LLM в європейському праві

Загальні відомості

Опис програми

Опис програми

Ця програма забезпечує імпульс для всіх, хто зацікавлений в нагородній кар'єрі в галузі права, бізнесу, політики або політики в межах ЄС або за її межами. Поглиблене знання законодавства ЄС стало ще більш актуальним після недавнього голосування виборців Великої Британії для виходу з ЄС. Законодавство ЄС є складним і захоплюючим предметом, який ще більше тяжіє до розробки політики у Великобританії, Європі та на міжнародному рівні, тому глибокі знання європейського права є життєво важливими для будь-якої юридичної кар'єри.

Переговори щодо відходу Великої Британії з ЄС піднімуть складні питання з можливим спеціальним статусом для Шотландії (або навіть поновленням закликів до незалежності), що додасть ще один шар. Навіть після так званої Brexit, законодавство ЄС залишатиметься актуальним для юристів у Великій Британії не лише тоді, коли вони мають справу з питаннями до брексітів, але й через те, що, можливо, це матиме сильний вплив майбутніх відносин між ЄС та Великобританією. На цьому тлі важливість поглиблених знань у законодавстві ЄС щодо зайнятості у державному та приватному секторах лише збільшиться.

У Единбурзі ми приймаємо міждисциплінарний підхід. Ви поєднуватимете вивчення законодавства та правових систем ЄС з курсами як з політичних наслідків, так і з прикладної економіки. Залучення юристів-практикуючих і політиків у нашу програму, а також викладання високих лекцій та заходів, проведених Інститутом Європи, дадуть вам перші знання про те, що відбувається в Європі зараз.

Структура програми

Ви повинні заповнити 180 кредитів навчання - 60 кредитів беруться в обов'язковій дисертації, а решта 120 кредитів беруться на курсах викладання. Ці курси будуть очолюватися членами академічної спільноти юридичної школи та тих, хто практикує в авангарді європейських рішень у сфері права.

Очікується, що ви будете готуватись заздалегідь, прочитавши необхідні матеріали та відрегулюючи питання, які підлягають обговоренню, і ваша участь у класах буде оцінена. Для дисертації ви будете мати керівника, з якого ви можете очікувати керівництва та підтримки, але мета дисертації полягає в тому, щоб дозволити собі самостійно розробляти та провести частину досліджень та аналізів.

Зверніть увагу, що через непередбачені обставини або брак попиту на певні курси, ми не можемо проводити всі курси, які рекламуються, до початку навчального року.

Результати навчання

До кінця цієї програми студенти повинні були придбати складне розуміння правової системи Європейського Союзу, його правових процесів та знань про обрану ними політику / курси.

Вони будуть вивчати різні підходи до теми та розвинути більш широке знайомство з дослідженнями матеріалів і методів.

Карєрні можливості

LLM в європейському праві не тільки для випускників юридичних наук, які планують розвивати кар'єру в галузі права ЄС, але і для студентів-юристів або практикуючих юристів, які прагнуть отримати конкурентну перевагу на ринку праці більш загальним законом, бізнесом або політикою. Багато випускників розробляють динамічні кар'єри, що працюють у Брюсселі, де проживає Європейська Комісія.

Вимоги до вступу

Великобританія, 2: 1 ступінь з відзнакою, або її міжнародний еквівалент, на законних підставах.

Ми також можемо розглянути диплом про почесне звання 2: 1 у Великобританії або її міжнародний еквівалент у предметі соціальної науки.

Англійська мова вимоги

Всі заявники повинні мати одну з наступних кваліфікацій як доказ їх здатності до англійської мови:

  • ступінь бакалавра або магістра, який викладався та оцінювався англійською мовою в більшості країн, що говорять англійською мовою, як визначено візами та імміграцією Великобританії
  • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,5 у кожному модулі)
  • TOEFL-iBT: загальна кількість 100 (принаймні 23 у кожному модулі)
  • PTE (A): загальна кількість 67 (принаймні 61 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
  • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 176 в кожному модулі)
  • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ступені викладання та оцінювання англійською мовою повинні складати не більше трьох років на початку вашої програми навчання. Мовні тести повинні бути не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Карєрні можливості

LLM в європейському праві не тільки для випускників юридичних наук, які планують розвивати кар'єру в галузі права ЄС, але і для юристів-юристів або практикуючих юристів, які прагнуть отримати конкурентну перевагу на ринку праці більш загальним законом, бізнесом або політикою. . Багато випускників розробляють динамічні кар'єри, що працюють у Брюсселі, де проживає Європейська Комісія.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. Згорнути
Едінбург , Великобританія Інтернет + 1 Більше Менше