LLM Міжнародне фінансове право

Загальні відомості

Опис програми

Наш новий LLM міжнародний курс фінансового права був розроблений, щоб відповісти на швидке зростання у розвитку права в міжнародних фінансах та забезпечити студентів для майбутньої кар'єри у фінансових секторах.

Курс не тільки фокусується на фінансових операціях та банківській справі, а й на страхуванні, що є величезною галуззю як у Великобританії, так і на міжнародному рівні.

Чому саме цей курс?

 • Виконайте зростаючий попит на належним чином кваліфікованих фахівців з міжнародного фінансового права в рамках юридичної професії та за її межами.
 • Доступні різні стипендії.
 • Ідеально підходить для студентів, які шукають роботу у більш широкій сфері фінансового права.
 • Отримати розуміння більш широких факторів, які могли вплинути на область міжнародного фінансового права, такі як теоретичні, етичні, політичні, економічні та соціологічні чинники.
 • Отримайте користь від викладачів, які надають викладання у майбутньому у цій галузі.
 • Необов'язкові широкомасштабні модулі дозволяють студентам пристосовувати свою ступінь до своїх інтересів.
 • Відвідувати Міжнародна літня школа і вивчити закон з європейської точки зору.
 • 98% нашої аспірантури студенти юридичної школи працюють або займаються подальшим вивченням через шість місяців після закінчення (DLHE, аспірантів 2015-16).

Що ви будете вивчати

Ви будете вивчати шість вчителів модулів, а потім дисертацію. Дисертація - це розширений предмет наукової роботи, самостійно досліджений і написаний. Ви будете підтримуватися в цій роботі з одним-на-один нагляду від фахівця-репетитора у вибраній вами області. З урахуванням академічної придатності та наявності належного експертного репетитора, ви можете вибрати власну область навчання для дисертаційного модуля курсу.

Кар'єра та працевлаштування

Розвиток кар'єри є невід'ємною частиною програми, і наша кар'єрна команда проводить ряд семінарів, де ви можете визначити методи та стратегії, які дозволять вам досягти ваших кар'єрних цілей. 98% нашої аспірантури студенти юридичної школи працюють або займаються подальшим вивченням через шість місяців після закінчення (DLHE, аспірантів 2015-16).

Цей курс може допомогти тим, хто шукає місце на професійному курсі юридичного навчання (LLP LPC та LLM BPTC) та підвищує CV тих, хто займає роботу в юридичному секторі. Для студентів, які хочуть пройти академічну кар'єру, курс дає прекрасне обґрунтування дослідженнями та розробкою високорозвинених навичок письма.

Вимоги до вступу

Великобританія

Що ми шукаємо?

 • Хороший ступінь права, 2.2 або вище.
 • Кандидати, чия перша ступінь не є законом, вимагатимуть надання доказів прихильності до предмету LLM, які вони хочуть вивчати.
 • Кандидати з інших дисциплін будуть вітатися у відповідних обставинах, особливо якщо вони мають досвід у цій галузі, навіть якщо не в якості юристів.

Ми зазначаємо ці мінімальні вимоги до в'їзду, але ми окремо оцінимо вашу здатність користуватися цією програмою. Ми іноді пропонуємо місця на основі нестандартних кваліфікацій, а також промислового або професійного досвіду.

Міжнародні кваліфікації

Ми приймаємо кваліфікацію зі шкіл, коледжів та університетів у всьому світі для вступу на наші ступені UG та PG. Якщо ви не знаєте, як ваша кваліфікація відповідає міжнародним вимогам наших курсів, будь ласка, відвідайте нашу міжнародну сторінку кваліфікації.

Курси фундації

Якщо вам потрібно зробити базовий курс для задоволення наших вимог курсу, будь ласка, відвідайте Nottingham Trent International College (NTIC). Якщо ви вже вчитеся в Великобританії в школі або коледжі і хотів би знати, якщо ми можемо прийняти вашу кваліфікацію, будь ласка, відвідайте нашу сторінку підготовчі курси.

Вступні вимоги англійської мови

Якщо англійська мова не є вашою рідною, ви повинні показати нам, що ваші навички мови достатньо сильні для інтенсивного академічного навчання. Для цього курсу ми, як правило, вимагаємо одного з наступних дій:

 • IELTS 6.5 з мінімальним 5,5 в кожному навику.
 • Еквівалент англійської мови кваліфікації.
Останнє оновлення Вер 2017

Про навчальний заклад

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Детальніше

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Згорнути