LLM в банківському праві

Загальні відомості

Опис програми

Програма LLM University of Johannesburg в галузі банківського права розроблена для того, щоб надати студентам спеціалізовані знання з аспектів права, що мають велике значення для банківського сектору. Він розроблений для того, щоб закінчити студентами денної форми навчання протягом одного року та студентами заочної форми навчання протягом двох років.

Ця програма складається з незначної дисертації (60 балів) разом з трьома обов'язковими навчальними модулями (3х40 балів), а саме:

(i) Закон про банківську діяльність (пропонується у першому семестрі): Цей модуль має чітку приватно-правову спрямованість. Основні поняття грошей і платежів досліджуються шляхом введення. Далі йде дослідження банків як платіжних посередників (у різних способах внутрішньої та міжнародної оплати), банків як поручителів (як незалежних, так і аксесуарів) та банків як кредиторів. Нарешті, модуль стосується банківської відповідальності, що виникає внаслідок договору, делікту або збагачення. Більшість лекцій очолює професор Чарл Гюго, який очолює Центр банківського права університету. Гостьові викладачі використовуються періодично через їх особливу експертизу.

(ii) Положення про фінансові послуги (пропоноване у другому семестрі): Важливість надійного регулювання фінансових послуг добре продемонстрована нещодавньою світовою фінансовою кризою. Деякі ключові міжнародні органи сприяють міжнародному співробітництву в цьому плані. У рамках цього процесу Південна Африка вирішила перейти до режиму "Twin Peaks", в результаті якого наше регулювання фінансових послуг буде розбито між пруденційним регулюючим органом (розміщуватиметься в Південноафриканському резервному банку) та регулюючим органом ринкової поведінки. . У цьому модулі досліджуються деякі основні теоретичні концепції регулювання фінансових послуг, включаючи системний ризик та зараження. Розсудливе та регулювання ринкової поведінки розглядається з акцентом на законодавчих компонентах, які є частиною регуляторної бази Південної Африки. Законодавство, що стосується законодавства, включає аспекти Закону про банки, Закону про центр фінансової розвідки, Закону про фінансові ринки, Закону про контроль колективних інвестиційних схем та Закону про фінансові консультативні та посередницькі послуги. Керівник модуля - пані Кірстен Керн, яка також буде залучати низку викладачів-експертів.

(iii) Закон про кредит (запропонований у першому семестрі): Цей модуль зосереджений на Національному законі про кредит, мабуть, одному з найважливіших законодавчих актів Південної Африки, який міститься у багатьох зареєстрованих випадках та дав багато наукових коментарів. Однак модуль цим не обмежений. Далі він охоплює деякі застосовані принципи контрактного права та цілий ряд конкретних договорів, таких як звичайні грошові позики, іпотечні угоди, розпродаж розстрочки та оренди рухомих товарів, забезпечені угоди, поручительства та випадкові кредитні угоди.

За винятком Регламенту фінансових послуг, заняття або семінари в навчальних модулях проводяться вечорами по буднях з 18:00 до 20:00 (один клас на модуль на тиждень). Класи з регулювання фінансових послуг будуть організовані по-різному (заблоковані) за погодженням з класом. Наступний прийом студентів відбуватиметься у лютому 2018 року. Загалом, як мінімальна вимога до вступу, студенти повинні здобути в середньому 65% для суб'єктів юридичних наук за ступенем LLB. Кількість студентів, які можуть бути ефективно розміщені в програмі та модулях, враховуючи високий рівень особистої взаємодії, необхідної між студентами магістра та керівниками / керівниками навчальних закладів, також буде врахована.

Бурсарії доступні. Студенти, які зареєструються вперше у 2018 році та які закінчили ступінь магістра протягом двох років, мають право на відшкодування повних зборів за навчання (без урахування реєстраційного збору та збору ІКТ та за умови дотримання певних умов).

Для отримання додаткової інформації, запитів щодо вимог до вступу, термінів закриття, процедури подання заявки та / або змісту курсової роботи, не соромтеся звертатися до викладачів:

Місіс П Магонгоа: Окленд Парк Kingsway Campus
Тел: 011 559 3843, Електронна адреса: phaladim@uj.ac.za, Web: www.uj.ac.za/law

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути