LAWSTUDIES

Програми Цивільне правознавство, Пошук кращих програм LLB тут! - Цивільне правознавство

LLB або бакалавр законів є бакалаврською програмою, яку часто приймають студенти, які бажають пройти кар'єру в юридичній професії. Програма триває три-чотири роки і часто вводить учня до основних понять, теорій та історії права.

Що таке LLB в галузі цивільного права? Ця програма спрямована на підготовку студентів до кар'єри в юридичній професії, вводячи їх до юридичних питань шляхом навчання, навчання, дослідження, лекції та семінари. Основні сфери навчання можуть включати контракти, волі, нещасні випадки та майно, що призводять до суперечок між людьми та іншими особами. Курсова робота часто призначена для того, щоб дати випускнику впевненість в юридичній кар'єрі, але також може створити міцну базу для вивчення інших сфер та напрямків навчання.

Учні, які переслідують цю програму, часто розвивають сильні організаційні навички, які допомагають їм у роботі та в особистих зусиллях. Вони можуть отримати досвід у вирішенні суперечок між сторонами, а також мати можливість писати контракти та заповіти, що може призвести до розширення можливостей кар'єри.

Витрати на цю програму будуть залежати від багатьох факторів, включаючи плату за навчання, проживання, тривалість програми та книги та матеріали. Звернення до школи - найкращий спосіб зрозуміти остаточні витрати на кожну програму.

Студенти, які закінчили навчання з LLB, часто продовжують продовжувати навчання в юридичній сфері. Вони, як правило, можуть шукати роботу як паралегал, державний службовець, науковий співробітник або технік. Ця програма може відкрити двері для кар'єри як адвокат, суддя, пацієнтка, адвокат, юридичний консультант, лектор лектор та юридичний науковий співробітник. Випускники часто знаходять роботу з юридичними фірмами, державними установами, корпораціями, банками та іншими фінансовими установами.

LLB в галузі цивільного права пропонує в багатьох університетах по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

1 Результати в Цивільне правознавство Filter

LL.B Цивільне та англійське право

The University of Law Undergraduate Programmes
LLB
Вер 2020
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Кампус

Дворівнева ступінь з університетом IE, Іспанія. Чотирирічна програма. Ви почуєте справді міжнародний досвід навчання, який поєднує три роки навчання з університетом IE та четв ...

Детальніше