LLM в корпоративному праві

Загальні відомості

Опис програми

Останні суттєві законодавчі реформи призвели до зростання попиту на експертизу в галузі корпоративного права та цінних паперів. LLM з корпоративного права - це ідеальна основа для спеціалізації у цій популярній фокус-сфері. Компанія UJ унікальна тим, що пропонує чотири спеціалізовані модулі корпоративного права.

Магістри корпоративного права можуть бути закінчені за один рік для студентів денної форми навчання та понад двох років для студентів заочної форми навчання. Він складається з незначної дисертації на тему корпоративного права разом із трьома викладаними модулями, як зазначено нижче:

Право компанії (перший семестр)

Цей обов'язковий модуль, який закріплює LLM з корпоративного права, по суті стосується проблемних аспектів корпоративної особистості: характеру правосуб'єктності та пронизливості корпоративної завіси; корпоративний потенціал; корпоративна кримінальна відповідальність; корпоративна соціальна відповідальність; корпоративне управління; обов'язки та відповідальність директорів; захист акціонерів; захист кредитора; корпоративні групи та компанії та конституція. Конкретні аспекти права південноафриканських компаній розглядаються на основі концептуальної або теоретичної основи. Цей модуль представлений професором Кетлін ван дер Лінде. Плюс будь-яке з наступного:

(i) Закон про корпоративне фінансування (другий семестр 2018 року)

У цьому модулі основна увага приділяється юридичним аспектам фінансування боргу та власного капіталу та структури капіталу. Окрім того, що є важливою частиною великих корпоративних операцій, корпоративні фінанси залишаються актуальними навіть у найменшій компанії, де контроль і структура капіталу взаємозалежні. Принципи акціонерного капіталу, дозволених акцій, врахування акцій та випуску акцій проходять. Дистрибуції, включаючи викупи акцій, детально розглядаються разом із фінансовою допомогою. Висвітлено аспекти боргового фінансування. Також приділяється увага міжнародним дискусіям щодо законного капіталу та окремих обраних аспектів корпоративного управління. Цей модуль представлений професором Кетлін ван дер Лінде.

(ii) Закон про корпоративну неплатоспроможність (другий семестр)

Світова фінансова криза посилила інтерес і спостерігається зростання закликів до ефективності щодо процедур банкрутства. Як наслідок, наразі високий попит на юридичних фахівців, які мають досвід роботи з корпоративної реструктуризації та законодавства про банкрутство. Основний акцент цього модуля робиться на неспроможності корпоративних підприємств, приділяючи особливу увагу альтернативам рятування та ліквідації бізнесу в охопленні як формального закону, так і основних принципів та політики. Модуль також розглядає транскордонні питання, що виникають, коли активи та зобов'язання компанії розташовані в різних юрисдикціях. Курс представлений професором Хуаніттою Каліц, який спеціалізується на законах про неплатоспроможність, а також різними запрошеними лекторами, які є експертами у своїх галузях.

(iii) Закон про цінні папери та фінансові ринки (другий семестр 2019 року)

Регулювання цінних паперів іноді відрізняється від корпоративного права тим, що має більш публічно-правовий характер порівняно з приватноправовим характером корпоративного права. Теми, що входять до цього модуля: ринки цінних паперів та підходи до їх регулювання; нормативно-правова база та учасники фінансових ринків, включаючи фондові біржі та агенції кредитного рейтингу; аспекти захисту інвесторів; зловживання на ринку та поглинання та злиття. Цей модуль представлений професором Кетлін ван дер Лінде.

Лекції або семінари в навчальних модулях представлені вечорами по буднях з 18:00 до 20:00 (один семінар на тиждень на модуль). Наступний прийом студентів відбудеться у лютому 2018 року. Загалом, як загальна вимога до прийому студентів, студенти повинні мати в середньому 65% для своїх юридичних предметів за спеціальністю "бакалавр".

Бурсарії доступні. Студенти, які зареєструються вперше у 2018 році та закінчують ступінь магістра протягом двох років, мають право на відшкодування повних зборів за навчання (без урахування реєстраційного збору та ПДВ) за певних умов.

Форми заявок та повну інформацію про аспірантуру Факультету можна отримати, звернувшись до факультету:

Місіс П Магонгоа: Окленд Парк Kingsway Campus
Тел: 011 559 3843, Електронна адреса: phaladim@uj.ac.za, Web: www.uj.ac.za/law

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути