LLM Магістр права (DL)

Загальні відомості

Опис програми

Деталі курсу

Якщо ви пройшли диплом з дипломного права в галузі права, юридичного курсу, адвокатського курсу або професійного навчального курсу (BPTC), ви можете вивчати цей курс з будь-якої точки світу, щоб отримати майстрів, написавши дисертацію на конкретну область права.

Підготовка до методів дослідження забезпечується, і ви будете регулярно контактувати з вашим дипломним керівником. Якщо ви прагнете до законодавства про кар'єру навчання або хочете працювати в спеціалізованій галузі права або бізнесу, цей курс допоможе вам отримати відповідний досвід.

Ми пропонуємо дисертаційний нагляд у широкому колі юридичних дисциплін, включаючи ділове право, міжнародне право, кримінальне правосуддя, трудові права, права рівності та дискримінації, законодавство ЄС, права людини, інтелектуальна власність, професійна практика та професійна етика. Якщо вас цікавить інша область, ми будемо раді обговорити це з вами далі.

Зміни до правової освіти та навчання

Юридична освіта та навчання в даний час детально розглядаються професійними регуляторними органами в правовому секторі. У огляді розглядатимуться відкриті маршрути та кваліфікація, необхідні для того, щоб стати адвокатом або адвокатом, і включає в себе відображення змін та усунення існуючих маршрутів, а також можливість створення нових.

В даний час студенти можуть закінчити кваліфікаційну юридичну освіту, Закон про дипломну освіту (GDL), а потім Курс практики бару (BPTC), щоб стати адвокатом, цей маршрут залишиться незмінним до самого літа 2017 року. Маршрут кваліфікаційного ступеня права або GDL, а потім Курс юридичної практики для отримання кваліфікації адвоката залишатиметься до літа 2019 року.

Орган регулювання адвокатів (SRA) та Рада стандартів барів (BSB) оголошують свої висновки наприкінці 2016 року, а їх рішення потім вплинуть на доступні маршрути проходження кваліфікації як адвоката або адвоката.

Переваги курсу

Ви будете навчатися співробітниками з академічним досвідом і великим досвідом галузі. Ви матимете доступ до нашої бібліотеки щодня щодня, щоб ви могли підходити для вивчення ваших існуючих зобов'язань.

Вимоги до вступу

Існує три маршрути для вступу на цей курс, заявники повинні відповідати одному з наступних критеріїв:

  • Диплом про аспірантуру на юридичному предметі (GDL, LPC, BVC або BPTC)
  • Отримав кваліфікацію адвоката в Англії та Уельсі
  • Отримав кваліфікацію як кваліфікованого юриста в юрисдикції, визнаної Адміністрацією регуляції юристів

Усі заявки повинні бути підтримані довідником, академічним чи професійним.

Усі заявки повинні супроводжуватись заповненою формою заявки на дисертацію.

Всі заявники повинні відповідати нашим вимогам англійської мови.

IELTS 6.5 без навиків нижче 6.0, або еквівалентна кваліфікація. Університет надає відмінну підтримку для будь-якого заявника, якому, можливо, буде потрібно провести додаткові курси англійської мови.

ЗАГАЛЬНІ ЗАЯВНИКИ

Наш університет приймає запрошення від зрілих заявників, які демонструють академічний потенціал. Зазвичай ми потребуємо деяких свідоцтв про нещодавнє академічне дослідження, наприклад, про закінчення курсу доступу, однак недавній відповідний досвід роботи також може розглядатися. Зверніть увагу, що для деяких наших професійних курсів всі заявники повинні відповідати вказаним критеріям входження, і в цих випадках досвід роботи не може розглядатися замість.

Якщо ви хочете подати заявку через цей маршрут, вам слід звернутися до нашої політики визнання університету попереднього навчання.

Будь-ласка, зверніть увагу, що всі претенденти до нашого університету повинні відповідати нашим стандартним вимогам до англійської мови GCSE-класу C або еквівалент, варіанти для цього будуть вказані в окремих вимогах до вступу.

Перспективи роботи

Цей курс покращить ваші можливості для працевлаштування у конкурентному правовому світі. Це дасть вам досвід, щоб перейти до спеціалізованих галузей, таких як трудовий закон або міжнародне право. Багато юридичних фірм та палат адвокатів визнають LLM як просунуті тренінги та нададуть перевагу кандидатам з такою кваліфікацією. Якщо ви прагнете працювати в юридичній освіті, LLM часто потрібно розглядати як позицію лектора.

  • Стажер-адвокат
  • Солісітор
  • Претендент обробник
  • Лектор лектор

Кар'єра поради

Наша спеціальна група "Роботи та кар'єри" пропонує експертну консультацію та безліч ресурсів, які допоможуть вам вибрати та отримати роботу. Незалежно від того, чи знаходитесь ви в першому або останньому році, ви можете поговорити з співробітниками нашого відділу кар'єри, які можуть запропонувати вам консультації з написання резюме для пошуку роботи.

Модулі та навчання

Основні модулі

  • Дисертація

Комісії та фінансування

Великобританія та ЄС

Вартість навчання за рік для студентів становить 3000 фунтів стерлінгів. Сума, яку ви будете платити, може щороку збільшуватися, враховуючи ефекти інфляції.

Міжнародний

Вартість навчання за рік для студентів становить 3000 фунтів стерлінгів. Сума, яку ви будете платити, фіксується на цьому рівні за кожен рік вашого курсу.

Засоби

Портленд

Юридична школа Лідса розташована в місті Портленд, недалеко від офіційного кварталу міста. Наші студенти можуть відпрацювати свою юридичну експертизу на цільових об'єктах, включаючи наш власний зал суду.

Віртуальне навчальне середовище

VLE надає вам доступ до матеріалів курсу, таких як відео, електронні книги та інші документи. Ви також використовуєте його для подання своїх завдань та отримання зворотного зв'язку.

Бібліотека та онлайн-ресурси

Наша бібліотека відкрита 24 години на добу, сім днів на тиждень, кожен день року, надаючи вам доступ до спеціальних книг та журналів, навчальних центрів, комп'ютерів, мультимедійних засобів та прокату медіа-обладнання. Десятки тисяч цифрових ресурсів нашої Бібліотеки, включаючи електронні книги, журнали та бази даних, можна переглянути в Інтернеті в будь-який час та місце, щоб підходити вам.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Згорнути
Лідс , Великобританія Інтернет + 1 Більше Менше