LLM в міжнародному праві та глобалізації

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Університет проводить моніторинг спалаху коронавірусу (COVID-19) та його наслідків, і робить все можливе, щоб зробити безпечним і заспокоїти потенційних студентів. Для отримання більш детальної інформації ми регулярно оновлюємо наші поширені запитання, щоб майбутні студенти включали найсвіжіші поради.

Цей Pathway спирається на наші сили в галузі міжнародного права, порівняльного права та глобальної правової теорії. Ви розробите багатогранне розуміння того, як працює міжнародна система, але також і її ключові сучасні виклики, а також шляхи їхнього врегулювання.

Цей Pathway спирається на наші сили в галузі міжнародного права, порівняльного права та глобальної правової теорії. Ви розробите багатогранне розуміння того, як працює міжнародна система, але також і її ключові сучасні виклики, а також шляхи їхнього врегулювання. Буде надана можливість зосередитися на критичних глобальних питаннях, включаючи потік міжнародної торгівлі або постачання енергії, а також глобалізацію злочинності і тероризму, а також наслідки для прав людини та міжнародного розвитку в цілому.

Чому слід вивчати цей курс?

 • Вибір модуля - один з найширших діапазонів модулів LLM у Великобританії
 • Працездатність - ця програма забезпечує рідкісний набір спеціалізованих модулів, що залишає випускників унікально кваліфікованими для розвитку міжнародних ринків зайнятості
 • Професійні зв'язки - щорічна юридична ярмарок, відвідування та від провідних фірм

Модулі

Ви виконуєте модульну програму (всього 180 кредитів), яка складається з шести модулів (по 20 кредитів) і дисертації 15 000 слів (60 кредитів); останній подається наприкінці року навчання. Студенти після міжнародного права і глобалізації Pathway вивчить як мінімум три з шести модулів зі списку нижче;

 • Екологічний закон про енергію
 • Глобальні проблеми злочинності
 • Закон про глобальну конкуренцію
 • Права людини та кримінальне правосуддя
 • Міжнародні та європейські юридичні відповіді на тероризм
 • Міжнародне кримінальне право та правосуддя
 • Міжнародний закон про права людини
 • Право та політика міжнародної торгівлі: основи
 • Закон міжнародних організацій
 • Міжнародне публічне право
 • Транснаціональний кримінальний закон

Студенти можуть вибрати три залишкових модулі з повного списку модулів в Бірмінгемському університеті.

Вивчення та викладання

Pathways LLM Бірмінгема були розроблені з метою глибокого аналізу важливих юридичних тем. Модулі - це всі 20 кредитних цінностей, що складаються з 10 дво годинних семінарів, що дають змогу студентам розвинути значну експертизу в кожній галузі права.

Курс LLM триває 12 місяців з вересня по вересень. Всі Pathways LLM мають таку ж основну структуру:

 • У першій частині курсу ви берете шість 20 кредитних модулів: доступний діапазон залежить від Pathway ви вирішите наслідувати. Оцінка в цих модулях, есе або офіційному іспиті, проводиться в травні і червні.
 • У частині II курсу, ваші дослідження та написати дисертацію на 15 тисяч слів по вибраній темі права під керівництвом співробітника.

Юридична школа індукції

На початку курсу існує всеосяжна програма для прийому та навчання, яка допоможе вам впоратися та зрозуміти LLM в Бірмінгемі. Ви ознайомитесь з різними способами, за допомогою яких ми можемо підтримувати вас протягом усього року, щоб переконатись, що ваш курс LLM є захоплюючим і корисним.

Студенти можуть зареєструватися на модулі до прибуття, а також на початку навчального року. В рамках індукційного процесу ви отримаєте можливість більше дізнатися про доступні модулі та зробити вибір, який відповідає вашим інтересам.

Вивчаючи неповний робочий день

Всі Pathways LLM можуть бути прийняті неповний робочий день і завершені протягом двох років. Цей спосіб навчання особливо підходить для адвокатів і адвокатів, які бажають поєднати професійну практику з навчанням на університетському рівні, отримуючи при цьому точки CPD.

Заняття для студентів, які навчаються за сумісництвом, будуть заплановані між 9:00 та 18:00, а студенти зазвичай мають 2-4 години викладання кожного тижня. Гонорари такі ж, як і для денної форми навчання, але розбиваються на два роки.

Для студентів з-за кордону Великобританії існує можливість для ознайомлення з англійською правовою системою, оскільки вона є основою пропонованих модулів. Англійська для Міжнародного студентського відділу надає різноманітну підтримку у читанні та написанні академічної англійської мови.

Вимоги до вступу

Кандидати повинні мати хороший ступінь з відзнакою в галузі права або ступінь в іншій дисципліні, збільшену з пропуском в Загальні Професійні іспити.

Міжнародні студенти

Академічні вимоги: ми приймаємо цілу низку кваліфікацій з різних країн, використовуючи наш підручник нижче, щоб побачити, яку кваліфікацію ми приймаємо у вашій країні.

Вимоги до англійської мови: для цього курсу ми просимо IELTS 7.0 з не менше 6,5 у будь-якому діапазоні або PTE зі 67 у всіх чотирьох навичках. Якщо вам запропонують місце для навчання та ви не дотримуєтесь вимог до мови, у вас є можливість записатись на наш курс дошкільної англійської мови для навчальних цілей - якщо ви успішно закінчите курс, ви зможете виконати мову вимога без повторної мовної кваліфікації.

IELTS 7.0 з не менше 6,5 в будь-якому діапазоні еквівалентний:

 • TOEFL: 95 в цілому з не менше 22 в будь-якому діапазоні
 • Тест англійської мови Пірсона (PTE): академічний 67 у всіх чотирьох навичках
 • Кембриджська англійська (іспити, взяті з 2015 року): Поглиблений рівень чи професійне володіння - мінімальний загальний бал 185, не менше 176 в будь-якому компоненті
Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Детальніше

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Згорнути