LAWSTUDIES

Міждисциплінарне право Греція - програми МВА Греція Міждисциплінарне право

В результаті навчання на програмах бакалаврату в області права (LLB) студенти знайомляться з фундаментальними знаннями в області юриспруденції і набувають навичок стратегічного, критичного і аналітичного мислення, яке потрібно професії. Ступінь і наявність акредитації дозволяють вести юридичну практику на міжнародному рівні.

Греція, офіційно Грецької Республіки, або Еллада, як це з давніх часів, є країною в Південно-Східній Європі. За даними перепису 2011 року, Греція 'и населення складає близько 11 млн. чоловік.

Міждисциплінарне право Греція - Візьміть Міждисциплінарне право Греція. Усі програми Міждисциплінарне право та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Міждисциплінарне право, Греція Filter

Бакалавр законів (LLB)

University of Nicosia
LLB
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
4 років
англійська
грецький
Кампус

Мета програми полягає в тому, щоб дати студентам можливість отримати перший ступінь в галузі права, що дозволить їм бути допущені до юридичної професії або працювати в якості ...

Детальніше

Бакалавр права (LLB)

DEI College
LLB
<
Денне навчання
<
3 років
англійська
Кампус

Динамічний характер закону стає все більш очевидним, як в Греції, так і за кордоном, і робить застосування національного та міжнародного права в правовій проблеми під рукою ду ...

Детальніше