через глибокі знання міжнародного економічного права, які ви здобуваєте в основній області програми, а також міждисциплінарні та міжкультурні компетенції, якими ви здобуваєтесь під час своєї спеціалізації.

Різні варіанти спеціалізації також дозволяють акцентувати увагу на різних професійних сферах та кар’єрі в академічному контексті в галузі досліджень, викладання та адміністрації.

Вимоги

Магістерська програма призначена для міжнародних і національних студентів юридичних , які або мають ступінь бакалавр права (бакалавр), ступінь бакалавра з переважно юридичними компонентами, перший державний іспит, або міжнародним еквівалентом.

Для абітурієнтів, першою мовою яких не є англійська, університети, що нагороджували, встановлюють мінімальний рівень володіння англійською мовою. Всі викладені тести з англійської мови прийнятні для прийому як для студентів ЄС, так і для закордонних студентів за цією програмою:

 • Академік IELTS (Міжнародна система тестування англійської мови): загальна оцінка 6,5 без субтеста менше 6,5, або
 • ibTOEFL: 92; немає суб-тесту менше 22, говорячи не менше 23, або
 • CAE (Cambridge Certificate of Advanced English): мінімум B, або
 • CPE (сертифікат Кембриджського знання англійської мови): мінімум C, або
 • PTE Academic (особистий тест англійської мови, академічний тест): 68; мінімум 60 в письмовій формі.

Навіть якщо ви ще не закінчили ступінь бакалавра, ви можете подати заявку на програму. Ви повинні довести успішно закінчені курси на рівні 81% від необхідної загальної ефективності (загальна ефективність 180 кредитних балів або 210 кредитних балів залежно від вашої навчальної програми).

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... Детальніше

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. Згорнути