LAWSTUDIES

Міждисциплінарне право Південна Америка - Міждисциплінарне право програми МВА Південна Америка

LLB - бакалаврський ступінь в області права, який присуджується студентам після завершення навчання на програмах з права. При наявності диплома про закінчення такої програми випускники можуть займатися юридичною практикою і будувати кар'єру в цій області.  

Південної Америки Вона межує на заході з Тихим океаном, а на півночі і сході омивається Атлантичним океаном, Північної Америки і Карибського моря лежать на північний захід. Вона включає в себе дванадцять суверенних держав Аргентина, Болівія, Бразилія, Чилі, Колумбія, Еквадор, Гаяна, Парагвай, Перу, Сурінам, Уругвай і Венесуела - і два несуверенним областях - Французька Гвіана, заморська територія Франції, і на Фолклендських островах , британської заморською територією. На додаток до цього, Тринідад і Тобаго та theABC островів Нідерландів може також розглядатися як частина Південної Америки.

Міждисциплінарне право Південна Америка - Візьміть Міждисциплінарне право Південна Америка. Отримати всі програми Міждисциплінарне право та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Міждисциплінарне право, Південна Америка Filter

Direito

Damásio | DeVry
LLB
<
Денна
<
5 років
Portuguese (Brazil)
Кампус

Direito é a ciência que estuda as leis e sua aplicação nas relações entre as pessoas na sociedade. A análise de textos legais, das decisões dos Tribunais, denominadas jurispru ...

Детальніше