LLM в галузі міжнародного та європейського права

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

LLM з міжнародного та європейського права в Інституті європейських досліджень (IES) Vrije Universiteit Brussel (VUB) є міжнародно відомою програмою вже більше 45 років. Створена в 1971 році як Програма міжнародного та правового співробітництва (PILC), вона є однією з найбільш відомих LLM у своєму роді. Він має спеціальний веб-сайт:

Програма пропонує щороку вибір від 40 міжнародних аспірантів вимогливого та різнобічного навчального плану, який відкриває захоплюючі кар'єрні шляхи в європейських та міжнародних юридичних справах. Програма вже більше 45 років успішно поєднує академічну суворість з останніми практичними уявленнями та культурною різноманітністю. Міжнародні аудити та провідні позиції своїх випускників у різних міжнародних організаціях свідчать про високу якість програми.

Місцезнаходження

Будинок програми знаходиться в Інституті європейських студій (IES). IES названо "Study International" однією з 5 провідних європейських юридичних шкіл (червень 2016 року): href = "http://bit.ly/2jvFYAh

IES - це процвітаючий Центр європейських студій у галузі Жана Моне, який відкритий з лютого 2011 року в новітніх об'єктах університету Vrije Universelite Brussel (VUB). Студенти приєднуються до міжнародного персоналу IES, який складається з більш ніж 100 осіб з більш ніж 25 національностей, з яких понад 20 з них є докторантами у міжнародних та європейських справах. Розширеною родиною IES також є 40 аспірантів сестринської програми IES

Розташування IES на VUB в Брюсселі дає програмі можливість скористатися безпосередньою установою ЄС та численними міжнародними організаціями, юридичними фірмами та компаніями протягом року.

Що я можу навчати?

Освітні методи програми включають, крім більш традиційних форм лекції, інтерактивне викладання класів, а також практичні приклади, що моделюють повсякденне професійне життя. Програма пропонує збалансований, універсальний пакет.

Обов'язкові курси

Інституційна структура та судовий захист ЄС (6 ECTS)

Міжнародне та порівняльне право (6 ECTS)

Глобалізація, міжнародне право

Економічне право ЄС (3 ECTS)

Міжнародний і європейський захист прав людини (3 ECTS)

Міжнародне економічне право та організації (3 ECTS)

Міжнародне та Європейське право конкуренції (3 ECTS)

Зовнішні відносини ЄС (3 ECTS)

Сумарна сума: 30 ECTS

Факультативні курси (другий семестр)

- Варіант публічного права:

Приклад вивчення публічного міжнародного права / права ЄС (6 ECTS)

Екологічне право ЄС у міжнародному контексті (3 ECTS)

Міжнародне та Європейське кримінальне право (3 ECTS)

- Варіант ділового права:

Приклад європейського права конкуренції (6 ECTS)

Європейське та міжнародне приватне право (3 ECTS)

Міжнародне та європейське оподаткування (3 ECTS)

- Варіант Закону про Дані:

Приклади глобальної конфіденційності та захисту даних (6 ECTS)

Міжнародний та Європейський закон про захист даних (3 ECTS)

Політика щодо даних в Європейському Союзі (3 ECTS)

Сумарна сума: 12 ECTS

Магістерська робота (обов'язкова)

Юридичні дослідження в одній з областей, охоплених Програмою (18 ECTS)

Сума: 60 ​​ECTS

Натисніть тут, щоб отримати додаткову інформацію про навчальний план.

Хто може подати заявку?

Щоб отримати право на вступ, вам необхідно мати:

• ступінь права (JD, LLM або еквівалент), яка дає право на практику права у вашій країні походження

• відмінні академічні результати та рекомендації

• перевірене володіння англійською мовою

Клацніть тут, щоб отримати додаткову інформацію про вимоги до вступу.

Педагогічний колектив

Викладачі є унікальною сумішшю відомих вчених ЄС, практикуючих вищих навчальних закладів ЄС та практикуючих юристів, які поєднують в собі академічну суворість з останніми практичними уявленнями та культурною різноманітністю.

Заявки та стипендії

Відвідайте наш

Програма пропонує ряд стипендій, які мають форму зниженої плати за навчання. Вони присуджуються на основі академічних заслуг та фінансових потреб. Заявки на відмову повинні бути подані не пізніше 15 квітня.

Кар'єра

Нашим студентам пропонується індивідуальний тренінг та поради щодо кар'єри в Центрі кар'єри VUB. Клієнтами Центру кар'єри VUB є найбільші юридичні фірми, Європейська комісія, Європейський парламент, Європейські агенції та консультації. У нас є понад 1250 вищим чином успішних випускників, які зараз працюють у таких міжнародних установах, як Європейський Союз, Світова Організація Торгівлі, Міжнародний Валютний Фонд, Організація Об'єднаних Націй та Організація економічного співробітництва та розвитку, національні адміністрації, дипломатичні служби, судова влада, а також у великих юридичних фірмах, корпораціях та неурядових організаціях.

Зв'язатися

Інститут європейських студій

Vrije Universiteit Brussel

Плейнлаан 5 (1-й поверх)

1050 Брюссель

LLM Прийом:

E-mail: llm@ies.be

Т: 32 2 614 8051

Сайт:

Останнє оновлення Листопад 2019

Про навчальний заклад

The Institute for European Studies is an autonomous department of the Vrije Universiteit Brussel. It was created in 2001 through an initiative taken by the Flemish Government. As a Jean Monnet Center ... Детальніше

The Institute for European Studies is an autonomous department of the Vrije Universiteit Brussel. It was created in 2001 through an initiative taken by the Flemish Government. As a Jean Monnet Center of Excellence, the IES teaches advanced Master programmes, and focuses on interdisciplinary research in European Studies, more specifically on the role of the EU in an international setting. Within this scope, the IES provides academic services to scholars, policy makers and the general public. Згорнути