LLM в міжнародному праві

Загальні відомості

Опис програми

Вас цікавлять поточні справи? Чи подобається вам ідея вивчення міжнародного права в найбільш яскравому місті Африки? Ви хочете продовжувати навчання у яскравій та динамічній галузі закону?

У світі, що все більше глобалізується, вже недостатньо бути ознайомленим із внутрішнім законодавством. Незалежно від того, що ви зацікавлені у кримінальному переслідуванні військових злочинів чи глобальному потеплінні, LLM з міжнародного права, пропонований юридичним факультетом University of Johannesburg пропонує вам можливість спеціалізуватися на галузях права, які не тільки цікаві, але й все більше корисні та актуальні. Курс на один рік застосовує міждисциплінарний підхід і оцінює міжнародно-правові питання з точки зору міжнародного права, а також з регіональної африканської точки зору.

Стиль лекції - інтерактивний. Студенти виграють від тісного контакту зі своїм викладачем та експертами з відповідної правової галузі. Різноманітність учасників програми LLM суттєво сприяє навчальному досвіду. University of Johannesburg має чудову бібліотеку та електронні ресурси.

Курс складається з наступних трьох модулів:

  • Міжнародна захист прав людини
  • Міжнародне кримінальне право / Міжнародне гуманітарне право
  • Міжнародне екологічне право

Студенти повинні виконати другорядну дисертацію на будь-яку тему з Міжнародного права. Студенти скористаються науково-дослідними семінарами, які проводяться для навчання студентів у процесі письма.

Ступінь може здійснюватися як навчання на повній або заочній формі. Лекції проходять після 18:00 для розміщення студентів, які працюють протягом дня.

Викладачі

Курс читатиме лекція проф. Міа Суарт та відібрана група експертних місцевих та зарубіжних лекторів. Професор Суарт - міжнародно визнаний експерт з міжнародного права.

Вимоги до прийому

Загалом, як мінімальна вимога до вступу, студенти повинні здобути в середньому 65% для суб'єктів юридичних наук за спеціальністю "бакалавр".

Стипендії

Стипендії доступні. Студенти, які закінчили ступінь здобуття наукових ступенів протягом одного року, мають право на відшкодування плати за навчання (без урахування реєстраційного збору та збору ІКТ та за умови дотримання певних умов).

Карєрні можливості

Існує багато кар'єрних можливостей для студентів з міжнародним правом LLM. Деякі з цих можливостей включають кар'єру в такій міжнародній організації, як Організація Об'єднаних Націй, Червоний Хрест, Міжнародний кримінальний суд і трибунали, а також у багатьох місцевих та міжнародних неурядових організаціях, таких як Human Rights Watch та Amnesty International. Міжнародні юридичні фірми також все більше цікавляться випускники, які мають досвід міжнародного права. Професор Суарт проявляє активність в консультуванні студентів з цього приводу. Стажування можна організувати в таких організаціях, як Amnesty International.

Для отримання додаткової інформації та запитань щодо вимог до вступу та процедури подання заявки, а також щодо сутності курсової роботи звертайтесь до викладачів:

Місіс П Магонгоа: Окленд Парк Kingsway Campus
Тел: 011 559 3843, Електронна адреса: phaladim@uj.ac.za, Web: www.uj.ac.za/law

Prof M Swart: Кампус Окленд Парк Kingsway
Тел: 011 559 3214, електронна пошта: mswart@uj.ac.za,

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути