Pravoznavstvo.com

Цивільне правознавство Stavropol Krai - Цивільне правознавство програм Цивільне правознавство Stavropol Krai, Stavropol Krai

При наявності додаткової акредитації після завершення навчання на програмах бакалаврату в області права (LLB) можна займатися юридичною практикою в більшості країн по всьому світу. Ці академічні програми забезпечують студентам впевнене розуміння предмета права і необхідні навички для побудови професійної кар'єри в галузі юриспруденції.

Росії чи, офіційно відомий також як Росія, є країною, в Північній Євразії. Освіта в Росії забезпечується переважно з боку держави і регулюється Міністерством освіти і науки. У Росії, вона займає близько 70% навчального часу для контакту занять з викладачем, інші 30% робочого навантаження присвячені самостійного вивчення матеріалу.

Цивільне правознавство Stavropol Krai - Візьміть LLB Stavropol Krai. Отримати всі програми LLB і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Цивільне правознавство, Stavropol Krai Filter

Бакалавр права

Pyatigorsk State University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Росія Pyatigorsk

Програма розроблена таким чином, щоб забезпечити студентів професійними юридичними знаннями, включаючи теоретичні знання, а також практичні навички у сфері юриспруденції, спрямовані на підготовку компетентних фахівців, здатних працювати як прокурори, прокурори та нотаріуси, судові та правоохоронні органи, кримінальні дослідні лабораторії, страхові компанії, відділи імміграції та громадянства тощо.