LAWSTUDIES

Міжнародне право Океанія - Міжнародне право програми МВА Океанія

Після закінчення шкільної освіти випускники, як правило, йдуть здобувати вищу освіту і одна з можливостей - це програми LLB, які присвячені вивченню юриспруденції. Тривалість таких програм становить від трьох до чотирьох років.  

Міжнародне право відноситься великий набір юридичних прецедентів, які зазвичай прийнятих народів і держав, зв'язування і силі. Ці закони покликані служити в якості основного основу для продовження стабільності відносин між міжнародними співтовариствами.

Через численні країн в Океанії, робота і закони випадках дозвіл на роботу сильно відрізняються, з даними про можливість в деяких країнах обмежується. Австралія і Нова Зеландія є самими передовими країнами в області.

Міжнародне право Океанія - Візьміть Міжнародне право Океанія. Отримати всі програми Міжнародне право та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Міжнародне право, Океанія Filter

Бакалавр законів (з відзнакою) (LLBHons)

Australian National University (ANU) - Law
LLB
<
Денна
<
заочно
<
4&nbsp;-&nbsp;10 років
англійська
Кампус

Бакалавр права (почесних звань) в АНУ є міжнародним поважним міжнародним ступенем юридичних наук. АНУ є провідним університетом Австралії з глобальною репутацією у міжнародном ...

Детальніше