Filter
Бакалавр з права
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Фінансове право, Пошук кращих програм LLB тут! - Фінансове право

LLB або бакалавр законів є бакалаврською програмою для учнів, які бажають отримати розуміння загальних принципів правових понять. Програма часто прагне забезпечити студента оцінкою навичок аналітичного та критичного мислення.

Що таке LLB у фінансовому праві? Зазвичай ця програма спрямована на освіту, важливу для майбутнього професіонала в юридичній та фінансовій сферах. Це може охоплювати два розділи досліджень, які стосуються закону та конкретної фінансової сфери, такі як облік. Учасники часто приймають такі класи, як принципи права, кримінальне право та цивільне право, а також принципи бухгалтерського обліку, статистики та загальної економіки. Курси, семінари та лекції, як правило, вчать професори права та економіки.

Випускники цієї програми, як правило, володіють досвідом комунікативних навичок, які дозволяють чітко виражати складну інформацію співробітникам, друзям та колегам. Вони часто отримують міцну основу в економічних принципах та правових питаннях, посилюючи їх здатність конкурувати за бажану кар'єру.

Тривалість цієї програми ступеня, де вона розташована, і якщо вона доступна в Інтернеті, може вплинути на загальні витрати. Очікувані студенти повинні вивчати пакет фінансової допомоги кожного університету, щоб краще зрозуміти загальні витрати.

LLB в галузі фінансового права готує студента до кар'єри в юридичних або фінансових спеціальностей. Випускники часто шукають роботу в банках, фінансових установах, юридичних фірмах, урядових установах та громадських організаціях, або вони можуть продовжити навчання за програмою післядипломної освіти. Професійні посади для випускників зазвичай включають бухгалтера, фінансового планувальника, продавця-аналітика, покупця, юридичного працівника та державного службовця.

Майбутні студенти цієї програми можуть обратись із різних університетів у багатьох місцях. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Фінансове право

Independent College Dublin

Ступінь бакалавра права в Законі з обліку є 4 роки ступінь програми об'єднання односпальні дисципліни права та бухгалтерського обліку. Ступінь буде включати в себе вивчен ... [+]

Ступінь бакалавра права в Законі з обліку є 4 роки ступінь програми об'єднання односпальні дисципліни права та бухгалтерського обліку. Ступінь буде включати в себе вивчення основних модулів, необхідних вищу юридичну освіту і тих, які необхідні для вивчення бухгалтерського обліку. Кваліфікація дає відмінну підготовку для юридичного та ділового професіонала.

Ступінь в незалежних коледжу в Дубліні вигоди від схвалення і рішучу підтримку Юридичної школи Брістоля в Університеті Західної Англії в Брістолі однією з провідних юридичних шкіл у Великобританії. Звичайно поставляється команда ентузіастів і досвідчених вчителів. Крім того, природа розмірів класу заохочує інтерактивний і дискурсивний підхід до вивчення права.... [-]

Ірландія Дублін
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою