LLM в податковому праві

Загальні відомості

Опис програми

Податкові закони ставали все більш складними в останньому столітті. Останнім часом запроваджується все більше заходів щодо запобігання уникненню податків, щоб зменшити ефективність структури ухилення від сплати податків, тим самим збільшивши обсяги податкових положень, що застосовуються до повсякденних комерційних операцій. Магістр податкового права - це структурована кваліфікація, призначена для надання кандидатам глибокого розуміння основної податкової основи, а також розробки податкового законодавства в Південній Африці та міжнародному співтоваристві.

Мінімальна тривалість цього ступеня - два роки, і вона пропонується за сумісництвом. Заняття або семінари в навчальних модулях представлені вечорами по буднях з 18:00 до 20:00 (один семінар на тиждень на модуль). Наступний прийом студентів відбуватиметься у лютому 2018 року. Загалом, для того, щоб вступити, студенти повинні здобути в середньому щонайменше 65% для суб'єктів юридичних наук за ступенем LLB. Крім того, враховується оцінка заявника з податкового права на рівні бакалаврату.

Ця кваліфікація складається з незначної дисертації на тему податкового права разом із трьома викладаними модулями:

Податкове право: основні засади (перший семестр)

Теми, які будуть висвітлені, включають: вступ до податкового законодавства та податкових концепцій, огляд податкової системи Південної Африки та Закон про податок на прибуток 58 1962 р., Аналіз загальних принципів визначення оподатковуваного доходу, що тягне за собою валовий дохід, звільнення, допустиме відрахування та оцінені збитки, вступ до податкового режиму надбавки до капіталу та вирахування оцінених збитків; поглиблений аналіз податкових принципів, що застосовуються до торгових акцій; детальний аналіз оподаткування компаній, зокрема оподаткування дивідендів та операцій з реорганізації підприємств; огляд податкових правил, що застосовуються до спеціальних суб'єктів, таких як партнерства, трести, малий та мікропідприємство, та аналіз восьмої програми Закону про податок на прибуток щодо оподаткування прибутку від капіталу.

Цей модуль представлений професором Табо Легвайлою та запрошеними лекторами.

Непрямі податки та адміністрування податків (другий семестр 2018 року)

Цей модуль покликаний заповнити прогалину, яку зазнають податкові юристи та практики, які, вивчаючи податок, як правило, зосереджуються на основних аспектах податку, таких як податок на прибуток та міжнародний податок, і приділяють менше уваги таким аспектам, як податкове адміністрування та різні податкові операції. . Як результат, цей модуль охоплює конкретні податки, які впливають на комерційні операції фізичних та юридичних осіб. Цей модуль буде охоплювати такі податки: податок на пожертви, податок на передачу цінних паперів, податок на додану вартість, податки на службовців, а також логістика тимчасових податків. Тема податкового адміністрування буде висвітлена шляхом поглибленого вивчення та аналізу Закону про податкову адміністрацію 28 від 2011 року.

Цей модуль координує професор Табо Легвайла та його презентує спільно з кількома запрошеними лекторами. Студенти можуть зареєструватися на цей модуль лише у тому випадку, якщо вони пройшли модуль Податкове право: Основні принципи.

Міжнародний податок (другий семестр 2019 року)

Теми, які будуть висвітлені, включають основні принципи міжнародного податку, юрисдикцію країн щодо оподаткування - основи оподаткування та основи проживання, оподаткування фізичних осіб та іноземних громадян у Південній Африці, оподаткування компаній та дивідендів, податкові наслідки транскордонного фінансування, утримання податки на дивіденди, відсотки, збори за послуги та роялті, угоди про подвійне оподаткування, оподаткування прибутку та збитків від валюти, контрольоване законодавство іноземних компаній, а також трансфертне ціноутворення та тонка капіталізація. Модуль також вивчить міжнародні заходи щодо уникнення податків та міжнародні ініціативи проти уникнення уникнення податків, такі як ініціатива ОЕСР щодо ерозії та зміни прибутку (“BEPS”).

Цей модуль представлений професором Табо Легвайлою та різними запрошеними лекторами. Студенти можуть зареєструватися на цей модуль лише у тому випадку, якщо вони пройшли модуль Податкове право: Основні принципи.

Для отримання додаткової інформації та запитань щодо вимог до вступу, термінів закриття та процедури подання заявки, а також щодо сутності курсової роботи звертайтесь до викладачів:

Місіс П Магонгоа: Окленд Парк Kingsway Campus
Тел: 011 559 3843, Електронна адреса: phaladim@uj.ac.za, Web: www.uj.ac.za/law

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути