LLM з міжнародного гуманітарного права та прав людини

Загальні відомості

Опис програми

LLM у галузі міжнародного гуманітарного права та прав людини є однією з найбільш інноваційних та інтелектуально складних програм міжнародного гуманітарного права (МГП) та прав людини, пропонованих сьогодні в Європі. Основна увага зосереджується на всіх правилах, застосовних до збройних конфліктів, та їх взаємодії та сприяє як академічній майстерності, так і незалежному критичному мисленню.

Студенти мають доступ до всесвітньо відомого факультету, користуються прямими зв’язками з такими провідними акторами, як Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) та Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЧ) та діляться ідеями з іншими учасниками з масиву правових обставин та перспектив.

Програма дозволяє студентам пристосувати навчання відповідно до своїх конкретних інтересів. Хоча основні курси забезпечують міцне обґрунтування міжнародного публічного права, МГП, міжнародного права в галузі прав людини (МГПЛ) у збройному конфлікті, міжнародному праві біженців та міжнародному кримінальному праві (МКП), факультативні курси вивчають передові проблеми, такі як контртероризм, озброєні не -державні суб'єкти, правила, що регулюють ведення бойових дій, ісламський закон збройного конфлікту або роботу міжнародних судів та трибуналів.

LLM також глибоко зобов’язана розвивати передатні навички, необхідні для досягнення успіху в професійному світі та прийняття на себе відповідальності в галузі гуманітарної та прав людини. З цією метою стажування з провідними акторами, участь у конкурсі Жана-Піктета, громадські прохання, військові інструктажі та навчальна поїздка забезпечують ґрунтовну практичну роботу та дозволяють студентам розширити свою мережу.

130478_130472_How-we-Work-V.jpg

Програма

LLM (60 кредитів за ECTS) структурована на таких компонентах:

Основні курси

Основні курси є обов'язковими та забезпечують міцну правову основу та розуміння міжнародного публічного права, МГП, МГПЛ у збройних конфліктах, міжнародного права щодо біженців та МКП.

Факультативні курси

Факультативні курси дозволяють студентам поглибити свою експертизу з певного питання, наприклад, озброєних недержавних суб'єктів міжнародного права, ведення бойових дій або ісламського закону збройних конфліктів.

Стажування

Студенти мають можливість придбати професійний досвід з перших рук через стажування з гуманітарними та правозахисними акторами, що базуються в Женеві.

Судові спори

Студенти можуть брати участь у престижному конкурсі Жана-Піктета з МГП, а також у публічних проханнях щодо конкретних конфліктних ситуацій.

Папір LLM

LLM сприяє досягненню академічної майстерності та незалежного критичного мислення. Одним із її основних результатів є стаття LLM з конкретного питання, яку вирішує програма та написана під керівництвом викладача.

Навчальна поїздка

Студенти вирушають у навчальну поїздку, щоб дізнатись про провідні установи та організації, які працюють у сфері МГП та прав людини.

Військові інструктажі

Ця унікальна серія заходів має на меті покращити знання наших студентів про військових акторів та операцій та побудувати мости між військовим та цивільним світами.

Виняткове середовище для навчання

LLM організований навколо невеликих та інтимних навчальних спільнот. Це створює виняткове навчальне середовище, коли деякі найдосвідченіші та науково-кваліфіковані студенти у всьому світі отримують доступ до всесвітньо відомого факультету на передовій IHL, IHRL, ICL та міжнародного права щодо біженців.

Щотижневі навчальні посібники дозволяють студентам переглянути та обговорити концепції та проблеми, розглядаються в основних курсах, та підготуватися до іспитів.

Будучи центром МГП та прав людини, Женева пропонує широкий спектр конференцій та публічних заходів, в яких представлені ключові експерти та теми, а також надається доступ до провідних суб'єктів у цій галузі.

Маючи понад 70 публічних заходів, експертних семінарів та конференцій, що організовуються щороку, ми проводимо деяких провідних науковців та практиків у світі, які діляться своїми дослідженнями, поглядами та досвідом з нашими студентами та безпосередньо торкаються тем, що стосуються програми.

Фундація для успішної кар'єри

LLM надає необхідні юридичні та практичні навички для успішної кар'єри в Росії

міжурядові та неурядові організації, що займаються МГП, правами людини, МКЛ, біженцями або міграцією, а також державне управління, міжнародні трибунали або академічні установи.

Значна кількість випускників LLM працює в МКЧХ, як на місцях, так і в штабі Женеви, УВКПЧ та з іншими міжнародними організаціями, НУО, академічними установами, урядами, міжнародними судами та трибуналами.

Вимоги щодо вступу

Кандидати повинні мати:

  • Повна юридична ступінь (отримана не пізніше червня), що дозволяє заявнику скласти іспит у відповідній країні; або інший ступінь, якщо заявник має значну кількість підготовки з міжнародного публічного права та курсів, пов'язаних з нашою програмою (наприклад, міжнародне право в галузі прав людини, міжнародне гуманітарне право, міжнародне кримінальне право).
  • Сильний академічний досвід .
  • Наочний інтерес до теми програми (наприклад, професійний досвід, стажування, літня школа, відвідувані конференції, публікації тощо).
  • Звукова команда англійською мовою . Ви повинні мати змогу довести через визнаний тест, що ваша англійська мова є достатньо високою, щоб успішно займатися та закінчувати свій курс в Женевській академії. Ця вимога не застосовується, якщо (1) ваша рідна мова - англійська; (2) ви здобули ступінь бакалавра або магістра, що викладається англійською мовою; (3) у вас є принаймні два роки професійного чи академічного досвіду в англомовних умовах.
  • Пасивне знання французької мови є перевагою, оскільки студентам, можливо, доведеться відвідувати конференції та презентації класів французькою мовою.

Комплексна оцінка

Кожна заявка розглядається в повному обсязі, включаючи стенограми, позакласні та добровільні заходи, досвід роботи, особистий досвід, рекомендаційні листи, особисту заяву та знання мови.

Розглядаючи кожну особу, Приймальна комісія прагне не лише визначити характеристики, важливі для успіху в навчальній програмі, а й інші якості, що сприяють різноманітності та майстерності в студентському корпусі.

Не для ораторів французької мови

Більшість курсів викладається англійською мовою. Деякі іспити можна скласти французькою мовою, а запитання в класі можуть задаватися будь-якою мовою. Папір LLM може бути написана французькою мовою.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Geneva Academy is a joint centre of the University of Geneva and the Graduate Institute of International and Development Studies.

The Geneva Academy is a joint centre of the University of Geneva and the Graduate Institute of International and Development Studies. Згорнути