LAWSTUDIES

Міждисциплінарне право Челтенхем - Міждисциплінарне право програм Міждисциплінарне право Челтенхем, Челтенхем

Наявність ступеня бакалавра права або LLB, підтверджує у власника такого диплома глибокі знання в області юриспруденції і можливість практикувати право. Щоб отримати офіційний дозвіл на юридичну практику, необхідно мати акредитацію.  

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Cheltenham, де університет Глостершир (або принаймні три з чотирьох кампусів) розташований. Це єдиний університет Великобританії, щоб бути частиною Програми BCA пропозицію семестру за кордоном.

Міждисциплінарне право Челтенхем - Візьміть LLB Челтенхем. Отримати всі програми LLB і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Міждисциплінарне право, Челтенхем Filter

University of Gloucestershire
LLB
<
Денна
<
2&nbsp;-&nbsp;3 років
англійська
Кампус

стиль Дослідження Кар'єра Адвокат Адвокат тюремна служба служба пробації

Детальніше