LAWSTUDIES

Правове управління Європа - Правове управління програми МВА Європа

Ступінь LLB підтверджує у випускника кваліфікацію в області юриспруденції. Також можна отримати спеціалізацію в рамках цих програм і краще підготуватися до певної правової кар'єри. 

У цілому налічується більше 4000 вищих навчальних закладів у Європі і пропонує широкий спектр курсів на рівні бакалавра, магістра та доктора. Все більше і більше з цих організацій, що пропонують англійську мову в якості мови навчання, принаймні деякі з своїх програм ступеня, університетів в Європі в даний час більш високої якості, ніж будь-коли раніше. Університети в Європі запропонувати теплий прийом для іноземних студентів і дати процесі пізнання, який відповідає їх професії потрібні світового попиту сьогодні.

Правове управління Європа - Візьміть Правове управління Європа. Отримати всі програми Правове управління та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Правове управління, Європа Filter

Закон про Інтернет-магістратуру (з відзнакою) з урядом та політикою

University of Law Online Undergraduate
LLB
Вер 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
3 років
англійська
Онлайн

Наш Закон про магістерські права (з відмінністю) з урядом та політикою - це ступінь права, що кваліфікує, з варіантами, орієнтованими на уряд та політику. Він орієнтований на ...

Детальніше