LLM в галузі міжнародного економічного права

Загальні відомості

Опис програми

Опис програми

З моменту створення Бреттон-Вудської системи після закінчення Другої світової війни ми спостерігали надзвичайну еволюцію міжнародних економічних відносин до взаємозалежності та інтеграції. Обговорення цього процесу, відомі як економічна глобалізація, є звичайними.

Ця програма спрямована на надання вам глибоких знань та критичного розуміння інститутів, правил та принципів міжнародної економічної системи, а також основних правових та політичних питань, що виникають внаслідок глобалізації світової економіки.

Структура програми спрямована на забезпечення того, щоб ви отримували глибокі знання та критичне розуміння основних галузей міжнародного економічного права через обов'язкові курси, а також дозволяли індивідуально підібрані варіанти курсів залежно від ваших особистих інтересів та майбутніх кар'єрних планів.

Структура програми

Обов'язкові курси за цією програмою гарантують, що ви отримаєте глибокі знання та критичне розуміння основних галузей міжнародного економічного права. Широкий спектр курсів надає вам можливість адаптувати програму до ваших інтересів та кар'єрних планів.

Ви повинні заповнити 180 кредитів навчання - 60 кредитів беруться в обов'язковій дисертації, а решта 120 кредитів беруться на курсах викладання.

На цих курсах ви будете вивчати різноманітні стилі навчання, очолювані членами Единбурзької академічної спільноти юридичної школи та досвідченими юристами та практиками.

Очікується, що ви будете готуватись заздалегідь, прочитавши необхідні матеріали та відрегулюючи питання, які підлягають обговоренню, і ваша участь у класах буде оцінена.

Для дисертації ви будете мати керівника, з якого ви можете очікувати керівництва та підтримки, але мета дисертації полягає в тому, щоб дозволити собі самостійно розробляти та провести частину досліджень та аналізів.

Зверніть увагу, що через непередбачені обставини або брак попиту на певні курси, ми не можемо проводити всі курси, які рекламуються, до початку навчального року.

Результати навчання

Ця програма покликана забезпечити поглиблене розуміння закону, установ та політики щодо міжнародних економічних відносин та їх постійного розвитку з боку Організації Об'єднаних Націй, Світової організації торгівлі, Світового банку та Організації економічного співробітництва та розвитку.

Карєрні можливості

Ця програма підходить для професійно кваліфікованих юристів, які бажають займатися міжнародним правом професійно, як у юридичних фірмах, так і в барі, або як юридичні консультанти в міністерствах закордонних справ, інших державних департаментах, міжнародних організаціях або НУО. Це також може бути корисним для всіх, хто прагне розвинути кар'єру в дипломатії чи міжнародних відносинах. Нещодавні випускники зараз працюють адвокатами, юристами, паралегалами, податковими консультантами та юридичними аналітиками.

Вимоги до вступу

Великобританія, 2: 1 ступінь з відзнакою, або її міжнародний еквівалент, на законних підставах.

Ми також можемо розглянути диплом про почесне звання 2: 1 у Великобританії або її міжнародний еквівалент у предметі соціальної науки.

Англійська мова вимоги

Всі заявники повинні мати одну з наступних кваліфікацій як доказ їх здатності до англійської мови:

  • ступінь бакалавра або магістра, який викладався та оцінювався англійською мовою в більшості країн, що говорять англійською мовою, як визначено візами та імміграцією Великобританії
  • IELTS: всього 7,0 (щонайменше 6,5 у кожному модулі)
  • TOEFL-iBT: загальна кількість 100 (принаймні 23 у кожному модулі)
  • PTE (A): загальна кількість 67 (принаймні 61 у кожному з розділів "Комунікативні навички")
  • CAE та CPE: всього 185 (щонайменше 176 в кожному модулі)
  • Трійця ISE: ISE III з пропуском у всіх чотирьох компонентах

Ступені викладання та оцінювання англійською мовою повинні складати не більше трьох років на початку вашої програми навчання. Мовні тести повинні бути не більше двох років на початку вашої програми навчання.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. Згорнути
Едінбург , Великобританія Інтернет + 1 Більше Менше