LAWSTUDIES

Право та регулювання Дербі - Право та регулювання програм Право та регулювання Дербі, Дербі

Після закінчення шкільної освіти випускники, як правило, йдуть здобувати вищу освіту і одна з можливостей - це програми LLB, які присвячені вивченню юриспруденції. Тривалість таких програм становить від трьох до чотирьох років.  

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Дербі, рідному місті Флоренс Найтінгейл, також є домом для одного університету і кампуса від іншого. Є також багато дослідницьких центрів і 15 публічних бібліотек (навіть більше, якщо вважати університетські бібліотеки).

Право та регулювання Дербі - Візьміть LLB Дербі. Отримати всі програми LLB і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Право та регулювання, Дербі Filter

LLB Закон

University of Derby
LLB
Вер 2020
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Зробіть свої перші кроки до корисної юридичної кар’єри. Дербі LLB пропонує високоякісне викладання, першокласні засоби та навчання в реальному світі. Завдяки досконалому юриди ...

Детальніше