LLM в європейському та міжнародному діловому праві

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Однорічна акредитована програма англійської мови на майстер-клас з юридичними фахівцями в Центральній Європі, яка надає повний робочий день, на юридичному факультеті університету ім. Каролі Гаспара, Реформатської Церкви в Угорщині, Будапешт.

Тривалість: вересень 2020 - червень 2021 року
Місце викладання: Будапешт, Угорщина (ЄС)
Мова навчання: англійська

Структура програми

Це штатна програма з 60 кредитів ECTS.

Програма пропонує 24 різних курси, присвячені різним аспектам європейського та міжнародного комерційного права. Близько половини всіх курсів необов’язкові з різними різновидами спеціалізації. Лектори є відомими професіоналами своєї галузі як науковцями, так і практиками юридичних фірм, судових органів та міжнародних чи вітчизняних юридичних організацій вищого рівня. В програму також включені відвідувачі викладачів з ряду інших країн. Програма завершується захистом магістерської роботи та складанням випускного іспиту.

Окрім лекцій та семінарів у класі, можливість для цінних поглядів на відповідну юридичну практику являє собою іншу форму навчання для учасників. Для того, щоб отримати професійний досвід та створити мережу контактів, учасники програми LLM матимуть змогу брати участь у неоплаченому стажуванні та брати участь у роботі юридичних фірм з широкою європейською та міжнародною практикою у юридичних питаннях.

Крім того, студенти також мають можливість взяти участь у щорічному змаганні з міжнародного комерційного арбітражу Віля В. Віля у Відні.

Критерії прийому та процес подання заявки

Кінцевий термін подачі заявок: 30 квітня 2020 року

Кандидати повинні мати ступінь права з визнаного університету та добре володіти англійською мовою.

Заявники, що здійснюють самофінансування, подають такі документи в електронному вигляді до 30 квітня:

  • Заява
  • CV на англійській мові, включаючи фотографію в розмірі паспорта
  • Копія паспорта
  • Мотиваційний лист англійською мовою (мінімум 1 сторінка, включаючи основні відомості, цілі та цілі навчання заявника)
  • Сертифікована англійська копія ступеня права (якщо заявник має отримати ступінь права після закінчення терміну подання заявки, але процес закінчення закінчиться до кінця поточного навчального року, сертифікована англійська копія ступеня права буде бути поданим після закінчення навчання) - мінімальна вимога: чотирирічний ступінь бакалавра права.
  • Два рекомендаційні листи (принаймні один з юридичних факультетів)
  • Копія сертифікації мовних іспитів - мінімальна вимога: CEFR B2 (еквівалент Кембриджської англійської першої (FCE) / BEC Vantage / IELTS 5.5-6.5 / TOEFL iBT 87-109 / Michigan ECCE / PTE Загальний рівень 3 / PTE Academic 59-75 / Trinity ISE II)
  • Квитанція або банківське підтвердження плати за подання заявки: абітурієнти також заплатять 100 євро в університет як невідшкодований адміністративний збір за процедуру подання заявки, який буде списаний з плати за навчання під час зарахування.

Комісії та можливості стипендії

I. Кінцевий термін подання заявок для самофінансування заявників: 30 квітня 2020 року

Вартість навчання: 3000 євро / семестр для студентів, які не є членами ЄС та країн ЄС

Перший внесок (2900 євро) сплачується після підтвердження акцепту, перш ніж розпочати візовий процес заявника.

Плата за навчання включає участь у програмі, отримання ступеня, електронні матеріали курсу, використання бібліотеки та доступ до ряду правових баз даних, позашкільних заходів (наприклад, участь у судовому засіданні), деякі соціальні заходи (прийоми), пов'язані з програмою, та студент послуги соціального забезпечення.

Плата за навчання не покриває витрат на проживання, транспортні витрати, соціальне забезпечення та медичне страхування, оплату державного управління, розміщення, соціальні події, не пов'язані з LL.M. програма тощо

Служби соціального забезпечення студентів надають допомогу у оформленні віз та в реєстрації іноземців, соціального забезпечення, медичних послуг, участі в місцевій програмі студентських приятелів тощо. Університет пропонує обмежену кількість проживань у гуртожитках для гуртожитків, також можна надати допомогу у пошуку інших підходящих влаштування проживання.

II. Програма Stipendium Hungaricum

Ми раді повідомити, що новий конкурс заявок на 2020/2021 навчальний рік.

Кінцевий термін подачі заявок: 15 січня 2020 року

Конкурс на заявки на бакалаврські та магістерські програми 2020/2021

Кандидати певних країн можуть мати можливість подати заявку на стипендіальну програму Stipendium Hungaricum, що фінансується угорською державою. Стипендія покриває всю плату за навчання, бюджет на проживання (або внесок у вартість проживання) та медичне страхування в Угорщині.

Ця навчальна програма доступна за стипендією Stipendium Hungaricum для громадян наступних країн:
Алжир, Аргентина, Камбоджа, Кабо-Верде, Грузія, Індія, Іран, Ірак, Японія, Йорданія, Казахстан, Косово, регіональний уряд / Ірак, Киргизстан, Ліван, Молдова, Монголія, Чорногорія, Марокко, М'янма, Намібія, Північна Македонія, Пакистан, Палестина, Росія, Сінгапур, Південна Корея, Судан, Сирія, Туреччина, В'єтнам, Ємен

ІІІ. Програма стипендій для християнської молоді

Ми раді повідомити, що новий конкурс заявок на 2020/2021 навчальний рік.

Кінцевий термін подачі заявок: 31 січня 2020 року

Конкурс на заявки 2020/2021

Основна місія Стипендіальної програми для молоді християн - забезпечити можливість навчання в Угорщині для молодих студентів-християн, які живуть у кризових регіонах світу та / або знаходяться під загрозою у своїй країні через віру.

На навчальний рік 2020/21 оголошено стипендію для громадян наступних країн: Єгипту, Ліванської Республіки, Республіки Ірак, Держави Ізраїль, Палестини, Ісламської Республіки Пакистан, Сирійської Арабської Республіки, Кенії, Федеральної демократичної держави Ефіопія, Республіка Вірменія та Нігерія.

Контактна інформація

Вся кореспонденція надсилається електронною поштою: llm@kre.hu

Поштова адреса: Університет Реформаторської церкви Каролі Гаспара в Угорщині, юридичний факультет, 1042 Будапешт, Viola utca 2-4., Угорщина

Номер телефону: + -36-1-370-86-01

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The legal predecessor of our University was the Reformed Theological Academy of Budapest, founded in 1855 and granted University status by the Hungarian Parliament in 1900. In 1993 the General Assembl ... Детальніше

The legal predecessor of our University was the Reformed Theological Academy of Budapest, founded in 1855 and granted University status by the Hungarian Parliament in 1900. In 1993 the General Assembly of the Hungarian Reformed Church took the decision to establish a multifaculty University, and this decision was approved later on in the year on 21st September by the Parliament of the Republic of Hungary. Through the creation of Károli Gáspár University, the Hungarian Reformed Church has fulfilled the aims of its forefathers. Our University, in the spirit of the universitas scientiarium, aims to raise the status of not solely the Church, but also the nation, through its educational, teaching and academic work. Згорнути