LLM в трудовому праві

Загальні відомості

Опис програми

LLM в трудовому праві (один рік денної форми навчання або два роки заочна форма навчання) надає студентам можливість розвинути свої інтелектуальні та теоретичні компетенції на просунутому рівні та посилити їхню здатність розуміти законодавство про працю з точки зору критичної точки зору аналіз основних принципів.

Модулі

LLM у трудовому законодавстві складається з таких обов'язкових модулів:

НАЗВА МОДУЛЯ

Формат програми

Модулі будуть представлені в поєднанні тижневого та інтенсивного форматів. Лекції проводяться між 18:00 та 20:00 у будні дні для розміщення студентів, які працюють протягом дня.

Мінімальна вимога вступу

Загалом, як мінімальна вимога до вступу, студенти повинні здобути в середньому 65% для суб'єктів юридичних наук за спеціальністю "бакалавр".

Стипендії

Бурсарії доступні. Будь ласка, зв'яжіться з пані Дафні Немахавхані (011 559 4409 або daphneyn@uj.ac.za) для отримання додаткової інформації щодо заслуг. Крім того, студенти, які зареєструвались вперше у 2017 році та закінчили ступінь магістра протягом двох років, мають право на відшкодування повного плати за навчання (без урахування реєстраційного збору та ПДВ) за певних умов.

Запити

Запити щодо інформації можуть бути спрямовані на:

Місіс П Магонгоа: Окленд Парк Kingsway Campus
Тел: 011 559 3843, Електронна адреса: phaladim@uj.ac.za, Web: www.uj.ac.za/law

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути