LLM в галузі глобального права та технологій

Загальні відомості

Опис програми

Прориви в науці, техніці та комунікації спричинили юридичні виклики, які раніше не зустрічалися - виклики глобальних масштабів для завтрашніх лідерів. LL.M. Suffolk Law у галузі глобального права та технологій допоможуть вам вирішити ці виклики та підготуватися до майбутньої практики права.

Створена в 2002 році, програма «Суффолк Глобал із права та технологій» була першою подібною програмою в США: магістерською програмою. поєднання різних спеціалізацій в одній програмі. Ви можете спеціалізуватися на одній із чотирьох нижче наведених областей або вибрати з широкого спектру курсів, щоб вибрати власну професійну програму:

  • Закон про інтелектуальну власність та інформаційні технології
  • Біотехнологія та право на охорону здоров'я
  • Міжнародне право та бізнес
  • Закон США та правові методи131101_bostonskyline.jpg

Вимоги

Прийом до наших магістерських програм ґрунтується на загальній навчальній успішності з особливим акцентом на навчальні досягнення в юридичній школі, досвід роботи, серйозність мети, рекомендаційні листи, резюме та особисту заяву студента.

КУЛЬТУРА В ГЛОБАЛЬНОМУ ПРАВО ТА ТЕХНОЛОГІЇ: ЖУРНАЛ ВИСОКОГО ТЕХНІЧНОГО ПРАВА

Найновіша рада з відзнакою Suffolk University Law School - Журнал законів про високі технології (JHTL) - це ідеальне місце для студентів, які публікують твори на теми від інтелектуальної власності до комунікацій та засобів масової інформації, комп'ютерного права та Інтернет.

В даний час зараховано на магістратуру. студенти мають ексклюзивну можливість приєднатися до JHTL через договір про співпрацю між LL.M. програма та JHTL. LL.M. студенти повинні бути призначені Бридгетт Сандускі, директор програм випускників юридичних наук, після чого вони повинні подати попередньо написане есе, статтю чи папір для розгляду та затвердження головним редактором та редакційною колегією JHTL. З метою отримання спеціальної LL.M. Відзнака співробітників, магістр LL.M. студент повинен подати пропозицію про нову статтю, папір або есе, затверджені головним редактором та редакцією колегії JHTL.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unma ... Детальніше

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unmatched place to start, build, and launch a successful career and life in the law. Згорнути