LAWSTUDIES

Міжнародне право Австралія - програми МВА Австралія Міжнародне право

Наявність ступеня бакалавра права або LLB, підтверджує у власника такого диплома глибокі знання в області юриспруденції і можливість практикувати право. Щоб отримати офіційний дозвіл на юридичну практику, необхідно мати акредитацію.  

Міжнародне право відноситься великий набір юридичних прецедентів, які зазвичай прийнятих народів і держав, зв'язування і силі. Ці закони покликані служити в якості основного основу для продовження стабільності відносин між міжнародними співтовариствами.

Австралія має сім з 100 кращих вузів у світі! Австралії сидить вище подібних Німеччини, Нідерландів та Японії, розміщення восьме місце в Universitas 2012 U21 Рейтинг національних систем вищої освіти.

Міжнародне право Австралія - Візьміть Міжнародне право Австралія. Усі програми Міжнародне право та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Міжнародне право, Австралія Filter

Бакалавр законів (з відзнакою) (LLBHons)

Australian National University (ANU) - Law
LLB
<
Денна
<
заочно
<
4&nbsp;-&nbsp;10 років
англійська
Кампус

Бакалавр права (почесних звань) в АНУ є міжнародним поважним міжнародним ступенем юридичних наук. АНУ є провідним університетом Австралії з глобальною репутацією у міжнародном ...

Детальніше