close

Фільтри

Див. результати

Програми Порівняльне право, Пошук кращих програм LLB тут! - Порівняльне право

LLB - це ступінь, що дозволяє отримувачу працювати в галузі права. Ініціали "LLB" походять від латинської для бакалавра права. Цей ступінь пропонується з різними спеціалізаціями, які можуть покращити облікові дані випускн… Детальніше

LLB - це ступінь, що дозволяє отримувачу працювати в галузі права. Ініціали "LLB" походять від латинської для бакалавра права. Цей ступінь пропонується з різними спеціалізаціями, які можуть покращити облікові дані випускника та можливості для працевлаштування.

Що таке LLB в порівняльному законодавстві? Студенти, які беруть участь у цій програмі, можуть отримати підготовку та освіту, необхідні для знання міжнародного права. Вони можуть витрачати час на порівняння та протиставлення законів різних земель. Визначено міжнародну перспективу, оскільки студенти отримують досвід роботи в різних юридичних юрисдикціях. Учасники цієї схеми ступеня часто вивчають закон у країні університету, оскільки це порівнює з законами інших країн. Вони занурюються в такі області, як контракти, кримінальні справи, кримінальне право та публічне право. Деякі програми пропонують можливість навчання за кордоном, а також вибір області спеціалізації. Існує безліч спеціалізаційних модулів, включаючи кримінологію, вільну торгівлю, екологічне право, багатонаціональні корпорації, зайнятість та охорона здоров'я.

Студенти в програмі LLB отримують розуміння багатьох сучасних юридичних питань, і в процесі вони можуть отримати багатокультурну перспективу, коли вони вивчають різні юрисдикції. Випускники з LLB можуть скористатися організаторськими здібностями, що беруть участь у вивченні права, а також широкої широти знань на міжнародних арені, які можуть бути проведені за кордоном.

Вартість програм LLB варіюється залежно від кількох факторів, включаючи країну походження та конкретний університет, що пропонує LLB. Цей ступінь зазвичай триває близько чотирьох років, щоб завершити.

Ті, хто заповнює LLB в порівняльному законодавстві, можуть опинитися в будь-якій кількості професій. Через глобальний характер вивченого змісту випускники можуть знайти можливості для посередництва або консультування в міжнародних організаціях. Вони можуть працювати як державні службовці, які контролюють законні інтереси країни, для якої вони працюють. Індивіди іноді продовжують стати суддями на міжнародних арені, де будуть використовуватися їхні знання в міжнародних юридичних питаннях. Корпорації іноді наймають випускників міжнародного права, щоб взяти на себе відповідальність за міжнародні ділові відносини. Багато хто з випускників з LLB продовжують навчання та стають викладачами права на колегіальному рівні.

Є багато програм на міжнародному рівні, які пропонують LLB в порівняльному законодавстві. Інтернет-варіанти також пропонуються для повної гнучкості. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
format_list_bulleted Фільтри
University of Trento – Faculty of Law
Тренто , Італія

Програма CEILS надає своїм студентам справжній міжнародний досвід та всебічну освіту у порівняльному, європейському, міжнародному та транснаціональному законодавстві. Спільно ... +

Програма CEILS надає своїм студентам справжній міжнародний досвід та всебічну освіту у порівняльному, європейському, міжнародному та транснаціональному законодавстві. Спільно з іншими національними правовими системами елементи італійського законодавства викладаються на європейському, порівняльному та міжнародному рівнях. -
LLB
Денна
3 років
англійська
Вер 2020
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут