LLM з комерційного права

Загальні відомості

Опис програми

Програма

Ви вивчите аспекти європейського та порівняльного законодавства про товариства, такі як корпоративна реструктуризація, корпоративна мобільність, формування та фінансування компаній, європейські форми бізнесу, залучення працівників, корпоративне управління та положення про поглинання. Ви також навчитесь аналізувати як первинне, так і вторинне законодавство ЄС, а також судову практику Суду ЄС та законодавство відповідних юрисдикцій. До кінця програми ви зрозумієте взаємодію європейського та національного законодавства про бізнес.

Ви отримаєте широкі знання про внутрішній та зовнішній ринки Європейського Союзу та про позицію Європи у світі, а також спеціалізовані знання в галузі комерційного права та навчання в голландській юридичній школі, яка отримала рейтинг номер один у Нідерланди для задоволення студентів.

Юридичний факультет у Неймегені першим у Нідерландах розпочав програму європейського права. Він створив міжнародну репутацію в галузі європейського права, імміграційного права та приватного права і є частиною великої мережі, яка включає понад півсотні університетів Європи, США, Азії та Австралії. Ви будете працювати разом з престижним центром досліджень бізнесу та права. Цей центр поєднує в собі досконалість з практичними знаннями великих компаній та юридичних фірм. Центр був акредитований Королівською Нідерландською академією мистецтв і наук (KNAW).

Вас навчать в стимулюючій, колегіальній обстановці з невеликими групами міжнародно визнаними професорами права, усіма спеціалістами у своїх конкретних галузях. Ця програма не лише орієнтована на студентів з країн ЄС. Всі країни світу торгують з ЄС, які мають правила та правила, яких необхідно дотримуватися. Студенти юридичного факультету з усього світу отримають користь від спеціалізації цього магістра.

Факти і цифри

 • Ступінь: Магістр законів (магістр)
 • Факультет: право
 • Код Крохо: 60224
 • Тривалість: 1 рік (60 EC), денна форма навчання
 • Початковий місяць: вересень або лютий
 • Мова навчання: англійська
 • Навчається студентів: 60-70 на рік
 • Контактні години: 15-18 годин на тиждень

Навіщо вчитися в Radboud University ?

 • Ви отримаєте як широкі знання про внутрішній та зовнішній ринки Європейського Союзу та про позицію Європи у світі, так і спеціалізовані знання в галузі комерційного права.
 • Ви навчатиметесь у голландській юридичній школі, яка отримала рейтинг номер один у Нідерландах за задоволення студентів.
 • Юридичний факультет у Неймегені першим у Нідерландах розпочав програму європейського права. Він створив міжнародну репутацію в галузі європейського права, імміграційного права та приватного права і є частиною великої мережі, яка включає понад півсотні університетів Європи, США, Азії та Австралії.
 • Ви будете працювати разом з престижним центром досліджень бізнесу та права. Цей центр поєднує в собі досконалість з практичними знаннями великих компаній та юридичних фірм. Центр був акредитований Королівською Нідерландською академією мистецтв і наук (KNAW).
 • Вас навчать в стимулюючій, колегіальній обстановці з невеликими групами міжнародно визнаними професорами права, усіма спеціалістами у своїх специфічних галузях.
 • Міжнародний набір студентів надає класам та проектним роботам мультикультурний штрих. Це дасть вам додаткову користь від здобуття навичок полікультурного спілкування, а також безлічі культурних перспектив у цій галузі. До моменту отримання диплому магістра ви здобули чудові навички роботи в Нідерландах або в будь-якій іншій країні.
 • Ця програма не лише орієнтована на студентів з країн ЄС. Всі країни світу торгують з ЄС, які мають правила та правила, яких необхідно дотримуватися. Студенти юридичного факультету з усього світу отримають користь від спеціалізації цього магістра.

Магістерська програма Господарське право за 2,5 хвилини

Вимоги до прийому

Вимоги до вступу для всіх студентів

 1. Закінчена ступінь бакалавра або магістра права, еквівалентна рівню освіти в Голландії *.
  • Для спеціалізації з європейського права та глобальних питань: Студенти зі спеціальністю "Політика, Управління, Міжнародні відносини", "Ліберальне мистецтво" або еквівалент із значною кількістю курсів з права також мають право на вступ до цієї спеціалізації. Ці студенти повинні надати докази своїх знань з основних понять права.
 2. Знання англійської мови
  • Для того, щоб взяти участь у цій програмі, вам потрібно мати адекватні знання англійської мови. Іноземні, які володіють англійською мовою **, повинні надати докази своєї кваліфікації, подавши один з наступних тестів:
   • Сертифікат TOEFL з мінімальним балом 90 (на базі Інтернету, мінімум 23 для написання) або 575 (на паперовій основі). Інституційний код TOEFL для Radboud University становить 3387; або
   • IELTS з мінімальною кількістю балів 6,5 (з мінімальним балом 6,0 мінімум для компонентів слухання, читання та говоріння та 6,5 мінімуму для письма); або
   • Кембриджський сертифікат вищої англійської мови (CAE) з класом С або вище або Сертифікат володіння англійською мовою (CPE) з класом С або вище.
    • Зауважте, що термін дії сертифікатів IELTS та TOEFL становить 2 роки, а термін дії CAE / CPE - 5 років.
    • Студенти з країн ЄС ( в тому числі голландських студентів), який отримав LL.B (диплом бакалавра права) викладаються на іншій мові , крім англійської можуть пройти тест Räter на нашій мові інституті Radboud In'to мовами на 4 червні 2019 року або 9 серпня 2019 , місцезнаходження: Erasmusbuilding, Erasmusplein 1, кімната 00.28 в Неймегені. Для прийому лютого 2020 року, студенти можуть пройти тест на Вагенінген In'to Мови, Droevendaalsesteeg 2, будівля 102, номер 2.67, Вагенінген 7 листопада 2019 року або на Radboud In'to мов, Неймеген, 9 січня 2020 року Неймеген закону Факультет заплатить за тест RATEr. Ми також приймаємо сертифікати TOEFL, IELTS, CAE та CPE із згаданими вище балами. Однак юридичний факультет не відшкодовує витрати на ці тести.
 3. Мотиваційний лист англійською мовою ***
  • Будь ласка, поясніть у своєму мотиваційному листі, чому ви хочете записатись на магістерську спеціалізацію за вашим вибором у рамках програми міжнародного та європейського права. Також до цього листа додайте своє резюме з фотографією та вашим списком оцінок.
  • Будь ласка, запиши:
  • Для тих, хто не відповідає цим вимогам, Radboud University не пропонує Radboud University програму з міжнародного та європейського права. Якщо ви хочете вступити на магістерську програму з міжнародного та європейського права, вам знадобиться ступінь бакалавра (від науково-дослідного університету), що відповідає вимогам.
  • Якщо ви китайський студент і хочете зареєструватися як студент на програмі, що викладається англійською мовою, у голландському вищому навчальному закладі, вам потрібно подати заяву на отримання необхідного сертифіката. Більше інформації можна знайти на веб-сайті Study in Holland.

* Студенти, які здобули ступінь в Нідерландах, повинні отримати ступінь бакалавра в науково-дослідному університеті (universiteit). Студенти, які здобули диплом бакалавра університету прикладних наук (hbo), не можуть бути прийняті.

Студенти, які здобули диплом в Індонезії, повинні отримати ступінь магістра права (Сар'яна Хукум II).

** Кандидати вважаються носіями англійської мови, якщо вони є громадянином Австралії, Канади (за винятком Квебеку), Ірландії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Великобританії, США або Південної Африки або якщо вони отримали допускну освіту. B (бакалаврська програма в галузі права) в одній із згаданих країн. Студенти бакалавра європейської юридичної школи Radboud University також звільнені від мовного тесту.

*** Студенти бакалавра Європейської юридичної школи Radboud University звільнені від мотиваційного листа.

Терміни

Кінцеві терміни для студентів з нідерландською освітою

Усі наші програми магістрів розпочинаються в перший тиждень вересня, а кілька програм, які також пропонують лютий прийом. Будь ласка, ознайомтеся з певними сторінками програми для цієї інформації. Якщо ви хочете навчатися в Radboud University , майте на увазі, що ми встановили терміни подачі заявок на кожен прийом.

Студенти, які мають ступінь бакалавра голландського університету, повинні переконатися, що вони закінчили свою заявку до 1 вересня (для прийому в вересні) та до 1 лютого (для прийому в лютому).

Якщо вам потрібна заява про вступ, будь ласка, запитайте це у комітету екзаменів не пізніше 1 липня (для прийому у вересні).

Деякі магістрів (дослідники) встановили свої додаткові терміни для зарахування. Будь ласка, перейдіть до програми, яку ви обрали, щоб дізнатися про ці строки.

Кінцеві терміни для студентів з міжнародним ступенем

Вересневий прийом
Заявники, які не входять до ЄС / ЄЕП, отримують стипендію

Студенти, які не є членами ЄС / ЄЕП, повинні подати повну заявку до 1 березня, якщо вони бажають вважатись за стипендію, наприклад, стипендіальну програму Radboud та / або стипендію помаранчевого тюльпана. Зверніть увагу, що для інших стипендій можуть застосовуватися різні строки. Перевірте веб-сайт стипендії, щоб побачити, чи ви чи обрана програма маєте право на отримання стипендії.

Заявники, які не є членами ЄС / ЄЕП, без стипендії

Усі інші заявники, які не є членами ЄС / ЄЕП, мають подати повну заявку до 1 квітня . Цей кінцевий термін і включає послуги перед приїздом. Це складається з допомоги у розміщенні та підтримки у процесі оформлення візи.

Заявники ЄС / ЄЕП (1)

Заявники ЄС / ЄЕП повинні подати повну заявку до 1 травня, щоб отримати допомогу в житлі. Radboud University все ще розглядатиме заявки ЄС / ЄЕП до 1 липня , але, можливо, ми не зможемо запропонувати допомогу з проживанням.

Студенти отримуватимуть рішення про вступ приблизно через 3 тижні після того, як вони завершать свою заявку в онлайн-системі заявок OSIRIS Application.

Деякі магістрів (дослідники) встановили свої додаткові терміни для зарахування. Будь ласка, перейдіть до програми, яку ви обрали, щоб дізнатися про ці строки.

Лютий прийом

Заявники, які не є членами ЄС / ЄЕП

Заявники, які не входять до ЄС / ЄЕП, повинні подати повну заявку до 1 листопада, щоб отримати пакет послуг. Сюди входить допомога в проживанні та підтримка в процесі оформлення візи та посвідки на проживання.

Заявники ЄС / ЄЕП (1)

Заявники ЄС / ЄЕП повинні подати повну заявку до 1 грудня, щоб отримати допомогу в житлі.

Студенти отримуватимуть рішення про прийом приблизно через 4 тижні після того, як вони завершать свою заявку в онлайн-системі прикладних програм OSIRIS.

Деякі магістрів (дослідники) встановили свої додаткові терміни для зарахування. Будь ласка, перейдіть до програми, яку ви обрали, щоб дізнатися про ці строки.

Цей список може бути змінений.

Терміни зарахування

Студенти, які були прийняті (умовно), повинні записатись на наступні дати:

Студенти, які не є членами ЄС / ЄЕП, яким потрібна допомога у видачі візи, повинні надіслати офіційно завірені друковані копії документів про зарахування (викладені в листі для вступу) до 1 червня (для прийому у вересні) або 1 грудня (для прийому в лютому). Інші критерії зарахування повинні бути виконані до 15 серпня (для прийому в вересні) або 15 січня (для прийому в лютому).

Зверніть увагу, що ці строки є дуже суворими, і їх потрібно дотримуватися. Вони створені, щоб забезпечити студентам достатній час для оформлення візового процесу.

(1) країни ЄС / ЄЕП: Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди (включаючи Нідерландські Кариби), Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція або Великобританія.

Кар'єрні перспективи

Спеціалізація магістра призначена насамперед для студентів, які бажають продовжити міжнародну юридичну кар'єру в галузі корпоративного права. Він пропонує ґрунтовну та широку освіту в галузі корпоративного права, яка включає конкурентне право, комерційне право, трудове право та законодавство про неплатоспроможність. А оскільки це частина програми міжнародного та європейського права в Radboud University , ви також добре зрозумієте внутрішні та зовнішні ринки Європейського Союзу та позицію Європи у світі.

Вакансії

Випускники комерційного права можуть очікувати найрізноманітніших перспектив працевлаштування. Величезні знання про бізнес у ЄС та європейський процес прийняття рішень призводять до того, що випускники цієї спеціалізації добре обладнані для роботи в галузі юридичних, лобістських чи консультаційних фірм у будь-якій точці світу. Ви також можете працювати у фінансових установах, транснаціональних компаніях та компаніях, що перелічуються в списку, а також для державних установ та неурядових організацій. Випускники можуть також прагнути до однієї з небагатьох юридичних посад в рамках Європейської комісії, оскільки цей магістр обов'язково отримає надійну основу, необхідну для набуття необхідних професійних компетенцій.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 r ... Детальніше

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 research university. We offer 11 English-taught Bachelor's programmes and 35 English-taught Master’s programmes with many specialisations which will give you the necessary skills and insights into research and practice within your own subject area. You will benefit from our personal teaching style, our top research institutes, and a green and friendly student city. Згорнути