LLM в кібер-праві

Загальні відомості

Опис програми

Юридичний факультет University of Johannesburg пропонує магістерську програму або магістерську програму з кібер-права.

Ця програма LLM - це програма sui generis, в якій обговорюються пов'язані аспекти кібер-права. Ці аспекти Кібер-Закону містять перетин, який існує між законом та Четвертою промисловою революцією (4IR). Він також має на меті надати студентам глибокі юридичні та технічні знання та навички щодо створення та впровадження чуйних програм, політики та законодавчих рамок, що стосуються постійно розширюється сфери кібер-права. Більш витягнута магістерська програма з кібер-права висвітлює як переваги, так і проблеми, які інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ) пропонують суспільству. Тому він знайомить студентів із важливими аспектами закону, який стосується способу використання переваг ІКТ та регулювання чи контролю викликів, які випливають із цих ІКТ.

Роблячи це, спеціалістам галузі у галузі кібер-права пропонується надати практичну інформацію про закон та його відповідність 4IR.

Отже, програма елементарно та експертно деталізує як переваги, так і недоліки закону в роботі з подіями, що виникають внаслідок цього до 4IR. Крім того, він встановлює юридично працюючі рамки, які вирішують ці переваги та обмеження в цифрову епоху.

Made with Canon 5d Mark III and loved analog lens, Leica APO Macro Elmarit-R 2.8 / 100mm (Year: 1993)

Про програму

Тривалість: 12 місяців

Метод: Змішаний підхід, що включає використання класів та онлайн-дискусій та / або заходів.

Оцінювання: заняття, індивідуальні чи групові дискусії, письмові завдання, тести та іспити та міні-дисертація.

Результат: Після закінчення магістерської програми з кібер-права студенти отримають ступінь магістра з кібер-права в University of Johannesburg .

Зміст програми

Програма призначена для покращення розуміння студентами тем, зазначених нижче, та надання студентам всебічного розуміння принципів, стандартів та вказівок щодо того, як в реальному часі працювати з перевагами 4IR та вирішувати позиції закон у відповідь на 4IR.

Відповідно, програма охоплює три обов'язкові курси та два факультативні модулі (факультативи). Таким чином, студенти зобов’язані записатись на всі обов'язкові модулі та обрати один факультатив із перелічених виборних модулів.

1. Обов’язкові модулі

1.1 Закон про конфіденційність даних та інформації:

(a) Цей модуль забезпечує широкий огляд законів та принципів конфіденційності даних та інформації. У ньому також детально описано суть, важливість та вплив цих принципів на суспільство.

(b) Він також вивчає вплив 4IR на законний збір та обробку даних. Принципи, що регулюють збір та обробку даних, керують цією дискусією.

1.2 Електронна або електронна комерція:

(a) Цей модуль вивчає електронну чи електронну комерцію. Основна увага приділяється, серед іншого, формуванню комерційних угод та необхідних формальностей, пов'язаних зі створенням цих договорів. Він також охоплює наявні правові принципи захисту споживачів, які здійснюють транзакції в Інтернеті або в електронному вигляді.

1.3 Кіберзлочини та кібербезпека:

(a) Це містить повне обговорення кіберзлочинів та кібербезпеки. Обговорюються сценарії, засновані на фактах, щоб проілюструвати сильні та межі закону щодо регулювання злочинів, скоєних в Інтернеті чи скоєних за допомогою Інтернету як інструменту чи інструменту.

(b) Це також охоплює положення закону стосовно злочинів, вчинення яких не потребує втручання людини або контролю над технологіями. Таким чином, AI, роботи або машини використовуються як приклад.

2. Вибіркові модулі або курси

2.1 Інтернет-вирішення спорів

(a) Це охоплює характер та значення ІКТ для вирішення правових спорів. Практичні та галузеві приклади використовуються для з'ясування ролі, яку ІКТ відіграють або могли б зіграти в ефективному та ефективному врегулюванні суперечок.

(b) Крім того, цей модуль охоплює суміжні аспекти закону, наприклад, кримінальне законодавство, закон про делікти та закон доказування при вирішенні спорів за допомогою механізму онлайн-врегулювання суперечок.

2.2 Електронний або електронний уряд

(a) Цей модуль обговорює правовий вплив ІКТ на надання державних послуг суспільству. Це ілюструє загальну ідею електронного уряду та ретельно вивчає різні застосовні послуги електронного уряду.

(b) Він також вивчає інструменти та принципи, необхідні для електронного уряду.

Ведучі програми

Професор М Ньотіні - керівник програми або координатор цієї програми.

Хто повинен бути присутнім?

Програма охоплює або має на меті охопити широкий спектр галузей чи галузей, що виходять за межі, зокрема, юридичних, криміналістичних чи технічних професій.

Вимоги щодо вступу

Як мінімальна вимога вступу, студенти повинні здобути в середньому 65% для юридичних або юридичних предметів за спеціальністю "бакалавр"

Іноземні студенти

Студенти, які не є південноафриканськими, мають запитати у факультету про законодавчі вимоги.

Програми

Наступний прийом студентів відбудеться у лютому 2020 року. Факультет залишає за собою право не пропонувати конкретні модулі протягом конкретного року

NB: Додаткову інформацію, що стосується ступеня та / або процесу подання заявки, можна отримати, звернувшись до факультету:

Пані Андані Рамулонгу
Тел: 011 559 3552
Електронна пошта: aramulongu@uj.ac.za

Останнє оновлення May 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути