Pravoznavstvo.com

Цивільне правознавство Азії - Цивільне правознавство програми МВА Азії

LLB - бакалаврський ступінь в області права, який присуджується студентам після завершення навчання на програмах з права. При наявності диплома про закінчення такої програми випускники можуть займатися юридичною практикою і будувати кар'єру в цій області.  

Студенти, які закінчили частину їх ступеня в Азії зростають у числі. В даний час другої і третьої за величиною економікою в Азії. Без обмеження, студенти описали свій час в Азії, як кращий досвід свого життя. На сьогоднішній день три з чотирьох найбільш густонаселених країн світу знаходяться в Азії: у Китаї, Індії та Індонезії.

Цивільне правознавство Азії - Візьміть Цивільне правознавство Азії. Отримати всі програми Цивільне правознавство та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Цивільне правознавство, Азії Filter

Бакалавр права

Pyatigorsk State University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Росія Pyatigorsk

Програма розроблена таким чином, щоб забезпечити студентів професійними юридичними знаннями, включаючи теоретичні знання, а також практичні навички у сфері юриспруденції, спрямовані на підготовку компетентних фахівців, здатних працювати як прокурори, прокурори та нотаріуси, судові та правоохоронні органи, кримінальні дослідні лабораторії, страхові компанії, відділи імміграції та громадянства тощо.