LAWSTUDIES

Правознавство Мадрид - Правознавство програм Правознавство Мадрид, Мадрид

При наявності додаткової акредитації після завершення навчання на програмах бакалаврату в області права (LLB) можна займатися юридичною практикою в більшості країн по всьому світу. Ці академічні програми забезпечують студентам впевнене розуміння предмета права і необхідні навички для побудови професійної кар'єри в галузі юриспруденції.

У міру зростання зв'язку між людьми в усьому світі, роль законодавчих і нормативних актів зростає і стає особливо актуальною. Тому багато тих, хто йде навчатися за цією спеціальністю, потім вибирають міжнародну кар'єру, а також мають досвід міжкультурного спілкування.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Мадрид Місто є столицею Іспанії. Це столичної області з більш ніж 3 мільйонами жителів. Він має арені Лас-Вентас називається, на якому розміщена щорічний захід кориди. У місті є багато державних і приватних університетів.

Правознавство Мадрид - Візьміть LLB Мадрид. Отримати всі програми LLB і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Правознавство, Мадрид Filter

Офіційна ступінь у галузі права

IMF Business School
LLB
<
Заочне навчання
<
4 років
іспанська
Онлайн

Її головна мета полягає в тому, щоб гарантувати, що випускники знають, як інтерпретувати, розробляти та застосовувати правові інструменти з цілісної, компетентної та етичної п ...

Детальніше